رستوران ستاره ونک ؛ از غذاهای چینی نترسید

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
رستوران ستاره ونک ؛ از غذاهای چینی نترسید

برای رفتن به رستوران ستاره ونک اول باید مطمئن شوید که اهل خوردن غذاهای چینی هستید یا نه. البته بیش‌تر وقت‌ها بی‌میلی‌تان به غذاهای چینی به‌خاطر داستان‌های عجیب و حتی ترسناکی است که درباره سبک غذایی چینی‌ها شنیده‌اید. اما در این رستوران به ذائقه غذایی شما توجه شده و دیگر خبری از آن اتفاقات ترسناک و عجیب‌وغریب نیست.

برای آشنایی با این رستوران با پینورست همراه شوید:


ترکیبات آشنا به سبک چینی

غذاهای چینی معمولا مشتری‌های مخصوصی دارند. ممکن است شما جز این مشتری‌های ثابت نباشید. پس می‌توانید با ترکیبات آشناتر شروع کنید و غذاهایی که بر پایه مرغ و گوشت درست شده‌اند را سفارش بدهید. البته تصمیم گرفتن درباره این‌که چقدر سود یا ضرر می‌کنید با خودتان است. اگر با نودل‌ها رابطه خوبی داشته باشید، انتخاب برایتان سخت نیست. انواع مختلفی از نودهای سرخ‌شده با سبزیجات، مرغ و گوشت، ماهی و میگو در منوی رستوران ستاره ونک هست که قیمت مناسبی هم دارند.


یک انتخاب لاکچری و هیجان‌انگیز

اگر می‌خواهید انتخاب لاکچری‌تری داشته باشید، می‌توانید به سراغ انواع تمپورا بروید. تمپورای دریایی، تمپورای میگو، تمپورای ماهی و گوشت هر کدام با سس مخصوصی درست شده‌اند و طعم خوبی دارند. اگر هم می‌خواهید یک انتخاب هیجان‌انگیزتر داشته باشید، یک راست به سراغ قسمت سوشی بروید.

بیشتر بخوانید: بهترین رستوران های تهران ؛ ده رستوران مورد علاقه غذادوستان پایتخت

سوشی میکس ۸ تکه در رستوران ستاره ونک چند سوشی با طعم‌های سالمون، کالاماری، خرچنگ و میگو است که آدم‌های پراشتها را هم سیر می‌کند.


فضای رستوران ستاره ونک

در طراحی رستوران ستاره ونک، المان‌ها و نشانه‌های چینی به چشم می‌خورند. چراغ‌های بزرگ آویزان از سقف با رنگ‌های قرمز تند، تابلوهایی از معابد چین و مجسمه‌ها در نگاه اول حسابی نظرتان را جلب می‌کنند. وقتی که غذا را سر میزتان می‌آورند، ظرف و ظروف و به‌خصوص چاپستیک‌های ظریف چوبی این احساس را به آدم می‌دهد که به‌جای تهران وسط پکن نشسته و دارد غذا می‌خورد. ظاهر غذاها و رنگ‌ و بوی آن‌ها هم این احساس را در شما تقویت می‌کند و اگر با غذاهای چینی ارتباط خوبی برقرار کنید، بعید نیست دل‌تان بخواهد دوباره به این رستوران سر بزنید.


اطلاعات رستوران ستاره ونک

آدرس: تهران، ابتدای سئول، پلاک ۱۴

ساعت کار: ۱۱ ظهر تا ۳ بعدازظهر و ۶:۳۰ بعدازظهر تا ۱۱ شب (به‌جز جمعه‌ها)

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۰۴۲۱۹۲

 

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی