Logo

از چه روش‌هایی می‌توانم دنبال اقامتگاه مد نظرم بگردم؟

برای جستجوی اقامتگاه‌ها می‌توانید در صفحه‌ اصلی در قسمت جستجو، نام شهر یا نام اقامتگاه را وارد کنید، سپس روی دکمه‌ «جستجو کن» کلیک کنید. نتایج جست و جوی شما در صفحه‌ جدیدی نشان داده می‌شود. شما می‌توانید با فیلتر کردن بخش‌های مختلف به اقامتگاه مد نظرتان برسید.

از یک اقامتگاه خوشم آمده. چطور می‌توانم آن را رزرو کنم؟

ابتدا با کلیک روی اقامتگاه مورد نظر خود وارد صفحه‌ آن اقامتگاه شوید. در این صفحه شما می‌توانید با مشخص کردن تعداد نفرات و تاریخ ورود و خروج خود و کلیک بر روی گزینه رزرو اقامتگاه، درخواست رزرو خود را ارسال کنید. پس از ارسال درخواست رزرو منتظر تأیید میزبان بمانید. پس از ارسال تایید از سوی میزبان و پرداخت، اقامتگاه مورد نظرتان برای شما رزرو شده است.

قبل از رزرو می‌توانم با میزبان ارتباط بگیرم؟

قبل از انجام رزرو شما می‌توانید سوال یا درخواست‌تان را با کارشناسان ما درمیان بگذارید و بعد از رزرو نیز شماره تماس میزبان را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

باید چقدر منتظر باشم تا میزبان درخواست رزرو من را تایید کند؟

در اکثر اوقات در کمتر از نیم ساعت میزبان درخواست شما را بررسی می‌کند. تیم پشتیبانی پینورست هم در صورت معطلی غیرمعمول شما با میزبان تماس می‌گیرد تا وضعیت رزرو شما هر چه زودتر مشخص شود.

اگر درخواست رزرو من رد شود یا منقضی شود چه اتفاقی می افتد؟

در صورتی که میزبان درخواست شما را رد کند، شما می‌توانید بلافاصله درخواست دیگری را ارسال کنید یا با کمک کارشناسان سایت ما واحد دیگری را انتخاب کنید.

چطور بفهمم درخواست رزروم تایید شده یا نه؟

پس از تایید درخواست شما توسط میزبان پیامکی برای شما ارسال می‌گردد و همچنین در قسمت رزرو‌های من در پنل کاربری می‌توانید مشاهده کنید که اقامتگاه مورد نظر خود از مرحله «تایید» به مرحله «پرداخت» تغییر وضعیت داده است.

اگر میزبان درخواست اقامت من را نپذیرفت، باید هزینه‌ای بپردازم؟

خیر. اگر میزبان درخواست شما را نپذیرد یا به درخواست شما پاسخی ندهد. شما هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

درخواست رزرو من تأیید شده، چطور باید هزینه‌ اقامتگاه را پرداخت کنم؟

اگر درخواست رزرو اقامتگاه توسط میزبان تأیید شده، در پنل کاربری و در قسمت «رزرو‌های من» گزینه پرداخت برای اقامتگاه مدنظرتان فعال می‌شود. شما با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید وارد بخش پرداخت شوید.

برای پرداخت هزینه اجاره باید به کدام قسمت سایت بروم؟

شما می‌توانید در پنل کاربری خود و در قسمت «رزروهای من» مشاهده کنید که رزرو اقامتگاه شما در چه مرحله‌ای قرار دارد. زمانی که درخواست رزرو اقامتگاه توسط میزبان تأیید شود، گزینه پرداخت برای شما فعال می‌شود. پس از فعال شدن گزینه پرداخت می‌توانید با کلیک کردن بر روی آن وارد بخش پرداخت شوید. عملیات پرداخت را می‌توانید به دو صورت انجام دهید: ۱. از طریق اعتبار موجود در «کیف پول» حساب کاربری‌تان. ۲. از طریق درگاه‌های بانکی.

من اقامتگاهم را رزرو و هزینه را هم پرداخت کرده‌ام. چطور مطمئن شوم که رزرو اقامتگاه قطعی شده؟

پس از پایان مراحل پرداخت، پیام «عملیات پرداخت با موفقیت انجام شده است» به شما نشان داده می‌شود. به همراه این پیام، شماره همراه میزبان را هم برای شما می‌فرستیم. برای مشاهده‌ رسید خود شما می‌توانید با ورود به قسمت «رزرو‌های من» شوید. گزینه‌ «مشاهده‌ رسید» برای شما فعال شده است. شما می‌توانید با کلیک روی این گزینه، رسید پرداخت هزینه‌ اقامتگاه خود را مشاهده و دریافت کنید.

منظور از امکان پذیرش گروه‌های مجردی چیست؟

برخی اقامتگاه‌ها، علاوه بر پذیرش مهمان‌ها به صورت خانوادگی، از گروه‌های مجردی فقط خانم یا فقط آقا هم میزبانی می‌کنند.

منظور از امکان برگزاری مهمانی خانوادگی چیست؟

برخی اقامتگاه‌ها شرایط برگزاری مهمانی‌‌های خانوادگی را دارند که قوانین و مقررات برگزاری این‌ مراسم‌ها در هر اقامتگاه متفاوت است و توسط میزبان تعیین می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که برای اطلاع از شرایط و مقررات برگزاری مهمانی در هر اقامتگاه، به قوانین نوشته شده توسط میزبان توجه کنید یا با تیم پشتیبانی پینورست تماس بگیرید.

چطور می‌توانم جزئیات سفر را با سایر میهمانان به اشتراک بگذارم؟

ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش «رزرو‌های من» بروید. در این بخش شما می‌توانید رسید سفر خود را با کلیک روی گزینه‌ «مشاهده‌ رسید» ببینید. در این رسید جزئیات سفر شما درج شده است. شما می‌توانید این رسید را با سایر مهمانان به اشتراک بگذارید.

چطور می‌توانم با میزبان ارتباط داشته باشم؟

قبل از انجام رزرو شما می‌توانید سوال یا درخواست‌تان را با کارشناسان ما درمیان بگذارید و بعد از قطعی شدن رزرو هم شماره تماس میزبان را هم با پیامک و هم در اطلاعات داخل رسید سفر، در اختیار شما قرار می‌دهیم.

شماره تماس و آدرس میزبان را از چه طریقی دریافت کنم؟

پس از پرداخت موفقیت‌آمیز هزینه‌ رزرو اقامتگاه، پیامک «تأیید قطعی رزرو اقامتگاه» برای شما ارسال می‌شود. در این پیام، شماره‌ تماس و آدرس میزبان نیز برای شما ارسال می‌شود.

برای ورود به اقامتگاه چه مدارکی لازم است؟

در هنگام ورود شما باید مدرک شناسایی معتبر خود و همراهانتان را برای تأیید به میزبان نشان دهید. برخی میزبان‌ها در بخش توضیحات ارائه‌ مدارک دیگری را هم برای مهمانان خود الزامی می‌دانند. حتماً پیش از مراجعه به اقامتگاه از این موضوع مطمئن شوید و مدارک مورد نیاز را همراه داشته باشید.

آیا می‌توانم نظرم را در مورد واحدهای اقامتی پینورست ثبت کنم؟

شما می‌توانید نظر خود را در مورد اقامتگاه‌های پینورست در وب‌سایت ما ثبت کنید. ما مشتاقانه پذیرای نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. پس از این که نظر خود را در وب‌سایت ما ثبت کردید کارشناسان پینورست نظر شما را بررسی می‌کنند و اقدامات لازم را انجام می‌دهند و در صورت نیاز با شما تماس می‌گیرند.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

چت آنلاین توسط

کارشناسان پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی پاسخگویی 24 ساعته

021-91009297

ارسال ایمیل

info@pinorest.com