جزئیات حمله به سرورهای پینورست ؛ آنچه کاربران ما باید بدانند

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
جزئیات حمله به سرورهای پینورست ؛ آنچه کاربران ما باید بدانند

کاربران عزیز پینورست، باید با شما در میان بگذاریم که در روز جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱ زیرساخت‌های سایت پینورست تحت حملات گسترده قرار گرفته‌اند. هدف این حملات توقف فرآیند خدمت‌رسانی ما و حذف اطلاعات مهمان‌ها و میزبان‌ها از روی سرور پینورست بود.

 تیم فنی پینورست به سرعت واکنش نشان داد و برای جلوگیری از شیوع حمله موقتا وبسایت پینورست از دسترس خارج شد. در حال حاضر بررسی‌های فنی همچنان ادامه دارد و برای برطرف کردن مشکل به زمان بیشتری نیاز داریم. هدف ما این است که بعد از ایمن‌سازی سرورها در سریع‌ترین زمان ممکن، مجددا دسترسی تمامی کاربران به وضعیت قبل برگردد.

افزایش تعداد کارشناسان تیم پشتیبانی پینورست

چنانچه در چند روز اخیر رزروی بر روی سایت انجام داده‌اید یا پیگیر فرآیندهای مالی هستید، جای هیچ نگرانی‌ای نیست و تمامی رزروها مطابق برنامه درحال پیگیری هستند.  تیم پشتیبانی پینورست به شکلی ویژه در حال خدمات‌رسانی است تا اختلالی در سفر و اقامت کاربران پینورست ایجاد نشود.

از مشکلی که پیش آمده بی‌اندازه متأسفیم و متعهدیم با تلاشی ویژه مانع از حملات این‌چنینی در آینده شویم. مثل همیشه اولویت ما انتقال شفاف و به‌موقع مسائل به کاربران‌مان است. در ادامه می‌توانید اخبار جدید سامانه تا رفع کامل مشکل را از کانال‌های رسمی پینورست در اینستاگرام و توییتر پیگیری کنید.

در آخر اگر سوالی دارید یا نیاز به پشتیبانی دارید لطفا با شماره ۹۱۰۰۹۲۹۷ – ۰۲۱ با ما ارتباط بگیرید.

حساب اینستاگرام پینورست

حساب توییتر پینورست

حساب ویرگول پینورست


به‌روزرسانی

کاربران عزیز پینورست، خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم سایت پینورست از ساعت ۵ صبح یکشنبه ۲۲ آبان در دسترس قرار گرفته و طبق روال سابق در حال خدمت‌رسانی به کاربران است.

بقیه‌ نوشته‌ها

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی

نمایش همه
نظرت چی بود؟

نظر خواننده‌ها