Logo

من مهمان هستم در صورت بروز شرایط فوق‌العاده و غیرقابل‌اجتناب، چطور می‌توانم رزروم را کنسل کنم؟

در صورت نیاز به کنسل کردن رزرو به دلیل بروز شرایط فوق‌العاده و غیرقابل اجتناب پیش از شروع اقامت و یا در حین اقامت، حتما با پشتیبانی پینورست تماس بگیرید و مسئله را به طور کامل با مطرح کنید تا بتوانیم برای حل مشکل به بهترین شکل، به شما کمک کنیم. در صورتی که کنسلی بدون اطلاع پینورست انجام شود، بازگشت هزینه طبق توافق شما با میزبان انجام خواهد شد و در صورت عدم توافق امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

من مهمان هستم، در صورت کنسلی چه مقدار از هزینه به من عودت داده می‌شود (برای رزروهای روزانه)؟

برای اقامت‌های زیر ۲۰ روز، در صورتی که بیش از ۷۲ ساعت مانده به زمان ورود ( ۲ بعد از ظهر تاریخ شروع اقامت)، رزرو را کنسل کنید، ۹۰ درصد مبلغ کل رزرو به حساب شما باز خواهد گشت. در صورتی که بین ۷۲ ساعت تا ۲۴ ساعت مانده به زمان ورود (۲ بعد از ظهر تاریخ شروع اقامت) رزرو را کنسل کنید، ۱۰ درصد از مبلغ کل رزرو به اضافه‌ی ۵۰ درصد از مبلغ شب اول اقامت، از حساب‌تان کسر خواهد شد و مابقی به شما بازگردانده می‌شود. در صورتی که کمتر از ۲۴ ساعت مانده به زمان ورود، رزرو را کنسل کنید، ۱۰ درصد از مبلغ کل رزرو به اضافه‌ی کل هزینه‌ی شب اول اقامت از حساب‌تان کسر خواهد شد و مابقی به شما بازگردانده می‌شود.

من مهمان هستم آیا می‌توانم به جای دوستان و بستگانم، رزرو انجام دهم؟

بله، پس از انجام رزرو و تماس میزبان با شما برای هماهنگی زمان تحویل اقامتگاه، می‌توانید نام شخصی که برای ایشان رزرو را انجام داده‌اید را به میزبان اعلام کنید.

من میزبان هستم اگر مهمان من رزرو خود را کنسل کند چه اتفاقی می افتد؟

اگر مهمان شما رزرو اقامتگاه را لغو کند، بلافاصله به شما اطلاع می‌دهیم و تقویم شما در روزهای رزرو قبلی مجددا فعال می‌شود و شما می‌توانید میزبان مهمانان دیگری باشید. در صورتی که مبلغی باید به شما برگردانده شود بلافاصله برای این منظور اقدام می‌کنیم.

من میزبان هستم. چطور می‌توانم یک درخواست رزرو را کنسل کنم؟

ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس به زیر منوی «درخواست‌ها» بروید. اینجا شما می‌توانید با مراجعه به قسمت «مدیریت اقامتگاه»، تمام درخواست‌های رزرو خود را مشاهده کنید. برای هر درخواست گزینه‌ «لغو رزرو» وجود دارد.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

چت آنلاین توسط

کارشناسان پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی پاسخگویی 24 ساعته

021-91009297

ارسال ایمیل

info@pinorest.com