پیست دوچرخه سواری دریاچه چیتگر

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
پیست دوچرخه سواری دریاچه چیتگر

برای دوچرخه‌ سواری در تهران یک گزینه خیلی باحال به نام پیست دوچرخه سواری دریاچه چیتگر داریم. می‌توانید برای یک دوچرخه سواری راحت و طولانی دور دریاچه چیتگر را بزنید.


دوچرخه سواری دریاچه چیتگر

وارد مجموعه چیتگر شوید، این‌جا چند ایستگاه برای اجاره دوچرخه دارد، هیچ‌قت دوچرخه کم نمی‌آورد. اما مهم این است دوچرخه مناسب خود را پیدا کنید و با توجه به قد خودتان دوچرخه کوتاه یا بلند اجاره کنید.

قیمت هر یک ساعت استفاده از دوچرخه بین ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان است. اگر یک ایستگاه، دوچرخه مناسبتان را نداشت ناامید نشوید بروید سراغ ایستگاه‌های بعدی.

یک دور کامل دور دریاچه حدود یک ساعت می‌شود که باز بستگی به سرعتتان دارد. راستی این‌جا لوازم ایمنی مثل کلاه برای دوچرخه‌سواری ندارد، پس اگر به این وسایل نیاز دارید یا می‌خواهید دوچرخه‌سواری بی‌خطری داشته باشید، با خودتان کلاه و لوازم مخصوص بیاورید.

مسیر دوچرخه‌سواریتان را به خاطر بسپارید تا برای پس دادن دوچرخه دچار مشکل نشوید. برای این‌کههمیشه در پیست قرار داشته باشید به تابلوهای راهنما توجه کنید. در مسیرتان قسمت‌های مثل قسمت جنگلی، روی پل و پارک جنگلی چیتگر را دارید.

اگر مسیرها را فراموش می‌کنید و نمی‌خواهید یک دور کامل بزنید و اولین بار است این‌جا دوچرخه‌سواری می‌کنید، شماره مسئول ایستگاه دوچرخه‌سواری را بگیرید تا راهنماییتان کند.

این‌جا هم دوچرخه‌های تکی هم دونفره و هم مناسب کودکان را دارد.

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی