کافه رستوران لانجین؛ فضایی دنج در باملند

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
کافه رستوران لانجین؛ فضایی دنج در باملند

از شرق تهران تا غرب و از شمال تا جنوب تهران پر شده از کافه‌هایی با فضا ‌و‌ دکور متفاوت و با منوهایی متنوع. بعضی از این کافه‌ها را غذاهایشان معروف کرده و بعضی هم به فضای دل‌نشینشان. از خوبی‌ کافه‌‌ها می‌شود به این اشاره کرد که، بعد از یک روز کاری شلوغ با رفتن به یک کافه، آرامش کافه شلوغی روزتان را بگیرد. در این یادداشت ما به شما کافه رستوران لانجین را معرفی می‌کنیم.


تفاوت کافه‌ رستوران‌ با کافی‌شاپ چیست؟

فضای کلی کافه رستوران شبیه به رستوران اما کوچک‌تر است و در منوی سفارشات هم انواعی از نوشیدنی‌ها‌، غذاهای سرد و گرم، کیک و دسرهای مختلفی را می‌توانید ببینید. یعنی یک‌جورایی هم کافه‌ و هم رستوران هستند.


کافه رستوران لانجین بام لند

لانجین بام لند یکی از این کافه رستوران‌ها است که با ظرفیت ۱۰۰ نفر و منویی از انواع صبحانه‌ و ناهار و شام و نوشیدنی‌های متفاوت، وافل، شیرینی، کیک و‌ دسر دارد. فضایی ساده با دکوری چوبی و دید به دریاچه چیتگر این کافه را متفاوت کرده‌است.

چطور به کافه لانجین در مرکز خرید بام لند برویم؟

این کافه‌رستوران در مرکز خرید بام لند قرار گرفته‌است؛ پس اول باید به بام‌لند بروید واز آن‌جا به بلوک A و طبقه دوم رفته تا به این رستوران برسید. مرکز خرید با‌م لند هم که در اتوبان همت، خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس، میدان موج، خیابان موج و خیابان صدف قرار دارد.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی