سلفی با گربه کت‌وشلوارپوش در کافه کیوسک مشهد

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
سلفی با گربه کت‌وشلوارپوش در کافه کیوسک مشهد

کافه کیوسک مشهد در بلوار سجاد یکی از آن کافه‌های خوش آب‌ و رنگی است که خیلی‌ها حداقل برای دیدن چیدمان و دکوراسیونش هم که شده، به آن سر می‌زنند. در کافه کیوسک از در و دیوار گرفته تا ظرف و ظروف و میز و صندلی با دقت طراحی شده‌اند و هر طرف کافه رنگ‌های مخصوص به خودش را دارد. برای همین اگر عکس‌های کافه را ببینید باورتان نمی‌شود که این طرح‌ها و رنگ‌های متنوع مال یک کافه باشد.

در این کافه‌گردی خوش‌رنگ با پینورست همراه شوید:


کاناپه انتظار و چراغ‌های آویزان

در ابتدای ورود به کافه کیوسک مشهد وارد فضای کوچکی می‌شوید که یک طرف کاناپه گذاشته‌اند. چند تا آباژور کوچک و بزرگ کنار کاناپه قرار دارند و کلی چراغ هم از سقف آویزان است. در قسمتی از این فضای کوچک هم راه‌پله‌ای هست که به فضای اصلی کافه می‌رسد. این فضای کوچک در ورودی کافه برای وقت‌هایی مناسب است که منتظر کسی هستید و می‌خواهید همراه با او وارد کافه شوید و پشت میز بنشینید. شاید هم منتظر رسیدن تاکسی هستید و ترجیح می‌دهید از کافه بیرون نروید. یک گربه زرد و خوش‌تیپ و خوشحال با عینک آفتابی پشت دیوار این قسمت از کافه نقاشی شده که وادارتان می‌کند با تصویرش یک سلفی بگیرید.


کیوسک قرمز و میزهای آبی

در طبقه اصلی کافه کیوسک ماکتی از یک کیوسک قرمز هست که شبیه کیوسک‌های تلفن در شهر لندن است. وجود چنین ماکتی در کافه‌ای که اسمش کیوسک است، تعجبی ندارد. اما نکته بامزه در این است که یکی از دیوارهای کافه را به سبک خیابان طراحی و آجرکشی کرده‌اند تا کیوسک قرمز رنگ از بودن در گوشه یک کافه متعجب و مبهوت نشود.

بیشتر بخوانید: کافه شوگر مشهد؛ مکانی دنج که عاشقش می‌شوید

وقتی پشت میز و صندلی‌های آبی رنگ کافه بنشینید نقش گل‌های‌ قرمز و شمعدان کوچکش احتمالا دوباره وادارتان می‌کند عکس بگیرید. اصلا انگار میز آبی مربعی شکل کافه برای همین آن‌جاست. طراحی هر بخش از کافه به شکلی است که مجزا از بخش‌های دیگر به نظر می‌رسد و آدم فکر می‌کند هر گوشه از کافه باید حال‌وهوای مخصوصی داشته باشد.


در کافه کیوسک چی بخوریم؟

خوردنی‌های کافه کیوسک مشهد متنوع‌اند و حجم قابل قبولی دارند. اگر پرخور نیستید، ممکن است قسمتی از سفارش‌تان باقی بماند. البته می‌توانید ظرفی بگیرید و آن را با خودتان ببرید. انواع مختلفی از پاستاها، پنینی و هات‌داگ در بخش غذاهای منوی کافه کیوسک وجود دارد. در قسمت نوشیدنی‌ها هم می‌توانید انواع آبمیوه و نوشیدنی‌های ترکیبی را پیدا کنید. کیک و بستنی‌ها هم جای مخصوصی در منو دارند و می‌شود آن‌ها را در هر فصلی از سال سفارش داد. حتما قبل از این‌که سفارش‌تان برسد، عکس و سلفی بگیرید. چون بعد از آن آن‌قدر غرق طعم خوب سفارش‌تان می‌شوید که به احتمال زیاد فراموش می‌کنید عکس بگیرید.

این کافه برای وعده صبحانه هم از هشت صبح باز است و با منوی خوشمزه‌اش به شما انرژی می‌دهد تا روزتان را بهتر شروع کنید.


اطلاعات کافه کیوسک مشهد

آدرس: بلوار سجاد، حامد جنوبی ۱۲

ساعت کاری: ۸ صبح تا ۱۲ شب

تلفن تماس: ۰۵۱۳۶۰۲۴۱۲۸

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی