رستوران ویترین ؛ یک تجربه متفاوت

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
رستوران ویترین ؛ یک تجربه متفاوت

خیلی‌ها باور دارند که غذا خوردن فقط برای سیر شدن نیست؛ یعنی اینکه هر غذایی یک تجربه منحصربه‌فرد است که باید از آن لذت برد. برای همین می‌خواهیم شما را به رستوران ویترین ببریم تا یک تجربه لذت‌بخش از غذا خوردن داشته باشید.


چند سال پیش بود که آرمین میلانی آشپزخانه ویترین را باز کرد. او خودش درباره اینکه چرا این اسم را برای رستورانش انتخاب کرده می‌گوید: «اسمش خودش بود. دیواری وجود نداشت و از پخت و پز و ظرفشویی تا محل پذیرایی مهمانانم ویترینی بود برای کسانی که از ویترین گذر می‌کردند. برای مهمانانم توی آشپزخونه و جلوی روشون آشپزی می‌کردم. اونم از نوع نسبتا غیر متعارف».

رستوران ویترین یک سبک جدید را معرفی کرد؛ میز اجتماعی. یعنی میزهایی که آدم‌های غریبه و آشنا کنار هم می‌نشیند و غذا می‌خورند. البته نگران نباشید؛ چون همه میزهای رستوران اجتماعی نیستند.

منوی رستوران ویترین شامل انواع سالاد و پیش غذا، پیتزا، برگر، گریل، تاکو، ساندویچ،‌ دسر و نوشیدنی است. قسمت جالب منو غذای روز و غذای آخر هفته است. غذای آخر هفته هم معمولا غذای ایرانی است؛ ولی با شکل و قیافه متفاوت.

یک چیز جالب درباره رستوران ویترین میز سرآشپز است؛ میزی که هر سه وعده غذایی پیش غذا،‌ غذای اصلی و دسر به سلیقه خود سرآشپز انتخاب و چیده می‌شود. اگر می‌خواهید آن را تجربه کنید باید حتما از قبل رزرو کنید.

آدرس: چهارراه پارک‌وی، خیابان ولیعصر، خیابان فرشته، مجتمع تجاری سام سنتر، طبقه اول

شماره تماس: 02122041343

ساعت کاری: 12:30 تا 23:00

آدرس سایت اصلی: https://vitrinekitchen.com

صفحه اینستاگرام: vitrinekitchen

من سیمام. لیسانس IT دارم ولی ول کردم و رفتم سراغ عکاسی و نوشتن. دوست دارم اون چیزی که می‌بینم رو ثبت کنم تا بقیه هم ببینن و چیزی که می‌خوام به زبون بیارم رو بنویسم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی