فضای کافه مانزا چه شکلی است؟

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
فضای کافه مانزا چه شکلی است؟

کافه مانزا فضایی درست شبیه به یک خانه دارد. وقتی وارد آن می‌شوید اول حیاطی را می‌بینید که در آن میز و صندلی‌ چیده شده است و اگر دل‌تان بخواهد می‌توانید در فضای بیرون بنشینید. در بهار و تابستان همیشه تقاضا برای نشستن در حیاط کافه بیش‌تر است. برای همین حیاط همیشه زودتر پر و شلوغ می‌شود. اما اگر بخواهید در داخل کافه بنشینید هم باز فضای آن برای نشستن و حرف زدن مناسب است.

صدای موسیقی داخل کافه چندان بلند نیست که مزاحم حرف زدن‌تان شود. میزهای کافه از هم فاصله دارند و وقتی شما پشت میز خودتان نشسته باشید، احساس نمی‌کنید که میزهای کناری حرف‌های شما را می‌شنوند و یا آن‌قدر نزدیک هم هستید که بتوانید صدای هم را بشنوید. برای خیلی‌ها این ویژگی کافه خیلی مهم است. چون آدم‌ها در یک مکان عمومی مثل کافه هم دوست دارند که فضای شخصی خودشان را داشته باشند و احساس نکنند که دیگران مزاحم آن‌ها هستند.

وقتی سر میزتان بنشینید، خیلی زود برایتان منوی کافه را می‌آورند و می‌توانید از بین خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های کافه هر کدام را که دوست دارید، سفارش بدهید. نوشیدنی‌های خنک کافه در تابستان و روزهای گرم سال طرفدارهای زیادی دارد. آیس‌کافی‌های کافه‌ مانزا هم که دیگر گفتن ندارد و در هر فصلی از سال می‌شود آن‌ها را سفارش داد.

یکی از خوبی‌های کافه مانزا این است که می‌شود برای صرف صبحانه هم به آن سر زد. منوی صبحانه کافه متنوع است و چند نوع خوردنی دارد. از سنتی گرفته تا مدرن. از املت‌ و سبزی تا کروسان‌های شکلاتی با تزئینات خامه و میوه. اگر کسی سر صبح و به قصد صرف صبحانه به کافه مانزا برود، حتما بین انتخاب این صبحانه‌ها دچار مشکل می‌شود. چون ترکیبات همه‌شان جذاب است و انتخاب یکی از بین‌شان سخت. البته در وعده‌های دیگر هم می‌شود در این کافه غذا سفارش داد. مثلا عدس پلوی بروجنی، کباب دیگی و پلو شوشتری از غذاهای خوشمزه‌ کافه است که می‌شود برای وعده ناهار یا شام سفارش داد. البته ناگفته نماند که حضور این غذاها در منوی کافه باعث شده تا بعضی‌ها حتی با وجود این‌که عصر به کافه می‌آیند ناگهان احساس کنند که چقدر گرسنه‌اند و باید یک غذای درست و حسابی بخورند.

آدرس: تهران، خیابان نجات‌اللهی(ویلا)، خیابان اراک، پلاک ۳۵

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۹۰۶۷۲۷

ساعت کاری: ۷:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ شب

صفحه اینستاگرام: manza.cafe

 

وبسایت | بقیه‌ نوشته‌ها

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی

نمایش همه
نظرت چی بود؟

نظر خواننده‌ها