آب انار محمد یا به قول معروف ممد اناری

    voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
آب انار محمد یا به قول معروف ممد اناری

مطمئن هستیم که شما هم با شنیدن اسم انار آب دهانتان راه می‌افتد. حالا می‌خواهیم جایی را معرفی کنیم که همه خوراکی‌هایش با انار درست می‌شود؛ آب انار محمد در تهران که خود تهرانی‌ها از قدیم به آن می‌گفتند ممد اناری.


اب انار محمد یکی از قدیمی‌ترین آب انار فروشی‌های تهران است. شعبه نیاوران هم قدیمی‌ترین و اولین شعبه است. البته در طول این مدت شعبه‌های زیاد‌تری از آن در تهران باز شده است. اسمش هم محمد است چون شخصی به‌ نام محمد پیامی اولین مغازه را باز کرد و همه او را ممد اناری صدا می‌زدند. او چند سال پیش در یک تصادف کشته شد.

اگر قدیم به شعبه نیاوران رفته باشید احتمالا او را دیده‌اید و چهره‌اش را به یاد دارید؛ یک مرد با سبیل سر بالا و کلاه شاپو. لوگوی آب انار محمد هم شبیه خود ممد اناری است.

از دور رنگ قرمز مغاره با ویترین پر از انار توجه هر کسی را جلب می‌کند. در این مغازه هر چیزی که تصورش را بکنید از انار درست شده. بستنی انار، لواشک انار، معجون انار، آیس پک انار و … .

آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، نرسیده به میدان باهنر، بین کوچه عبدالهی و  قنات شمالی

شماره تماس: 0912179202

ساعت کاری: 11 صبح تا 12 شب

من سیمام. لیسانس IT دارم ولی ول کردم و رفتم سراغ عکاسی و نوشتن. دوست دارم اون چیزی که می‌بینم رو ثبت کنم تا بقیه هم ببینن و چیزی که می‌خوام به زبون بیارم رو بنویسم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی