رستوران کوبابا بام لند، شکم‌گردی جانانه و شاهانه با ویو دریاچه چیتگر

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
رستوران کوبابا بام لند، شکم‌گردی جانانه و شاهانه با ویو دریاچه چیتگر

گاهی آدم‌ها دوست دارند خودشان را مهمان یک رستوران شیک و لاکچری کنند و غذایی بخورند که تا مدت‌ها مزه خوب آن از یادش نرود. پس سریع دست به‌کار شده و جایی می‌روند که بتواند حالشان را خوب کنند. حالا اولین چیزی که به فکرشان می‌رسد این است که راهی جاهای لوکس و شیک تهران مثل بام لند شوند. جایی که اگر خودمانی بگویم، شکم‌گردی در آن لذت دیگری دارد، جوری که نمی‌توان مزه و شیرینی آن را با چیزی عوض کرد. امروز قرار است در پینورست به سراغ معرفی یکی از شیک‌ترین و خاص‌ترین رستوران های زنجیره‌ای تهران، یعنی رستوران کوبابا بام لند برویم. پس خودتان را برای یک شکم‌گردی جانانه و شاهانه با ما آماده کنید.

اگر این روزها برای گشت‌وگذار و خرید، ماموریت کاری و یا درمانی به تهران سفر می‌کنید می‌توانید با اجاره روزانه خانه در پینورست به همه‌جا با توجه به موقعیتی که می‌خواهید، دسترسی راحتی داشته باشید و در واحدهای تمیز و شیک ما لذت اقامت‌تان را دل‌چسب و ماندگار کنید.

قیمت و منو رستوران کوبابا بام لند

منبع عکس گوگل مپ، عکاس soroush a.a


توی رستوران کوبابا بام لند چی بخوریم؟

رستوران بسیار زیبا رستوران کوبابا بام لند در سه طبقه با ویوی بسیار زیبا رو به دریاچه چیتگر و دکوراسیون و مبلمان جذاب، اشتها را برای خوردن غذا تحریک می‌کند. این رستوران در ساختمان VIP مرکز خرید بام لند قرار دارد و با دیوارهای آجری کار‌شده‌اش حسابی حس نوستالژیک شما را برمی‌انگیزد. این رستوران را می‌توان گفت یک رستوران همه چیز تمام است و در کنار منظره دریاچه چیتگر انتظارتان را می‌کشد تا روزتان را بسازد.

شاید یکی از جذابیت‌های کوبابا بام لند نسبت به شعبه‌های دیگرش این است که منو متنوعی دارد و همه ذائقه‌ها و سلیقه‌ها را جواب می‌دهد. چون شعبه اصلی کوبابا در جردن بیشتر غذاهای خاورمیانه‌ای سرو می‌کنند.

شما می‌توانید در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه لبنانی، عربی، ترکی و خاورمیانه‌ای را امتحان کنید. تازه با توجه به غذایی که می‌خواهید میل کنید از ایرانی و ترکی گرفته تا عربی و لبنانی، باید به طبقه‌های مختلف رستوران کوبابا  بروید.

ناگفته نماند که ساندویچ شاورما، سالاد سزار، پیتزا مارگاریتا، پیتزا قارچ و استیک، پیتزا کریزی، پیتزا دیاولا، پپرونی با گوشت و مرغ و استیک از آیتم‌های معروف رستوران  هستند راستی خیال نکنید که غذاهای خوشمزه این رستوران به همینجا ختم می‌شود. اگر بخواهیم از حجم بشقاب‌های غذایی این رستوران صحبت کنیم، باید بدانید که به نسبت هزینه‌ای که می‌کنید حجم غذاها نسبتا کم است اما کیفیت اینجا حرف اول را می‌زند.

فضای روشن و شیک اینجا بهترین جا برای قرارهای مهم کاری و برگزاری تولد است. اگر هم مهمان خارجی داشته باشید می‌توانید با خیال راحت او را به این رستوران دعوت کنید. راستی اگر علاقه‌مند به نوش‌جان کردن صبحانه در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها با دوستان و خانواده هستید، روزهای پنجشنبه و جمعه خودتان را به رستوران کوبابا بام لند برسانید. البته ساعت کاری رستوران کوبابا بام لند هر روز از ساعت 11 صبح تا 12 بامداد است و برای صبحانه سعی کنید ساعت 9 صبح به بعد آنجا باشید.

 رستوران کوبابا بام لند

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Hamidreza Rezaeianzadeh


شماره تلفن رستوران کوبابا بام لند جهت رزرو

 02140447417 /02140447419

صفحه اینستاگرام رستوران کوبابا بام لند

 kubaba.kitchen

آدرس رستوران کوبابا بام لند

انتهای اتوبان همت، اتوبان خرازی، به سمت دریاچه خلیج فارس، خیابان 45 متری ارغوان، میدان موج، بلوار صدف، بام لند، ساختمان VIP

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی