کافه بلک باکس آرت‌ سنتر ؛ پاتوقی برای کار و دورهمی

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
کافه بلک باکس آرت‌ سنتر ؛ پاتوقی برای کار و دورهمی

کافه بلک باکس آرت‌ سنتر در خیابان ایرانشهر تهران قرار دارد. این خیابان را می‌توان در لیست خیابان‌های مناسب برای پیاده‌روی و کافه‌گردی گذاشت. اگر اسم کوچه‌های فرعی خیابان ایرانشهر را بدانید و یا برای کنجکاوی بین‌شان قدم بزنید، متوجه می‌شوید که در هر کدام یکی دو کافه حضور دارند که اتفاقا هم شلوغ‌ هستند و هم طرفداران زیادی دارند.


حال‌وهوای کافه بلک باکس

کافه بلک باکس آرت‌ سنتر یک خانه قدیمی و حیاط‌دار است که می‌توانید هم توی حیاطش بنشینید و هم پشت میزهایی که در فضای داخلش چیده شده‌اند.

کافه بلک باکس آرست سنتر

منبع: گوگل مپ عکاس: Zahra Yasemi

اغلب وقت‌ها در تابستان حیاط کافه پر است چون هوای خنک آن هر کافه‌گردی را جلب می‌کند. طراحی داخلی کافه و رنگ‌هایی که در آن به‌کار رفته نظر بیشتر آدم‌ها را به خودش جلب می‌کند. آجرهای قهوه‌ای در کنار میزهای خاکستری و چهارچوب سبز پنجره‌ها به خصوص وقتی هوا تاریک می‌شود و چراغ‌ها روشن می‌شوند، گرمای خاصی به فضای کافه می‌دهند.

بیشتر بخوانید:‌کتاب فروشی دی و تابلوی نئون معروفش


در کافه بلک باکس چی بخوریم؟

منوی کافه بلک باکس به‌جز انواع قهوه و نوشیدنی یک بخش برای سالادها، پیش‌غذاها، غذا و نیم‌چاشت‌ها دارد. قسمت نیم‌چاشت احتمالا نظر شما را هم به خودش جلب می‌کند. چون غذاهای آن نسبتا سبک ولی خیلی اشتهابرانگیزند. بشقاب انگلیسی، فرنچ تست، وافل و چند نوع کروسان از خوشمزه‌های این قسمت منوی کافه هستند. در بخش غذاها هم می‌توانید چند نوع پاستا و برگر به همراه انواع مختلفی از بشقاب‌های متنوع را پیدا کنید. ترکیبات هر غذا معمولا آن‌قدری جذاب هست که آدم بیخیال وعده ناهار و شام شود و یکی از آن‌ها را سفارش بدهد.


یک محل کار جذاب

فاصله مناسب میزهای کافه بلک باکس و همین‌طور فضایی که در حیاط آن ایجاد شده باعث می‌شود تا خیلی‌ها برای کار کردن به کافه بیایند. کافی است که لپتاپ سبکی داشته باشید و با صداهای گاه‌وبی‌گاه آدم‌ها که در میزهای کناری مشغول گپ‌وگفت هستند هم مشکلی نداشته باشید. آن وقت است که کافه بلک باکس به محل‌کار جذابی تبدیل می‌شود.

آدرس کافه های ایرانشهر

منبع: گوگل مپ عکاس: Soroush Asarzadeh


چرا آرت سنتر؟

یکی از دیوارهای کافه بلک باکس آرت‌ سنتر پر از قفسه‌های کتاب است. بیش‌تر کتاب‌های این قفسه رمان و کتاب‌های تخصصی حوزه هنر هستند. اگر در حین نوشیدن قهوه‌تان عنوان یک کتاب چشم‌تان را گرفت می‌توانید آن را برای خودتان بخرید.


 اطلاعات کافه بلک باکس آرت‌ سنتر

آدرس: تهران، کریمخان، ایرانشهر، کوچه استاد سمندریان، پلاک ۳۰

ساعت کاری: ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب (جمعه‌ها از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب)

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۱۵۰۱۸

اینستاگرام: blackbox_artcenter

 

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی