قصه شمالبازی (قسمت دوم در تالش) ؛ خستگی درکردن توی شالیزارها

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
قصه شمالبازی (قسمت دوم در تالش) ؛ خستگی درکردن توی شالیزارها

این قسمت دوم شمالبازی ایمان و سروناز است. بعد از آستارا راهی یه جاده باصفا شدند و خودشان را رساندند به شهر تالش که بهش هشتپر هم می‌گویند. اجاره ویلا در تالش که یک شهر بکر شمال است برنامه بعدی ایمان و سروناز بود. این‌جا درواقع بهترین انتخابی‌ست که می‌شود برای ۲نفر مسافر توی شهر تالش داشت.

ایمان و سروناز یک شمالبازی درست و حسابی داشتند و توی خیلی از اقامتگاه‌ها اقامت کردند اما خودشان می‌گویند: “این ویلا از نظافت و تمیزی یه ویلا منحصر به فرده!”
مسافرهای ما وقتی از راه رسیدند یک‌راست رفتند به سمت ویلا اسپیناز یعنی اقامتگاه ….پینورست.

اجاره ویلا در تالش
وقتی در را باز کردند با سلیقه خوب صاحب ویلا روبه‌رو شدند و حسابی خیالشان راحت شد. این‌جا ۲تا واحد روبه‌روی هم است و هردو هم قرینه و مرتب و منظم.
وقتی خیالشان از بابت یک اقامت درست و حسابی راحت شد کفش‌هایشان را دوباره پا کردند و رفتند به سمت دریا گیسوم!

جاده منتهی به دریا گیسوم یک جنگل دیدنی است به نام جنگل گیسوم.

وقتی وارد جاده گیسوم می‌شوید درخت‌های انبود دو طرفتان به شما سلام می‌کنند و تا ته جاده میزبانتان هستند.

سروناز و ایمان حسابی از این جاده واقعا زیبا برایتان  فیلم گرفتند، برای این‌که با حال و هوایشان همراه شوید حتما فیلم بالا را ببینید یا یک سر به اینستا پینورست بزنید و کمی بیشتر درمورد این شمالبازی فیلم و عکس ببینید.ایمان و سروناز قبل از این‌که بخواهند لب دریا آتش روشن کنند و کمی روحیه‌شان عوض شود از زباله‌هایی که لب ساحل گیسوم ریخته شده بود برایمان می‌گویند و از حسشان که چه‌قدر از دیدن زباله توی همچین جای زییایی متاسف هستند.

در ادامه هم باهم‌دیگر روی چندتکه چوب آتش درست می‌کنند و با یک حس و حال و انرژی مضاعف به بقیه سفرشان ادامه دادند.
ادامه این شمالبازی را توی قسمت‌های دیگر دنبال کنید.

 

جاده-گیسوم (1)

راستی اگر قصه شروع سفر سروناز و ایمان هم برایتان جالب است می‌توانید با کلیک بر روی این لینک قصه سفر به آستارا آن‌ها را ببینید!


ویژگی‌های خاص اقامتگاه شماره ۱۷۰۹۷ پینورست

نزدیک به ساحل گیسوم

گذشتن از جاده گیسوم خودش یک دنیایی‌ست و رسیدن به این ساحل پرطرفدار هم یک دنیای دیگر.
این ویلا در تالش خیلی به ساحل گیسوم نزدیک است و می‌توانید بروید کنار دریا و لذت ببرید.
اجاره ویلا تالش

ویلایی تمیز و باسلیقه

این‌جا یکی از تمیزترین ویلاهای تالش است. چیدمان زیبا و باسلیقه حال شما را وقتی از گردش برمی‌گردید خانه خوب می‌کند. تمام امکانات و وسایل آشپزخانه تمیز و مرتب چیده شده طوری‌که رغبت می‌کنید از ظروف همین اقامتگاه استفاده کنید. راستی این‌جا کولرگازی هم دارد پس نگران گرما و شرجی بودن تالش نباشید.
این‌جا یک باربیکیو خوب هم دارد و می توانید برای لذت غذا درست کردن ازش استفاده کنید.
ویلا یک خوابه اسپیناز تالش با چیدمان با سلیقه و تمیز

پنجره رو به شالیزار

کافی‌ست پنجره‌ها را باز کنید تا روبه‌وری خود یک شالیزار باصفا را ببینید. دور و بر ویلا یک طبیعت بکر و دلچسب وجود دارد و در کل تالش جایی‌ست که هوز بافت طبیعی و باصفا خود را حفظ کرده. برای اجاره ویلا در تالش می‌توانید روی پینورست حساب کنید.

پینورست بهترین ویلاها را در سراسر ایران گلچین کرده تا شما راحت‌تر انتخاب کنید. برای اجاره روزانه انواع ویلا اقامتگاه و سوئیت در تالش کلیک کنید.

اگر دنبال اجاره ویلا در تالش هستید اقامتگاه‌های اسپیناز یک و دو واقعا پیشنهاد می‌شود زیرا هردو تمیز هستند و هرکدام تا ۶نفر هم ظرفیت دارند و دو تخت خواب هم دارد.

برای اجاره این ویلا در تالش یعنی اقامتگاه ۱۷۰۹۷پینورست لطفا وارد این لینک شوید.

تالش یکی از آن شهرهای شمالی‌ست که حداقل باید یک بار آن را دیده باشید. ییلاق‌های سرسبز و خنکش، بافت روستایی روستاهای اطرافش و هنوز بکر و باصفا بودنش ارزش یک بار سفر را دارد. گیلان شهرهای بکر و دست‌نخورده بیشتری نسبت به مازندران دارد و هنوز همان حس و حال شمال را تداعی می‌کنند. راستی اگر به تالش رفتید جاده اسالم به خلخال را هم از قلم نیندازید که زیباترین جاده ایران از دستتان می‌رود.

بیشتر بخوانید: جاده اسالم به خلخال ؛ زیباترین جاده ایران

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی