بهترین رستوران های گرگان؛ شکم‌گردی با غذاهای لذیذ و خوشمزه شمالی

    voted 3 stars voted 3 stars voted 3 stars voted 3 stars voted 3 stars
0نظر
بهترین رستوران های گرگان؛ شکم‌گردی با غذاهای لذیذ و خوشمزه شمالی

امروز در این یادداشت پینورست می‌خواهیم در مورد بهترین رستوران های گرگان صحبت کنیم تا اگر راهی گرگان شدید بلد باشید کجا غذای خوب بخورید و چی بخورید.


بهترین غذاهای شمالی رو در کدام رستوران های گرگان بخوریم؟

خوردن غذاهای محلی بخشی از جذابیت‌های سفر به گرگان است. اگر دوست دارید طعم‌های تازه را تجربه کنید خوب است بهترین رستوران های ناهارخوران گرگان بشناسید. چون دانستن بهترین رستوران‌ها در نزدیک جاهای دیدنی گرگان برای هر کسی اهمیت دارد و می‌تواند در وقت سفر صرفه‌جویی کند.

معروفترین رستوران های گرگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Hassan Moridy

حیف است به گرگان سفر کنید و از خوراکی‌های خوشمزه آنجا امتحان نکنید. پس باهم برویم و با بهترین رستوران های گرگان آشنا شویم:

طعم خوش غذاهای شمالی در رستوران عمارت گرگان

همه گر‌گان را با اسم جنگل‌ها و پارک ناهار‌خورانش می‌شناسند، جنگلی که توی چهار کیلومتری جنوب شهر گرگان قرار دارد و به‌خاطر زیبایی‌ها و قشنگی‌های بی‌نظیرش طرفدارهای زیادی دارد. 

حالا اگر می‌خواهید توی یکی از شیک‌ترین و بهترین رستوران های گرگان غذا بخورید به رستوران عمارت بروید. 

این رستوران توی خیابان‌های فرعی بلوار ناهارخوران و در کوچه عدالت است که روی کیفیت غذا‌هایش می‌توان بی‌بروبرگرد حساب باز کرد. اینجا بهترین شیشلیک‌ها و کباب لقمه را دارد که خوردنش را از دست ندهید.

چیزی که در این رستوران در کنار غذاهای خوشمزه بیشتر جلب توجه می‌کند، معماری رستوران عمارت است.

اگر کمی با سبک‌های معماری آشنا باشید متوجه می‌شوید که معماری رستوران عمارت به سبک مراکشی و شبیه مسجد الحمراء اسپانیا است.

منوی رستوران عمارت پر‌وپیمان بوده و بیشتر غذاهای سنتی، کباب و استیک، غذاهای دریایی و فست‌فود را دارد. رنگ‌بندی و دکوراسیون زیبای داخلی این رستوران ساعت‌ها شما را می‌تواند مشغول خوردن غذاهای خوشمزه کند، بدون اینکه ذره‌ای احساس خستگی کنید.

حالا اگر این روزها برای سفر به گرگان برنامه‌ریزی می‌کنید و تصمیم دارید تا در این شهر چند روزی را خوش بگذرانید اجاره ویلاهای استخردار را به پینورست بسپارید تا در کنار اقامت در بهترین واحدهای ما که همگی گلچین شده و توسط کارشناسان بازرسی شدند، به بهترین رستوران های گرگان بروید و از بهترین غذاهای محلی شمالی و دریایی نوش‌جان کنید.

آدرس رستوران عمارت

 استان گلستان، شهر گرگان، خیابان ولیعصر، خیابان عدالت 28، بین شهریور3 و 5 

شماره تماس رستوران عمارت گرگان

01732243872

آدرس اینستاگرام رستوران عمارت گرگان

@restaurant_emarat__gorgan

رستوران عمارت گرگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Jamasb Sokansanj

رستوران اکبرجوجه گرگان؛ اینجا خود خود اکبر جوجه است

اگر اهل شکم‌گردی هم نباشید تا اسم شمال می‌آید به رستوران اکبرجوجه‌اش می‌رسید. جایی که اگر در سفرتان به شمال به یکی از شعبه‌های اکبرجوجه نروید، یک‌جای سفرتان می‌لنگد. گرگان هم مثل دیگر شهرهای ایران رستوران اکبرجوجه دارد که معروف‌ترین غذای این رستوران جوجه است. مرغی که خیلی با‌کیفیت بوده و با سس خاص سرو می‌شود و طعم و مزه خاصی دارد. فضا و پرسنل رستوران اکبرجوجه خوب است و برای آماده شدن غذا نیاز نیست زیاد منتظر باشید. اگر بدون خانواده به رستوران اکبرجوجه بروید، از شما با ته‌دیگ‌های خوشمزه پذیرایی می‌شود و اینجوری دوری از خانواده برایتان جبران می‌شود.

آدرس رستوران اکبرجوجه گرگان

استان گلستان، شهر گرگان، ابتدای کمربندی، رستوران اکبر جوجه

شماره اکبر جوجه گرگان

01732553717/01734422333

آدرس وب‌سایت اکبرجوجه گرگان

www.akbarjoojeh.com

اکبرجوجه گرگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Farzad Farahbakhsh

در رستوران بازار گرگان حواستان به انگشت‌هایتان باشد

یکی از ویژگی‌های مثبت رستوران بازار گرگان این است که غذاهای این رستوران به‌لحاظ حجم، مقدار بیشتری از دیگر رستوران های گرگان دارد. تازه به‌لحاظ قیمت هم باید گفت قیمت غذاهای رستوران بازار گرگان خیلی منطقی است آن هم به‌خاطر داشتن مدیر خوش‌انصافی است.

منوی رستوران بازار گرگان بسیار متنوع است و با کباب‌های خوش‌مزه، چلو‌های رنگارنگ و خوراکی‌های شمالی دل همه را می‌برد. چیزی که رستوران بازار گرگان خیلی معروف است دیزی‌های بسیار خوشمزه‌ آن است که از خوردنش نباید غافل شد. حالا اگر سری به رستوران بازار گرگان زدید و خواستید دیزی‌های این رستوران را امتحان کنید، حتما مواظب انگشت‌هایتان باشید.

آدرس رستوران بازار گرگان

استان گلستان، گرگان، شهید رجایی، 3 گلشن، 9 عباسعلی

 تلفن تماس رستوران بازار گرگان

 01732430300

 وب‌سایت رستوران بازار گرگان

Resbazar.ir

رستوران بازار گرگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Masoud Mobin Ali

رستوران بارانک گرگان؛ جایی با منوی غذایی کلاسیک و مدرن

اسم رستوران بارانک از یک گیاه محلی شمالی گرفته شده است که کاربرد بسیاری در تهیه غذاهای گرگانی دارد. خوب اگر در سفر به گرگان دنبال جایی هستید که منوی متنوعی از غذاهای ایرانی و فرنگی را داشته باشد، رستوران بارانک یکی از بهترین رستوران های گرگان است. اینجا شما چه به دنبال طعم و مزه غذاهای اصیل ایرانی مثل کباب ،دیزی و میرزا قاسمی باشید و چه به دنبال فست فودهایی مثل انواع ساندویچ و پیتزا و لازانیا همه را می‌توانید در منوی غذایی رستوران بارانک پیدا کنید.

خوب حالا که تا اینجا آمدید پیشنهاد ما به شما کشک بادمجان مخصوص گرگانی در رستوران بارانک است که طعم لذیذ و خوشمزه آن را هرگز از یادتان نخواهد رفت. 

آدرس رستوران بارانک گرگان

استان گلستان، گرگان، بلوار ناهارخوران، بعد از پل سید مسعود، نبش شهرک تالار

شماره تماس رستوران بارانک گرگان

01735547552

رستوران بارانک گرگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس kurosh mo

رستوران بهشت هیرکان گرگان مناسب هر ذائقه و سلیقه‌ای

اگر به بلوار  و نزدیکی پارک ناهارخوران گرگان بروید بروید آنجا رستوران‌های زیادی هستند که رقابت تنگاتنگی با هم دارند. با این حال رستوران بهشت هیرکان در میدان ناهارخوران توانسته از این رقابت حساس سربلند بیرون آید، چون رستوران بهشت هیرکان گرگان خوش‌مزه‌ترین غذاهای ایرانی را به مشتریان می‌دهد.

تازه این رستوران برای اینکه در برابر فست‌فودهای گرگان کم نیاورد، مدتی است که غذاهای فست‌‌فودی را به منوی رستوران بهشت هیرکان اضافه کرده تا تمامی دائقه‌ها و سلیقه‌ها را پوشش دهد. اینجا کسی حق برگشت ندارد چون در کنار غذاهای خوشمزه، در قسمتی از این رستوران کافه‌ای دنج و زیبا است که می‌توانید حسابی آنجا استراحت کنید و دلی از عزا‌ در بیاورید.

در صورتی که این روزها ساکن گرگان یا مسافر آنجا هستید و به دنبال یک غذای باکیفیت هستید، می‌توانید از منوی رستوران بهشت هیرکان گرگان غذایی مناسب با ذائقه و سلیقه‌ خود انتخاب کنید.

آدرس رستوران بهشت هیرکان گرگان

استان گلستان، شهر گرگان، ضلع جنوبی میدان ناهارخوران، مجموعه پذیرایی هیرکان، رستوران بهشت هیرکان 

شماره تلفن رستوران بهشت هیرکان

01732348616

ساعت کاری رستوران بهشت هیرکان گرگان

این رستوران همه روزه از ساعت 11 صبح تا 22 شب باز است.

رستوران بهشت هیرکان گرگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Arash Khan

رستوران میخوش گرگان؛ فضای چوبی با رنگی از آرامش و غذاهای خوشمزه

اگر اهل دل هستید و می‌خواهید در کنار خوردن غذاهای خوشمزه، به آهنگ‌های زیبا گوش کنید، رستوران میخوش یکی از بهترین رستوران های گرگان است که انتخاب مناسبی برایتان در سفر به گرگان است.

یکی از ویژگی‌های جالب رستوران میخوش دکوراسیون زیبای رستوران است که بسیار شیک و مدرن طراحی شده. خوب است بدانید که این رستوران برای جذب بیشتر مشتری، هر شب موسیقی زنده برگزار می‌کند.

در این رستوران بهترین غذاهای ایرانی، غذاهای مصری بحرینی، کباب ترش و باقالی‌پلو به خوش‌مزه‌ترین حالت ممکن توسط سرآشپزان ماهر پخته می‌شود که باید رفت و برای یکبار هم که شده آن را امتحان کرد.

آدرس رستوران میخوش گرگان

استان گلستان، شهر گرگان، 30 متری رسالت-نبش رسالت 12

شماره تلفن رستوران میخوش گرگان

0173190

ساعت کاری رستوران میخوش گرگان

این مجموعه از ساعت 12 ظهر تا 16 عصر برای صرف ناهار و از ساعت 19 عصر تا 24 بامداد برای صرف شام باز است.

رستوران میخوش گرگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Salar Erfani

رستوران صوفی گرگان؛ رستورانی با محیط خودمونی و غذاهای لذیذ

همیشه توی ذهنمان وقتی اسم بهترین رستوران های گرگان را به یاد می‌آوریم بیشتر به دکور شیک، مجلسی و غذاهای گران‌قیمت فکر می‌کنیم. با این حال مسافرانی هستند که در سفر به گرگان به‌جای رفتن به جاهای اشرافی و گران، دنبال محیطی خودمانی برای خوردن غذا هستند.

رستوران صوفی گرگان یکی از رستوران‌هایی است که چنین شرایطی دارد و شما در آنجا راحت هستید و توی فضای گرم و صمیمی می‌توانید از غذاهای خوشمزه آنجا میل کنید. منو رستوران صوفی گرگان متنوع بوده و انواع غذاهای فرنگی مثل پاستا پنه آلفردو، فیله استریپس را در کنار خوراکی‌های خوش‌مزه ایرانی مثل چلوهای خوشمزه و کباب‌های لذیذ سرو می‌کند. تازه پرسنل رستوران صوفی خیلی با اخلاق و خوش‌رو هستند. 

یادتان باشد که اگر اهل خوردن فست‌فود هم باشید، رستوران صوفی گرگان فست‌فودهای خوش‌مزه‌ای دارد. به‌همین‌خاطر امکان ندارد به رستوران صوفی گرگان بروید و غذایی جانانه در آن نوش جان نکنید.

آدرس رستوران صوفی گرگان

استان گلستان، شهر گرگان، بلوار ناهارخوران، روبه‌روی اداره محیط زیست

شماره تماس رستوران صوفی گرگان

01732524888

اینستاگرام رستوران صوفی گرگان

@soufigorgan

ساعت کاری رستوران صوفی گرگان

ساعت کاری این رستوران همه روزه از ساعت 6 عصر تا 24 بامداد است.

رستوران صوفی گرگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Sina Maddah


راستی به هر‌کجای گرگان که سفر کردید برای اجاره کلبه جنگلی به سایت پینورست سر بزنید و در آن باصفاترین کلبه‌ چوبی جنگلی را با قیمت‌های خوب پیدا کنید. تازه روند رزرو اقامتگاه داخل سایت پینورست آن‌قدر راحت است که شما قبل از رزرو می‌توانید تمامی اطلاعات و امکانات را به همراه عکس‌های اقامتگاه، امکانات و تجهیزات آن یکجا باهم ببینید.

خلاصه که رستوران های گرگان هر کدام با غذاها و امکانات خاصی که دارند، چشم‌انتظارتان هستند تا بتوانید ساعت‌های خوش سفرتان را آنجا با خوردن غذاهای لذیذ سپری کنید. امیدواریم با این یادداشت بهترین رستوران های گرگان که با شما در میان گذاشتیم، خاطره‌های خوشی از گرگان‌گردی را در ذهن‌تان بسازیم.در پایان پیشنهاد می‌کنیم در قسمت نظرات کاربران اگر اطلاعاتی از رستوران های گرگان دارید، با ما و دیگر خواننده‌های پینورست به اشتراک بگذارید. ما منتظر تجربه‌های ارزشمند شما هستیم.

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی