انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره ویلا در رامسر

200,000 تومان
اجاره آپارتمان مبله یک خواب در رامسر
میزبان شما :سید حسین عظیمی گهراز

4 نفر | 1 اتاق خواب
100,000 تومان
اجاره واحد مبله ویلای دربست در رامسر
میزبان شما :اعظم نگهبان تازه کند

2 نفر | 1 اتاق خواب
150,000 تومان
اجاره خونه ی مادربزرگه در رامسر
میزبان شما :داریوش مهدی آقائی

4 نفر | 1 اتاق خواب

  شهر رامسر

  اجاره ویلا و سوئیت در رامسر

  رامسر عروس شهرهای ایران شهر رویایی رامسر در استان مازندران قرار دارد. طبیعت سبز و آب و هوای مطلوب همگی دست به دست هم داده‌ اند تا میزبان خوبی برای گردشگران باشند. به هر سمت که نگاه کنید تنها سبزی و طراوت را می توان دید. اگر مقصد سفرتان رامسر است، در ادامه با جاذبه های گردشگری این شهر آشنا شوید.

  آثار تاریخی رامسر تماشای آثار باستانی در کنار طبیعتی بکر برایتان مهیا می‌شود. در انتخاب اول می‌توانید به کاخ مرمر رامسر بروید و اشیایی سلطنتی از دوران پهلوی را ببینید. قلعه مارکو بر فراز کوهی در نزدیکی این شهر خودنمایی می‌کند. اثر تاریخی دیگر، مسجد میرزا عبدالباقی است که از زمان قاجار تاکنون پا برجاست. ساختمان هایی مانند فرمانداری و هتل رامسر نیز از بناهای باستانی این شهر به شمار می آید.

  جاذبه های طبیعی رامسر تماشای زیبایی‌های روستای جواهرده و منطقه ییلاقی گرسماسر شما را مدهوش خواهد کرد. می توانید ساعتی از گردش خود را در آبگرم سادات محله سپری کنید. جنگل دالخانی در نزدیکی رامسر شما را به سرزمینی سبز و مه آلود می برد.

  مکان های تفریحی رامسر اولین مکان تفریحی که هرکس در رامسر انتخاب می کند تله کابین رامسر است. سوار تله کابین شوید و میان درختان سبز و کوهها زیبایی های این شهر را تماشا کنید. پس از پیاده شدن از تله کابین می توانید به سمت زمین پینت بال بروید و آدرنالین خونتان را بالا ببرید. شهر بازی سرزمین رویاها دارای بازی‌های هیجان انگیزی است. تماشای دریای خزر از اسکله پارک آبی جذابیتی ویژه دارد. همچنین در این پارک آبی می‌توان تفریحاتی مثل جت اسکی و قایق سواری داشت.

  غذاهای محلی رامسر طعم غذای شهرهای شمالی کشور زبانزد همه شده است. غذاهایی همچون باقالی قاتوق، مرغ شکم پر، میرزا قاسمی، کباب ترش و انار ویج که حتی شنیدن نامش هم وسوسه انگیز است.

  سوغات و صنایع دستی رامسر کلوچه و کوکی‌های خوشمزه، زیتون، رشته به رشته، برنجک، نان قُتُلمه، ماهی و برنج از سوغاتی‌های محبوب است. در صورتی که به خرید صنایع دستی علاقه دارید، می‌توانید از ظروف حصیری، وسایل نمدی و چادر شب خرید کنید.

  برای اجاره ویلا و سوئیت در رامسر و اجاره آپارتمان مبله در رامسر  با پینورست همراه شوید.