ویلا کردان؛ اجاره ویلایی خوراک عاشقان شنا

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
ویلا کردان؛ اجاره ویلایی خوراک عاشقان شنا

وقتی حرف دورهمی کردان و اجاره ویلا کردان می‌شود اولین چیز یک استخر باحال به ذهن آدم می‌آید. یعنی اول باید استخر یک ویلا دلتان را ببرد تا به بقیه امکاناتش را چک کنید.

معمولا هم در این برنامه‌ریزی برای سفر دورهمی کردان یک نفر مسئول پیدا کردن یک ویلا همه چیز تمام می‌شود و خیلی قابل درک است که چه استرسی را متحمل می‌شود تا ویلایی پیدا کند که بقیه دوستانش ایراد نگیرند.

اگر شما مسئول این وظیفه خطرناک و ریسکی شدید ما کنارتان هستیم و قرار است در ادامه بهتان یکی از بهترین ویلا کردان را معرفی کنیم و در این ویلا یک چرخ مجازی بزنیم. پس استرس نداشته باشید و برویم سراغ ادامه مطلب.


یه ویلای باسلیقه برای سخت‌گیرها

برای انتخاب راضی‌کننده یک ویلا در کردان یا اطراف تهران باید ببینید چه چیز برایتان اولویت است. تمیزی ویلا، مبلمان سالم، استخر سرپوشیده و سرباز یک‌جا و…

بیشترین تجربه‌ای که از یک اقامت در کردان اتفاق می‌افتد این است که وارد ویلا می‌شوید و با مبلمان و وسایلی به اصطلاح داغون? مواجه می‌شوید و با چیزی که بهتان وعده داده بودند زمین تا آسمان تفاوت می‌بینید.

بیایید وارد این ویلا کردان شویم و ببینیم مبلمان آن چطور است. من بهتان قول می‌دهیم به جای توی ذوق زدن شما باعث ذوق‌زدگی‌تان شود.

مبلمان زرد و خاکستری ویلا نشان می‌دهد که روی چیدمان این ویلای باسلیقه فکر شده. کنار مبلمان این ویلا میز ناهارخوری مناسب سرو غذا هم وجود دارد. یک جزیره هم با چند صندلی برای صرف عصرانه و دور هم نشستن برای شما قرار داده شده.

ساختمان این ویلا شیک و نوساز است. سرویس بهداشتی‌ها تمیز و دکوراسیون خانه هم به روز است. اگر لوکس بودن ویلا برایتان یک فاکتور است این ویلا دلتان را به دست می‌آورد.


از آبتنی و استخرش چه خبر؟

می‌خواهیم از امکانات آبتنی و استخر و جکوزیش با جزئیات صحبت کنیم.

وارد محوطه ویلا با یک استخر روباز مواجه می‌شوید که آب گرم هم دارد. کنارش هم دو تخت راحت برای استراحت و آفتاب گرفتن وجود دارد. خلاصه اگر عشق آبتنی و آفتاب گرفتن هستید از ورود به این‌جا خوشحال می‌شوید.

این سفر جان می‌دهد برای صرف غذا توی حیاط. اصلا مزه غذا درست کردن در کردان این است که یک باربیکیویی باشد و یک فضا برای خوردن غذا کنار هم‌دیگر و البته در فضای باز.

اجاره ویلا در کردان

بیشتر بخوانید: کردان کرج ؛ شش دلیل قانع کننده برای سفر به عروس کرج

حیاط این ویلا کردان جا برای نشستن دور هم زیاد دارد. یک آلاچیق سرپوشیده و یک میز چند مبل داخل حیاط برای نشستن شما آماده است.

خب دوباره از بحث شکم و غذا برویم سراغ موضوع جذاب استخر و جکوزی.

اگر دلتان آبتنی زمستانی خواست باید بگوییم این ویلا استخر داخل ساختمان و جکوزی آب گرم بزرگی هم دارد.


بقیه امکانتش چیه؟

از مبلمان راحت این‌جا گفتیم حالا نوبت سیستم صوتی باحالش است. این‌جا خودش دو باند بزرگ برای پخش آهنگ دارد. کسانی که یک ویلا بزرگ و دربست اجاره می‌کنند، می‌خواهند بتوانند راحت موسیقی گوش بدهند و چه بهر که خود ویلا امکانتش را داشته باشد.

برای خواندن تمام امکانات این ویلا وارد این لینک شوید یا روی عکس کلیک کنید.

اجاره ویلا کردان

امکانات این ویلا با مسافران احتمالی آن که بیشتر چوان‌ها هستند هماهنگ است. این‌جا اینترنت وای فای پرسرعت و پرده ویدئو پرژکتور هم دارد و خیالتان را از بابت داشتن اینترنت راحت می‌کند.

بیشتر بخوانید: ۹ اقامتگاه درجه یک در تهران، کردان و لواسان

راستی یک چیز مهم را از قلم انداختیم. شما برای سرگرمی در این‌جا هم نیاز به یک سری امکانات دارید. نمی‌شود که دسته جمعی بیایید سفر و داخل ویلا کردان امکانات بازی دسته جمعی را نداشته باشید. این‌جا فوتبال دستی دارد و می‌توانید گروهی این بازی باحال را انجام دهید.

اجاره ویلا استخردار در کردان


شما برای اجاره ویلا استخردار کردان دنبال چه فاکتورهایی هستید؟ استخر و جکوزی سرپوشیده آن مهم است یا مبلمان شیک و لوکس؟ شما برای اجاره ویلا کردان می‌توانید وارد سایت پینورست شوید و در آن بهترین ویلاهای استخردار کردان را پیدا کنید.

 

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی