سرزمین شگفت انگیز چیتگر، حس خوب هیجان و شادی

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
سرزمین شگفت انگیز چیتگر، حس خوب هیجان و شادی

تفریح و شادی در تهران پیر و جوان نمی‌شناسد، فقط کافی است خودتان را به سرزمین شگفت انگیز چیتگر برسانید تا حسابی به شما خوش بگذرد. پس با ما در این سفر هیجانی مجله پینورست همراه شوید.


شهربازی سرزمین شگفت انگیز کجاست؟

این شهربازی تهران در انتهای اتوبان همت غرب، دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس) قرار دارد. سرزمین شگفت انگیز چیتگر از جنوب به بزرگراه همدانی (حکیم)، از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه آزادگان و از غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران محدود می‌شود.
شما در هر نقطه تهران که باشید می توانید خودتان را از مسیرهای که گفته شده به مجموعه چیتگر و شهربازی شگفت انگیز برسانید.

شهربازی سرزمین شگفت انگیز

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Majid Madadi

بیشتر بخوانید: دریاچه چیتگر تهران و تجربه تفریحی سرشار از آرامش و هیجان


چگونه به سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از خودروی شخصی خودتان را به سرزمین شگفت انگیز دریاچه خلیج فارس برسانید باید بدانید که این مجموعه تفریحی در اتوبان همت قرار دارد و شما باید ابتدا خود را به اتوبان شهید خرازی برسانید و پس از آن از خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس به سمت یکی از ورودی‌های مد نظرتان بروید و با پارک کردن ماشین در پارکینگ دریاچه با پیاده روی کوتاهی که در پیش رو دارید خودتان را به سرزمین شگفت‌انگیز برسانید.

همچنین اگر تصمیم دارید با استفاده از با استفاده از مترو راهی سرزمین شگفت انگیز دریاچه خلیج فارس شوید باید خط صادقیه گلشهر را سوار شده و در ایستگاه چیتگر پیاده شوید. بعد از خروج از مترو باید به سمت ایستگاه اتوبوس‌های شهرک شهید باقری بروید و خودتان را به دریاچه چیتگر برسانید.

اگر هم از وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس قرار است برای رفتن به سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر استفاده کنید باید به پایانه اتوبوسرانی صادقیه بروید و سوار اتوبوس‌های خط ۳۲۲ شوید. پس از آن با طی یک مسیر ۳۰ دقیقه‌ای در ایستگاه جوزانی از اتوبوس باید پیاده شوید و به سمت دریاچه چیتگر پیاده روی کنید.

پیست سافاری شهربازی

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Majid Madadi

بیشتر بخوانید: پارک چیتگر تهران ; تفریحات، دوچرخه‌سواری و هر چیزی که باید بدانید


تفریحات سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر

حتی اگر یک بار هم به تهران سفر کرده باشید، حتما اسم دریاچه چیتگر و شهربازی معروف آن را شنیده‌اید.

اینجا پر از شادی و هیجان است و فرقی ندارد که کودک باشید یا بزرگسال چون فارغ از محدوده سنی می‌توانید در این سرزمین رویاهای خود را واقعی کنید.

تفریحات سرزمین شگفت انگیز چیتگر از پیست پرواز در آسمان، دوچرخه سواری، پیاده روی در ساحل شنی گرفته تا شرکت در دورهمی‌های خودجوشانه مردم که با یک گیتار و یک آهنگ آشنا که افراد را به دور خود جمع می‌کند شروع می‌شود و لحظات‌شان را خاطره‌انگیز می‌کند.

ما اینجا از مهمترین تفریحات هیجان‌انگیز شهربازی شگفت‌انگیز دریاچه خلیج فارس برای شما خواهیم گفت پس تا انتها همراه ما باشید.

سرزمین شگفت انگیز چیتگر

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Majid Madadi

بیشتر بخوانید: پیست دوچرخه سواری دریاچه چیتگر

  • پیست پرواز در آسمان در سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر

از معروف‌ترین وسایل بازی سرزمین شگفت‌ انگیز دریاچه چیتگر که می‌تواند تجربه‌ای متفاوت را برایتان به ارمغان بیاورد، پیست پرواز در آسمان است.

 در این پیست با استفاده از کف پوش‌های درجه یک پلیمری این اجازه به افراد داده می‌شود که بتوانند در همه شرایط آب و هوایی و بدون محدودیت فصل سال، ورزش‌های زمستانی انجام دهند.

تیوپ سواری بر روی پیست پرواز در آسمان دقیقا مثل تیوپ سواری بر روی برف واقعی است به گونه‌ای که اگر شما سوار بر تیوپ باشید با یک شیب تند و با یک سرعت فوق‌العاده به هوا پرتاب می‌شوید. این تجربه در آن لحظه می‌تواند برای خیلی از کسانی که در پیست پرواز هستند مهیج و جذاب باشد.

پیست پرواز دریاچه چیتگر

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Majid Madadi

بیشتر بخوانید: رستوران کوبابا بام لند، شکم‌گردی جانانه و شاهانه با ویو دریاچه چیتگر

  • هرم هیجان شهربازی چیتگر(سوپرنوا)

در هرم هیجان شهربازی چیتگر می‌توانید تجربه‌ای شگفت‌انگیزی را در ارتفاع 6 متر با کابینی که قرار است در هوا معلق باشد داشته باشید. 

این اتفاق در سرزمین شگفت انگیز چیتگر چیزی است که بسیار مهیج است اما به شدت انتظار شما را می‌کشد.

در این بازی چهار نفر به طور همزمان وارد هرم شده و بر روی کابین مخصوص سوار می‌شوند.

کابین در ارتفاع ۳ متری از زمین، به صورت معلق به پرواز در می‌آید و شما اولین احساسی که به هنگام معلق ماندن می‌کنید حسی متفاوت و وصف ناشدنی است.

این تکان خوردن در آسمان همراه با افکت‌های طوفان، باران، رعد و برق، مه و غبار، نور پردازی و جلوه‌های ویژه بصری لحظات زیبایی را برایتان رقم می‌زند.

خوب است بدانید که هرم هیجان برای افرادی که به دنبال هیجان بالا و ترشح آدرنالین هستند بسیار مناسب است.

شهربازی تهران

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Majid Madadi

بیشتر بخوانید: کجای تهران بریم که بیشتر بهمون خوش بگذره؟

  • پیست مدرن ماشین‌های کوبنده

یکی دیگر از وسیله‌های بازی واقع در سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر پیست مدرن ماشین‌های کوبنده است.

در هر سنی که باشید چه نوجوان و چه بزرگسال از تجربه هیجان در پیست ماشین‌های کوبنده غافل نشده و با رانندگی هرچه بد و وحشتناک خود یک تصادف شیرین را ممکن سازید.

  • سافاری وحشت 

سافاری وحشت از دیگر فضاهای متفاوت و درجه یک است که می‌تواند خاطره‌ای منحصر به فرد همراه با وحشت را برای شما داشته باشد.

اینجا دنبال کردن شما توسط مرد اره به دست یا گرفتن پای شما از طرف یک اسکلت ممکن است خیلی وحشتناک باشد ولی قبول کردید و باید در این چالش خودتان را پیروز میدان کنید.

بیشتر تونل‌های وحشت شما را سوار بر قطار می‌کنند و به این صورت از تونل رد می‌شوید اما در سافاری وحشت سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر شما باید روی دو پای خود راه بروید و هر لحظه ممکن است کسی از هر چهار طرف شما را دنبال کند و جیغ و داد شما را از شدت ترس در بیاورد.

خلاصه که اگر طاقت زهره ترک شدن را دارید پیشنهاد می‌کنیم بازدید از سافاری وحشت سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر را در برنامه خود قرار دهید.

شهربازی سرزمین شگفت انگیز

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Majid Madadi

بیشتر بخوانید: مکان‌های تفریحی غرب تهران کدام است؟


چه موقعی به سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر برویم؟

بهترین زمان بازدید که اولا می توان گفت نیمه اول سال است. سرزمین شگفت انگیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه در 6 ماه اول سال از ۱۰ صبح تا ۲۲ شب و در آخر هفته ها از ۱۰ صبح تا ۲۳ شب باز است.

 اما این ساعات در روزهای آخر هفته در ۶ ماه دوم سال از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۱ شب می‌توانید به سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر بروید و کلی خوش گذرانی کنید.

ساعت بازدید از شهربازی شگفت انگیز

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Majid Madadi

بیشتر بخوانید: اجاره آپارتمان مبله لوکس در اشرفی اصفهان تهران


خلاصه که همه می‌دانید که برای تفریح در شهر تهران راه‌های مختلفی وجود دارد اما تفریح در جایی مثل شهربازی شگقت انگیز دریاچه چیتگر می‌تواند همه آدم‌ها را از پیر و جوان و از بزرگ و کوچک شاد کند. دلیلش این است که در این شهربازی امکانات خیلی زیادی برای سرگرم شدن وجود دارد و این امکانات سطح متفاوتی از هیجان را به هر کدام از آدم‌ها می‌دهند.
حالا به ما بگویید که آیا تا‌به‌حال به سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر رفته‌اید؟ وسایل بازی آنجا را چطور دیدید؟ آیا از امکانات آنجا راضی بودید؟ چه خاطره خوشی از این شهربازی دارید؟ با ما خاطرات و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید. قطعا نظرات شما راهنمای خوبی برای ما و خوانندگان پینورست خواهد بود.


سوالات متداول

شهربازی سرزمین شگفت انگیز کجاست؟
این شهربازی از جنوب به بزرگراه همدانی (حکیم)، از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه آزادگان و از غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران محدود می‌شود. شما در هر نقطه تهران که باشید می توانید خودتان را از مسیرهای گفته شده به مجموعه چیتگر و شهربازی شگفت انگیز برسانید.

ساعت کاری سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر تا چند است؟
زمان مناسب بازدید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15.30 تا 22 شب و پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۳ شب است .

فاصله مترو چیتگر تا سرزمین شگفت انگیز چه قدر است؟
اگر قصد رفتن به سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر را با مترو دارید، کافی است سوار یکی از قطارهای خط صادقیه گلشهر شوید و در ایستگاه مترو چیتگر پیاده شوید و با اتوبوس شهرک شهید باقری راهی مجموعه چیتگر و شهربازی شوید.

هزینه تفریح در سرزمین شگقت انگیز چیتگر چه قدر است؟
امکانات تفریحی شهربازی شگقت انگیز دریاچه چیتگر رایگان نیست و باید برای استفاده از هر کدام هزینه پرداخت کنید.

قبل از رفتن به سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
یادتان باشد حتما قبل از رفتن به شهربازی برای استفاده از خدمات نیاز به هماهنگی قبلی است. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهنده خدمات بخواهید.

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی