خانه کشیش اصفهان؛ جایی برای دورهمی و اقامت

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
خانه کشیش اصفهان؛ جایی برای دورهمی و اقامت

خانه کشیش اصفهان یکی از خانه‌های قدیمی و تاریخی با قدمت بیش از ۲۰۰ سال است که معماری بی‌نظیر و سبکی خاص دارد و در محله حکیم نظامی شهر اصفهان قرار دارد. این‌جا با دقت و ظرافت بازسازی و مرمت شده تا هم جایی مناسب برای دورهمی‌ها باشد و هم مکانی برای اقامت مهمانانی که از شهرهای دور و نزدیک به اصفهان سفر می‌کنند و دوست دارند در مکانی سنتی اقامت داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با اقامتگاه، فضا و کافه خانه کشیش با پینورست همراه شوید.

بیشتر بخوانید: دیدنی‌های اطراف اصفهان


خانه کشیش؛ پاتوقی برای دورهمی‌ها

ایوان بزرگ و حیاط این خانه قدیمی می‌تواند محل خوبی برای دورهمی‌های دوستانه و نشستن با آدم‌های موردعلاقه‌تان باشد. در محیط کافه رستوران، میزها با فاصله‌ای مناسب از هم چیده شده‌اند و شما می‌توانید از دو منوی متفاوت کافه و رستوران سفارش دلخواه خود را انتخاب کنید. برای فصل‌های سرد هم امکانات و تجهیزات گرمایشی در محیط کافه رستوران فراهم است. شاید بشود گفت به‌خاطر معماری زیبای خانه کشیش که برگرفته از سبک معماری دوره صفویه است، حال و هوای این کافه رستوران در همه فصل‌ها به دل مهمانان می‌نشیند و آن‌ها را وادار می‌کند در دفعات بعدی هم به این‌جا بیایند.


حال و هوای اقامتگاه سنتی

خانه کشیش علاوه بر اینکه یک کافه رستوران جذاب است، برای مهمانانی که از شهرها و کشورهای دیگر به اصفهان سفر کرده‌اند، فضایی برای اقامت دارد. این‌جا در ۳ طبقه ساخته شده است که با داشتن ۱۲ اتاق، ظرفیت پذیرش ۴۰ مهمان را دارد. اتاق‌های مختلف این خانه هر کدام معماری متفاوت و جذابی دارند و با دکوراسیون سنتی و متناسب طراحی و چیده شده‌اند، به مهمانان به صورت اجاره، واگذار می‌شوند.


اطلاعات خانه کشیش اصفهان

‎آدرس: خيابان‌حکیم ‌نظامی،کوچه سنگتراش‌ها، بن‌بست زیتون، خانه کشیش

شماره تماس: ۰۳۱۳۶۲۵۵۹۱۸

ساعت کاری: ۹ صبح تا ۱۰:۳۰ شب

صفحه اینستاگرام: keshish_house_cafe


 

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی