مستر برگر شیراز ؛ جایی برای طرفداران پر‌و پا قرص برگر 

    voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
مستر برگر شیراز ؛ جایی برای طرفداران پر‌و پا قرص برگر 

سفر به شیراز فقط به دیدن جاذبه‌های تاریخی و گشت‌وگذار در مرکز خریدهایش خلاصه نمی‌شود. گاهی وقت‌ها در سفر بعد از کلی گشتن خسته‌‌ شدیم و دنبال یک غذای خوشمزه می‌گردیم. از آنجایی که تعداد زیادی رستوران و کافه در شیراز وجود دارد، انتخاب برای‌مان حسابی سخت می‌شود. پس بهتر است قبل از سفر به هر شهری با چندتا از بهترین‌ها و معروف‌‌ترین رستوران‌ها و کافه‌هایش آشنا شوید تا در سفر بدون نگرانی بابت کیفیت، طعم و قیمت غذا یکی را انتخاب کنید. قبول دارید همبرگر محبوب دل‌هاست؟ این ساندویچ گرد اینقدر جذاب است که فقط کافی است عکسش را ببینید تا به هوس بیفتید. خلاصه اگر از علاقه‌مندان و طرفدارن پر‌و‌پا قرص این گرد خوشمزه هستید و قصد سفر به شیراز هم دارید. با ما همراه شوید تا با مستر برگر شیراز که یکی از بهترین برگر فروشی‌های شراز است بیشتر آشنا شوید.


مستر برگر شیراز کجاست؟

مستر برگر یکی از برگر فروشی‌های شیراز است که طرفداران زیادی دارد و خیلی‌ها از طعم بی‌نظیر برگر‌های اینجا حرف می‌زنند. اکثر مشتری‌های اینجا معتقدند که نسبت به حجم و کیفیت اینجا، قیمت‌ها خوب است و در‌واقع همبرگر‌های مستر برگر به حجم‌ زیاد و پر ملات بودن معروف هستند. 

مستر برگر در شیراز

منبع:‌گوگل مپ عکاس: Mohammad Ali Azimi

بیشتر بخوانید: رستوران خوشا شیراز، فقط برای خوردن نروید

 فضای اینجا دنج و کوچک است و دکور ساده‌ای هم دارد. اگر قصد دارید غذای خودتان را در مستر برگر نوش جان کنید باید به طبقه بالای این رستوران بروید که ظرفیتی  برای ۳۰ نفر دارد. البته باید بهتان بگوییم که بیشتر وقت‌ها صندلی‌های اینجا هم پر هستند و اگر عجله دارید بهتر است سفارش بیرون‌بر بدهید تا معطل نشوید. با توجه به فضا اینجا برای قرارهای کاری اصلا پیشنهاد نمی‌شود چون فقط می‌توانید خیلی سریع برگر بخورید و وقتی برای صحبت‌های کاری نیست. 


منو مستر برگر

در مستر برگر انواعی از برگرها مثل همبرگر، چیز برگر، قارچ برگر، رویال برگر، همبرگر سوپریم، همبرگر بوقلمون، سیب زمینی در منو دیده می‌شوند. نوشابه کوکاکولا و دلستر قوطی یا دوغ و آب معدنی هم می‌توانید در کنار ساندویچ سفارش دهید. همبرگر بوقلمون هم یکی از طرفدارترین‌های منو مستر برگر است.

بهترین برگر فروشی شیراز

مبنع: گوگل مپ عکاس:‌ Afsane Shadaei

بیشتر بخوانید: مجموعه رستوران صوفی شیراز ؛ شکم‌گردی در دوره زندیه


چطور به مستر برگر برویم؟

برای رفتن به اینجا کافی است به شهر شیراز، نبش خیابان حر و حدادی بروید. اینجا از ساعت ۷ غروب تا ۱۲:۳۰ شب باز است.

 

شماره تماس: ۰۷۱۳۲۲۸۱۲۶۸

تا حالا به مستر برگر در شیراز رفته‌اید؟ از نظر شما کیفیت برگرهای اینجا چطور است؟ شما هم قبول دارید که برگر بوقلمون مستر برگر از بقیه برگرها خوش طعم‌تر است؟ کدام رستوران‌ها و کافه‌ها در شیراز انتخاب می‌کنید؟ تجربه‌های خود را برایمان بنویسید تا همراهان پینورست استفاده کنند.

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی