رستوران پسران کریم ؛ بهترین پلو ماهیچه عمرتان

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
رستوران پسران کریم ؛ بهترین پلو ماهیچه عمرتان

شهر توریستی مشهد رستوران و کافه کم ندارد؛ بیشتر آنها هم کیفیت خوب دارند. اما اگر می‌خواهید خوشمزه‌ترین ماهیچه و گردن دنیا را بخورید شک نکنید که باید سری به رستوران پسران کریم بزنید. در این مطلب پینورست همه چیز را درباره این رستوران به شما می‌گوییم.


رستوران پسران کریم در سال 1359 در خیابان طالقانی مشهد افتتاح شد. البته شعبه اصلی و قدیمی در سال 1376 به محلی فعلیش در بلوار خیام 23 منتقل شد. دو شعبه جدید‌تر یکی در برج آلتون و یکی هم در مجتمع مروارید، انتهای خیابان خیام شمالی قرار دارد.

بنیانگذار این رستوران آقای کریم قاسم‌زاده حاتمی است. اون به‌ مدت 56 سال رستوران خودش را مدیریت کرد. بعد از او هم دو پسرش مدیریت رستوران را بر عهده گرفتند. دلیل اینکه اسم رستوران را پسران کریم گذاشتند هم همین است.

همه غذاهایی که در این رستوران سرو می‌شود کیفیت بالایی دارد. ولی خب ماهیچه و گردن آن از همه معروف‌تر است؛ در این حد که مردم از همه جاهای ایران برایش سرودست می‌شکنند. در منو رستوران انواع و اقسام غذاهای سنتی و ایرانی را پیدا می‌کنید. هر چه که دوست دارید سفارش دهید و از خوشمزه بودن آن مطمئن باشید. حچم غذاها هم تقریبا زیاد است.

راستی اگر برای خوردن ماهیچه و گردن به این رستوران می‌روید بهتر است که حواستان به ساعت باشد. چون در همان یکی دو ساعت اول باز شدن رستوران این غذاها تمام می‌شود.

آدرس سایت اصلی: https://www.pesaranekarim.rest

آدرس صفحه اینستاگرام: pesaranekarim

من سیمام. لیسانس IT دارم ولی ول کردم و رفتم سراغ عکاسی و نوشتن. دوست دارم اون چیزی که می‌بینم رو ثبت کنم تا بقیه هم ببینن و چیزی که می‌خوام به زبون بیارم رو بنویسم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی