Logo

مرکز پشتیبانی پینورست

چطور می توانیم شما را راهنمایی کنیم؟

پینورست چیست و چطور کار می‌کند؟

پینورست یک پلتفرم آنلاین است که کار اجاره کوتاه مدت اقامتگاه‌ها را بسیار ساده کرده. از اجاره خانه و آپارتمان و سوئیت گرفته تا اجاره و رزرو ویلا و سوئیت ساحلی و لب دریا و البته اقامتگاه‌های بومگردی و خانه‌های سنتی در مناطق مختلف ایران. ما کسانی که اقامتگاه دارند و می‌خواهند آن را اجاره بدهند (میزبان‌ها)، را به کسانی که می‌خواهند اقامتگاه اجاره کنند (مهمان‌ها) وصل می‌کنیم.

می‌خواهم میزبان شوم. چگونه می‌توانم اقامتگاه خود را در پینورست ثبت کنم؟

شما می‌توانید از طریق دکمه‌ «میزبان شوید» در نوار بالای سایت، وارد صفحه‌ ثبت اقامتگاه خود شوید. در این قسمت با کلیک بر روی گزینه شروع میزبانی مراحل ثبت اقامتگاه شروع می‌شود.

من مهمان هستم، در صورت کنسلی چه مقدار از هزینه به من عودت داده می‌شود (برای رزروهای روزانه)؟

برای رزروهای زیر ۳۰ روز، در صورتی که تا زمان رزرو بیش از ۴۸ ساعت باقی مانده باشد، بنا به درخواست شما ۹۰ درصد هزینه به حساب‌تان باز می‌گردد. در صورتی که بین ۴۸ ساعت تا ۲۴ ساعت تا زمان رزرو باقی مانده باشد و شما درخواست کنسلی داشته باشید، ۳۰ درصد از بهای رزرو شما کسر می‌شود و باقی به شما بازگشت داده می‌شود. در صورتی که کمتر از ۲۴ ساعت تا زمان رزرو باقی مانده باشد و شما درخواست کنسلی داشته باشید، فقط ۱۰ درصد هزینه به شما مرجوع خواهد شد. در صورتی که در زمان اقامت بخواهید رزرو خود را کنسل کنید صرفا بر اساس توافق با میزبان می‌توانید رزرو را لغو کنید و پینورست در مورد کنسلی بعد از تحویل کلید پاسخگو نخواهد بود مگر این که علت کنسلی عدم تطابق واحد با فایل رزرو شده یا سو رفتار میزبان یا موارد این‌چنینی باشد.

واحد اقامتی‌ام را چطور قیمت‌گذاری کنم؟

شما در قیمت‌گذاری واحد اقامتی خود کاملاً آزاد هستید. برای اینکه راحت‌تر تصمیم بگیرید می‌توانید لیست قیمت‌های واحدهای مشابه در شهر خود را در وب‌سایت ما بررسی کنید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

چت آنلاین توسط

کارشناسان پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی پاسخگویی 24 ساعته

021-91009297

ارسال ایمیل

[email protected]