Logo

من مهمان هستم در صورت بروز شرایط فوق‌العاده و غیرقابل‌اجتناب، چطور می‌توانم رزروم را کنسل کنم؟

شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز از طریق شماره‌های پشتیبانی سایت، رزرو خود را کنسل کنید.

من مهمان هستم، در صورت کنسلی چه مقدار از هزینه به من عودت داده می‌شود (برای رزروهای روزانه)؟

برای رزروهای زیر ۳۰ روز، در صورتی که تا زمان رزرو بیش از ۴۸ ساعت باقی مانده باشد، بنا به درخواست شما ۹۰ درصد هزینه به حساب‌تان باز می‌گردد. در صورتی که بین ۴۸ ساعت تا ۲۴ ساعت تا زمان رزرو باقی مانده باشد و شما درخواست کنسلی داشته باشید، ۳۰ درصد از بهای رزرو شما کسر می‌شود و باقی به شما بازگشت داده می‌شود. در صورتی که کمتر از ۲۴ ساعت تا زمان رزرو باقی مانده باشد و شما درخواست کنسلی داشته باشید، فقط ۱۰ درصد هزینه به شما مرجوع خواهد شد. در صورتی که در زمان اقامت بخواهید رزرو خود را کنسل کنید صرفا بر اساس توافق با میزبان می‌توانید رزرو را لغو کنید و پینورست در مورد کنسلی بعد از تحویل کلید پاسخگو نخواهد بود مگر این که علت کنسلی عدم تطابق واحد با فایل رزرو شده یا سو رفتار میزبان یا موارد این‌چنینی باشد.

من مهمان هستم، در صورت کنسلی چه مقدار از هزینه به من عودت داده می‌شود (برای رزروهای ماهانه)؟

برای رزروهای بالای ۳۰ روز (ماهانه)، کنسل کردن در اجاره ماهانه در صورت اطلاع رسانی از ۴۸ ساعت قبل شامل جریمه نیست. در صورتی که کمتر از ۴۸ ساعت تا زمان رزرو باقی مانده باشد و شما درخواست کنسلی داشته باشید، هزینه ۴ شب اقامت از مبلغ پرداختی شما کسر می‌شود و مابقی به شما مرجوع می‌شود. در صورتی که بعد از شروع اقامت درخواست کنسلی داشته باشید، اجاره روزهای گذشته بصورت قیمت روزانه و بدون احتساب تخفیف رزرو ماهانه محاسبه خواهد شد و هزینه ۴ شب اقامت از مبلغ پرداختی شما کسر می‌شود و مابقی به شما مرجوع می‌شود.

من مهمان هستم آیا می‌توانم به جای دوستان و بستگانم، رزرو انجام دهم؟

بله، پس از انجام رزرو و تماس میزبان با شما برای هماهنگی زمان تحویل اقامتگاه، می‌توانید نام شخصی که برای ایشان رزرو را انجام داده‌اید را به میزبان اعلام کنید.

من میزبان هستم اگر مهمان من رزرو خود را کنسل کند چه اتفاقی می افتد؟

اگر مهمان شما رزرو اقامتگاه را لغو کند، بلافاصله به شما اطلاع می‌دهیم و تقویم شما در روزهای رزرو قبلی مجددا فعال می‌شود و شما می‌توانید میزبان مهمانان دیگری باشید. در صورتی که مبلغی باید به شما برگردانده شود بلافاصله برای این منظور اقدام می‌کنیم.

من میزبان هستم. چطور می‌توانم یک درخواست رزرو را کنسل کنم؟

ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس به زیر منوی «درخواست‌ها» بروید. اینجا شما می‌توانید با مراجعه به قسمت «مدیریت اقامتگاه»، تمام درخواست‌های رزرو خود را مشاهده کنید. برای هر درخواست گزینه‌ «لغو رزرو» وجود دارد.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

چت آنلاین توسط

کارشناسان پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی پاسخگویی 24 ساعته

021-91009297

ارسال ایمیل

[email protected]