خرید اسباب‌ بازی در تهران ؛ پیشنهادهایی برای پدر و مادرها

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
خرید اسباب‌ بازی در تهران ؛ پیشنهادهایی برای پدر و مادرها

پدر و مادرها و خیلی از بزرگترها می‌دانند که گاهی خرید اسباب‌ بازی در تهران هم می‌تواند یک دغدغه خیلی مهم باشد. فقط کافی است که بچه‌ای داشته باشید و یا حتی هنوز بچه‌تان به دنیا نیامده باشد و بخواهید اتاق کوچکش را پر از اسباب‌بازی کنید. این‌جور وقت‌ها پدر و مادرها، خاله‌ و دایی و عمه خودشان را جای بچه‌شان می‌گذارند و او را در سنین مختلف تصور می‌کنند. مثلا اگر دو ساله باشد چه اسباب‌بازی‌هایی دوست دارد؟ وقتی چهار ساله شد به چه چیزهایی بیش‌تر علاقه‌مند می‌شود؟ برای چند سالگی‌اش باید عروسک و ماشین کنترلی خرید؟ و این رؤیاپردازی ادامه پیدا می‌کند تا وقتی که بچه‌ بزرگ می‌شود و دغدغه خرید اسباب‌بازی هم جمع می‌شود.

در این مطلب می‌خواهیم دغدغه بزرگترها را کمی ساده‌تر کنیم و توی اسباب‌بازی فروشی‌های خوب تهران بچرخیم. اگر به هر شکلی این دغدغه را دارید با پینورست همراه شوید.


بازار حضرتی؛ اسباب‌بازی‌ها را ارزان‌تر بخرید

بازار حضرتی یک بازار قدیمی و بزرگ برای خرید اسباب‌ بازی در تهران است و کلی مغازه‌های مختلف دارد. از بین انواع و اقسام فروشگاه‌ها می‌توانید اسباب‌بازی فروشی‌ها را هم در این بازار پیدا کنید. این بازار هم مثل بیش‌تر فروشگاه‌های خیابان مولوی شلوغ است و برای رفتن به آن باید دو سه ساعتی زمان در نظر بگیرید. اگر وقت دارید و رفتن به خیابان مولوی هم برایتان سخت نیست، رفتن به بازار حضرتی ارزشش را دارد. چون می‌توانید در این بازار انواع مختلفی از اسباب‌بازی‌ها را با قیمت خوب بخرید. فقط بهتر است قبل از رفتن به بازار حضرتی درباره این‌که می‌خواهید چه نوع اسباب‌بازی‌هایی بخرید فکر کرده باشید و حتی اگر شده لیستی بنویسید و با دست پر به بازار بروید. این‌طوری بین فروشگاه‌های مختلف و اسباب‌بازی‌های آن‌ها گیج نمی‌شوید.

خرید اسباب بازی در تهران

منبع: گوگل مپ عکاس: نامعلوم

بیشتر بخوانید: خرید و گشت‌وگذار در خیابان مولوی تهران

از خوبی‌های بازار حضرتی این است که به فروشگاه‌های لباس بچه و سیسمونی فروشی‌های منطقه مولوی هم نزدیک است. پس اگر بخواهید لباس هم بخرید می‌توانید در یک روز همه خریدهایتان را انجام بدهید و با خیال راحت به خانه برگردید.

چطور به بازار حضرتی برویم؟

برای رفتن به بازار حضرتی بهتر است از متروی تهران استفاده کنید. ایستگاه مترو مولوی روی خط یک متروی تهران است. وقتی در این ایستگاه پیاده شدید به خیابان مولوی بین کوچه نجارها و افشارها بروید.


شهر کودک شاپرک ؛ همه چیزهایی که بچه‌ها می‌خواهند

شهر کودک شاپرک را اغلب ساکنان شرق تهران می‌شناسند. این مجتمع جای خوبی برای کسانی است که همیشه در حال برطرف کردن نیازهای ریز و درشت بچه‌ها هستند. از خرید لباس و اسباب‌بازی گرفته تا سرگرم کردن بچه‌ها و … . در شهر کودک شاپرک می‌توانید تمام خریدهایی که یک جورهایی به بچه‌ها ربط دارند را انجام بدهید.

خرید اسباب بازی از شهر کودک شاپرک

منبع: گوگل مپ عکاس: Rasoul Lamei

این مجتمع نه طبقه پر از فروشگاه لباس، اسباب‌بازی، باشگاه ورزشی مادر و کودک، تخت و مبلمان اتاق کودک، فودکورت و مرکز استعدادیابی است. اغلب اهالی شرق تهران با وجود خانه کودک شاپرک ترجیح می‌دهند همه خریدهای خود را از همین‌‌جا انجام دهند و به نقاط دیگر شهر نروند.

خرید گیم برد کودکان

منبع: گوگل مپ عکاس: نامعلوم

تازه این مجتمع نزدیک پایانه علم و صنعت و متروی علم و صنعت است و رفت و آمد به آن خیلی راحت است. جوری که بعضی‌ها از نقاط دیگر به این مجتمع می‌آیند. شاید تنوع فروشگاه‌ها و حضور برندهای معروف پوشاک کودک باعث شده خیلی‌ها بخواهند اجناس فروشگاه‌های شهر کودک را ببینند. شما از ده صبح تا ده شب وقت دارید که خریدتان را در این مجتمع انجام بدهید.

بیشتر بخوانید: جاهای تفریحی تهران برای کودکان ؛ یک لیست کامل + عکس و شماره تماس

یکی از خوبی‌های شهر کودک شاپرک این است که خانواده‌ها می‌توانند در قسمت‌های مختلف این مجتمع با هم معاشرت کنند. خیلی‌ها که تازه بچه‌دار شده‌اند، نیاز دارند با آدم‌هایی شبیه خودشان در ارتباط باشند و درباره دغدغه‌ها و نگرانی‌ها و تجربه‌هایشان با هم حرف بزنند. ممکن است شما خیلی اتفاقی در اتاق مادر و کودک مجتمع شاپرک آدمی شبیه به خودتان را ببینید. شاید سؤالی را از او بپرسید که مدت‌ها ذهن‌تان را درگیر کرده و او جوابی ساده ولی قانع‌کننده به شما بدهد و از همین جا تصمیم بگیرید با هم در ارتباط بمانید. اغلب وقتی نگرانی‌هایتان را با آدم‌هایی در میان می‌گذارید که موقعیت شما را تجربه کرده‌اند، راحت‌تر درک‌تان می‌کنند و راه‌حل‌هایی که می‌دهند هم کاربردی‌تر است.

خرید اسباب بازی در تهران باغ کتاب

منبع: گوگل مپ عکاس: نامعلوم

مسیرهای دسترسی به شهر کودک شاپرک

برای رفتن به شهر کودک شاپرک می‌توانید از بی‌آرتی‌های بیهقی به علم و صنعت استفاده کنید. اگر در میدان آرژانتین وارد پایانه اتوبوسرانی شوید، ایستگاه این بی‌آرتی‌ها را می‌بینید. اگر هم می‌خواهید با مترو بروید باید خودتان را به خط متروی فرهنگسرا صادقیه برسانید و به طرف فرهنگسرا بروید. بعد از آن در ایستگاه علم و صنعت پیاده شوید. وقتی از ایستگاه مترو بیرون بیایید، ساختمان شهر کودک شاپرک را می‌بینید.


 خانه اسباب بازی باغ کتاب؛ یکی از مراکز خرید اسباب‌ بازی در تهران

باغ کتاب از آن جاهایی است که هر کسی می‌تواند تفریح و سرگرمی مخصوص به خودش را در آن پیدا کند. چه اهل کتاب باشید و بخواهید در بین قفسه‌های کتاب این مجموعه بچرخید و چه اهل شکم‌گردی باشید و بخواهید کافه‌های متنوع آن را امتحان کنید و چه کودکی باشید که عاشق اسباب‌بازی و بازی‌های فکری و لگو است و می‌تواند در خانه اسباب بازی باغ کتاب بگردد و بچرخد. فقط کافی است که یک بچه را به خانه اسباب بازی ببرید تا ببینید چطور هیجان‌زده و مشتاق بین قفسه‌های اسباب‌بازی می‌گردد.

خانه اسباب بازی باغ کتاب تهران

منبع: گوگل مپ عکاس: Amir N

بیشتر بخوانید: خانه کودک باغ کتاب ؛ بهترین جا برای بچه‌ها در باغ کتاب

خوبی خانه اسباب‌بازی در باغ کتاب تهران این است که اسباب‌بازی‌ها در قفسه‌های جدا و با نظم و ترتیب دقیق چیده‌ شده‌اند. آن وقت بچه‌ها هم می‌توانند خودشان اسباب‌بازی را بهتر ببینند. در واقع تفاوت این اسباب‌بازی فروشی با بازارهای دیگری که معرفی کردیم، همین است که بچه‌ها بهتر می‌توانند در انتخاب اسباب‌بازی موردعلاقه‌شان شرکت کنند و نظر بدهند. رفتن به خانه اسباب‌بازی را به خاله‌ها و عمه‌ها، دایی‌ها و عموها و مربیان کودک پیشنهاد می‌کنیم. این مرکز انتخاب‌های خوبی پیش‌رویتان می‌گذارد و می‌توانید اسباب‌بازی‌های باکیفیتی در آن پیدا کنید.

خرید اسباب بازی فانتزی در تهران

منبع: گوگل مپ عکاس: نامعلوم

یکی از خوبی‌های دیگر خانه اسباب‌بازی این است که می‌توانید چند تا بچه را با رده سنی متفاوت به باغ کتاب ببرید و برای هر کدام از آن‌ها چیزهای دلخواه‌شان را بخرید. برای بچه‌های کوچکتر در خانه اسباب‌بازی و برای نوجوان‌ها هم در بخش نوجوان باغ کتاب کلی کتاب و بازی رومیزی وجود دارد.

چطور به خانه اسباب بازی باغ کتاب برویم؟

برای رفتن به باغ کتاب می‌توانید از خط مترو تهران استفاده کنید. اگر وارد خط یک مترو شوید و در ایستگاه حقانی پیاده شوید، می‌توانید از آن‌جا با تاکسی‌هایی که به باغ کتاب می‌روند، یک راست خودتان را به خانه اسباب‌بازی برسانید.


مرکز خرید باملند ؛ باکیفیت ولی گران

اگر می‌خواهید هم‌زمان با خرید اسباب‌بازی برای خودتان هم خرید کنید، مرکز خرید بام‌لند جای خوبی است. اسباب‌بازی فروشی در این مجتمع تجاری اسباب‌بازی‌های باکیفیتی دارد. بیش‌تر اسباب‌بازی‌های این فروشگاه‌ خارجی و از برندهای معروف هستند. پس نباید انتظار داشته باشید که اسباب‌بازی‌ها ارزان باشند. اما این اسباب‌بازی‌ها برای همه رده‌های سنی مناسبند. معمولا بچه‌ها با دیدن اسباب‌بازی‌های پرزروق و برق، ماشین‌های کنترلی بزرگ و عروسک‌هایی که بیش از حد انتظار واقعی هستند حسابی سر ذوق می‌آیند. اما بهتر است کمی آن‌ها را کنترل کنید تا بتوانند سر فرصت همه بخش‌های فروشگاه را ببینند. اگر زود انتخاب کنند و زود خرید کنید، ممکن است با دیدن اسباب‌بازی‌ دیگری با امکانات بیش‌تر و متفاوت‌تر خیلی زود پشیمان شوند.

خرید اسباب بازی در بام لند

منبع: گوگل مپ عکاس: Arian Esmaeilzadeh

چطور به مرکز خرید بام‌لند برویم؟

معمولا بهترین راه برای رفتن به بام‌لند و دریاچه چیتگر استفاده از خودروی شخصی است. شما باید از اتوبان خرازی رفته و وارد خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس شوید. بعد از آن به میدان موج بروید و وقتی وارد بلوار صدف شوید به مرکز خرید بام‌لند می‌رسید.


بازار صالح‌آباد ؛ منبع همه اسباب‌بازی‌های دنیا

بازار اسباب‌بازی صالح آباد، بازار بزرگی است که در منطقه جنوب تهران، در محله شهرک رسالت و در خیابان خرسندی قرار دارد. خیلی از فروشگاه‌های اسباب‌بازی در این بازار به صورت کلی اسباب‌بازی را به مغازه‌دارها و فروشنده‌ها می‌فروشند. اما در بین آن‌ها می‌شود فروشگاه‌هایی که تک فروشی دارند را هم پیدا کرد. قیمت اسباب‌بازی در بازار صالح آباد واقعا پایین است و اگر بخواهید تعداد زیادی اسباب‌بازی بخرید و یا برای چند بچه یک اسباب‌بازی بخرید این بازار پیشنهاد خوبی برای شماست. کسانی که به این بازار سر زده‌اند، می‌گویند اسباب‌‌بازی‌های این بازار خیلی متنوع‌ است و آدم با جدیدترین و گاهی عجیب‌ترین اسباب‌بازی‌های دنیا در این بازار آشنا می‌شود.

بازار صالح آباد برای خرید اسباب بازی

منبع: گوگل مپ عکاس: Abolfazl Saberi

در اطراف این بازار هم بازار بزرگ صالح‌آباد قرار دارد که در آن انواع مختلفی از کالاها مثل لوازم خانگی، پارچه و پوشاک وجود دارد. اگر می‌خواهید چند خرید هم زمان داشته باشید، می‌توانید به این بازار بروید.  

بازار صالح آباد کجاست؟

آدرس دقیق بازار صالح‌آباد، بزرگراه هاشمی، شهدای فاطمیون، خیابان خرسندی است. یکی از راه‌های رفتن به بازار صالح‌آباد این است که از مترو و اتوبوس استفاده کنید. اول سوار خط یک مترو به طرف کهریزک شده و در ایستگاه میدان محمدیه پیاده شوید. از آن‌جا هم اتوبوس‌هایی که به شهرک رسالت می‌روند را سوار شوید و در ایستگاه شهرک که درست کنار بازار است، پیاده شوید.


شما کجا را برای خرید اسباب‌ بازی در تهران پیشنهاد می‌دهید؟ اگر از هر کدام از جاهایی که برای خرید اسباب‌بازی در تهران نام بردیم خرید کرده‌اید تجربه‌تان را برای ما هم بنویسید.

به تهران سفر کرده‌اید و به دنبال جای مناسبی برای اقامت هستید؟ با اجاره سوئیت ارزان هزینه‌های سفرتان را کم کنید.


سوالات متداول

بهترین جا برای خرید اسباب بازی در تهران کجاست؟

بازار صالح آباد، باغ کتاب و بام لند یکی از بهترین جاها برای خرید اساب بازی در تهران است.

ارزان‌ ترین اسباب‌ بازی فروشی در تهران کجاست؟

بازار خضرتی ارزان‌ترین بورس اسباب‌بازی فروشی در تهران است.

بهترین اسباب بازی فروشی تهران کجاست؟

شهر کودک شاپرک، باغ کتاب و بازار حضرتی یکی از بهترین اسباب‌بازی‌فروشی‌های تهران است.

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی