چطور بهترین رستوران مقصد سفرمان را پیدا کنیم؟

  voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
چطور بهترین رستوران مقصد سفرمان را پیدا کنیم؟

در سفر امتحان کردن غذاهای محلی هر شهر و رفتن به رستوران و کافه‌های مختلف می‌تواند بسیار خوب و جذاب باشد. حالا پیدا کردن بهترین رستوران مقصد سفرمان که به آنجا رفته‌ایم شاید کمی مشکل باشد و گاهی پیدا کردن یک رستوران و کافه خوب ممکن است شما را به دردسر بیندازند و حسابی وقت شما را بگیرد.

با این حال، در ادامه همراه ما در پینورست باشید تا از اینکه چطور بهترین رستوران را در مقصد سفرتان پیدا کنید را با شما به اشتراک بگذاریم. راستی اگر مسافر شهر تهران هستید می‌توانید اجاره مبله خود را از پلتفرم آنلاین سایت پینورست با خیال راحت انجام دهید و خیالتان را از بابت اقامت راحت کنید.


از کجا اطلاعات بهترین رستوران‌های مقصد سفر را می‌توان گرفت؟

افرادی که دوست دارند در سفر در کنار تفریح، شکم‌گردی هم داشته باشند، همیشه دنبال یک جایی برای انتخاب بهترین رستوران مقصد سفر هستند.

رستوران های شمال

منبع عکس گوگل مپ، عکاس mahdi faghihi

این روزها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علاقه بیشتر مردم در استفاده از ابزارهای آنلاین وبسایت‌هایی که در زمینه معرفی رستوران‌های خوب فعال هستند و قوی عمل می‌کنند می‌توانند به شما کمک کنند. در ادامه ما منابعی که می‌تواند به شما کمک کند را معرفی می‌کنیم:

 • سری به وب سایت تریپ ادوایزر بزنید

اگر می‌خواهید سفر خارجی و حتی داخلی داشته باشید، سایت tripadvisor.com از آن وب سایت‌های بسیار خوب و مفید است که در مسافرت بسیار کارآمد بوده و به کمک شما می‌آید.

در این سایت شما می‌توانید نظرات و نقدهای تقریبا ۵ میلیون نفر را در یکجا بخوانید. اینجا افراد بسیار زیادی هستند که پس از غذا خوردن در رستوران‌های مقصد در تریپ ادوایزر نظرات و نقدهای خود را با بقیه به اشتراک می‌گذارند.

همین نظرات و نقدهایی که در مورد هر رستوران است را شما می‌توانید کمی وقت بگذارید و بخوانید و با دید خوب و اطلاعات کافی اقدام به رزرو بهترین رستوران مقصد سفرتان کنید.

دقت کنید که شما می‌توانید اینجا رستوران‌ها را حتی باهم مقایسه کنید و کامل در مورد هر یک بخوانید و به این نتیجه برسید که آیا این رستوران با سلیقه یا ذائقه شما هماهنگی دارد یا خیر.

رستوران گردی در جنوب

منبع عکس گوگل مپ، عکاس ROSE ABM

بیشتر بخوانید: رستوران نمکدان اصفهان ؛ غذاهایش نه شورند، نه بی‌نمک

 • پیشنهادات وب‌سایت‌های خوب و بلاگرهای سفر را بخوانید

سایت‌های سفر و وبلاگ‌های سفر منبع بسیار خوبی برای پیدا کردن برخی از بهترین رستوران‌ها در یک مقصد خاص هستند. در وبلاگ‌های سفر ممکن است پست‌ها و مطالبی را ببینید که در آن، رستوران‌های مختلفی توسط یک وبلاگ‌نویس توصیه شده‌ یا اینکه ممکن است پستی را پیدا کنید که به جزئیات یک رستوران خاص پرداخته شده تا شما بتوانید با اطلاعات کامل به رستوران موردنظر بروید.

بیشتر بخوانید: بهترین رستوران های گیلکی در تهران ؛ بهترین باقالا قاتق را کجا بخوریم؟

 • در سفرهایتان از گوگل مپ هم کمک بگیرید

یکی دیگر از ابزارهای بسیار کاربردی که می‌توان با استفاده از آن‌ها هنگام سفر رستوران‌های خوب در سفر را پیدا کرد، گوگل مپ (Google Maps) است.

در داخل این ابزار شما می‌توانید بهترین رستوران‌ مقصد سفر مورد نظرتان را جستجو کنید تا جزییات تماس با رستوران، نظرات درباره آن و گاهی هم تصاویری که از داخل رستوران توسط و مشتریان قبلی گرفته شده را ببینید.

حواستان باشد که گوگل مپ از بهترین برنامه‌های سفر است که می‌توانید آن را در گوشی خود داشته باشید و به‌صورت آنلاین با آن کار کنید.

البته این ابزار در صورتی که آنلاین هم نباشید کار می‌کند و همین دلیلی ده تا خیلی از افراد از آن استفاده کنند.

گوگل مپ

منبع عکس گوگل مپ

بیشتر بخوانید: بهترین رستوران‌ های کاشان؛ غذاهای بومی کاشان را این‌جا بخورید

 • از پرسنل محل اقامت‌تان در مورد بهترین رستوران مقصد سفر سوال کنید

شما در سفر به هر شهری در محلی که اقامت دارید، می‌توانید از کارکنان و راهنمایان آنجا درباره رستوران های خوب مقصد سوال بپرسید تا محل‌های مناسب برای غذا خوردن را به شما معرفی کنند.

خوشبختانه رستوران‌هایی که محلی‌ها به شما پیشنهاد می‌کنند، می‌توانند بسیار خوب و فوق‌العاده باشند و لحظات خوبی را در سفر برای شما بسازند.

 • از راهنماهای محلی در مورد بهترین رستوران مقصد سفر بپرسید

راهنمایان محلی یکی دیگر از منابع بسیار خوب برای پیدا کردن بهترین رستوران‌های مقصد در سفر است. این راهنمایان حتی می‌توانند محدوده قیمت‌ها، مکان‌ها و غذاهای مختلف را هم به شما معرفی کنند. این راهنماها در کنار معرفی رستوران‌ها حتی ممکن است بازارها و مکان‌های خوب برای تفریح و لذت بردن از غذاهای خیابانی را به شما بگویند و ایت می‌تواند در سفر به شما خیلی کمک کند.

کمک راهنمای محلی در پیدا کردن بهترین رستوران مقصد سفر

منبع عکس گوگل مپ، عکاس عسگر بارانی

بیشتر بخوانید: بهترین رستوران گیاهی تهران کدام است؟

 • از دوستانی که قبلا به مقصد سفر شما رفته‌اند بپرسید

اگر دوستان شما به شهری که قرار است بروید، قبلا سفر داشته‌اند، سعی کنید از آن‌ها در مورد رستوران‌های خوب مقصد سوال کنید.

یادتان باشد دوستان شما از قابل اعتمادترین منابع برای پیدا کردن رستوران‌های خوب در مقصد هستند و از جهتی آن‌ها با سلیقه و ذائقه شما آشنا هستند و می‌توانند منبع خوبی در سفر برای شما باشند.

 • از مردم محلی می‌توانید در مورد رستوران های خوب بپرسید

در سفر ارتباط گرفتن با مردم محلی و هم‌صحبتی با آن‌ها می‌تواند راهنمای خوبی برای شما در پیدا کردن رستوران خوب و حتی جاهای تفریحی و دیدنی آن شهر باشد.

حالا اگر می‌خواهید از بهترین رستوران های شهر مقصد سفر خود باخبر شوید، بهتر است که از آنها در مورد رستوران خوب اطراف سوال کنید تا شما را کمک کنند.

رستوران های محلی

منبع عکس گوگل مپ، عکاس BenizKitchen

بیشتر بخوانید: بهترین رستوران های انزلی کدامند؟

 • بیخیال صف‌های طولانی جلوی بهترین رستوران مقصد سفر نشوید

یکی از راه‌های پیدا کردن رستوران خوب در مقصد سفر این است که به رستوران‌هایی که مشتری زیادی دارند توجه کنید. حالا اگر مردم محلی برای غذا خوردن در جایی صف کشیده باشند، معنی زیادی دارد و شما کافی است کمی حوصله به‌خرج دهید تا تجربه خوبی پیش روی شما قرار بگیرد.

البته شما می‌توانید قبل از ایستادن در صف در گوگل کمی جستجو کنید و از افرادی که از آنجا می‌گذرند بپرسید که چرا این رستوران اینقدر محبوب است.

 • برای خوردن غذاهای محلی در مقصد سفر به پاتوق محلی‌ها بروید

سعی کنید به دنبال جاهایی باشید که محلی‌های آن شهر برای خوردن غذا به آنجا می‌روند. چون محلی‌ها بهتر از هر کسی رستوران های خوب مقصد سفر را می شناسند.

بهترین رستوران مفد سفر

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Hamid Mirmoeini

بیشتر بخوانید: رستوران گیلانه؛ شیک‌ترین و مجلل‌ترین رستوران رشت


خلاصه هیچ سفری بدون خوردن غذاهای خوشمزه و اصیل محلی شهری که به آنجا سفر کرده‌اید، کامل نمی‌شود. ولی پیدا کردن یک رستوران خوب مخصوصا وقتی در سفر به یک شهر جدید هستید، کمی دشوار است. ما در پینورست تمامی سعی کردیم تمامی منابع و افرادی که در سفر می‌توانند در پیدا کردن یک رستوران خوب شما را کمک کنند را گفتیم تا به خوشی سفر کنید.

حالا به ما بگویید نظر شما در مورد منابعی که در رستوران هایی مقصد سفر کمک می‌کند چیست؟ آیا شما نکته دیگری را که در سفر کمک کننده است را به یاد دارید که ما در این یادداشت آن را فراموش کرده باشیم.

اگر نظر و تجربه‌ای در این زمینه دارید با ما به اشتراک بگذارید. قطعا نظرات شما برای خوانندگان پینورست مفید خواهد بود.

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه در شهرهای مختلف ایران هستید، بهتر است وب سایت پینورست را چک کنید. در این وبسایت اقامتگاه‌های مختلفی پیشنهاد داده می‌شود و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود انواع آپارتمان، ویلای استخردار و بوم‌گردی‌ها را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه اجاره کنید.


سوالات متداول

بهترین رستوران مقصد سفر را چطور پیدا کنم؟
منابع زیادی برای پیدا کردن رستوران در مقصد سفر وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از گوگل مپ، تریپ ادوایزر،‌ سوال از مردم محلی و دوستانی که به آن شهر رفته‌اند رستوران‌های خوب را پیدا کنید.

 

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی