راهنمای اجاره جت اسکی کیش

    voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
راهنمای اجاره جت اسکی کیش

به کیش که سفر می‌کنید بگذارید هیجانات درونتان بیرون بریزد. چه آدم هیجان‌دوستی هستید چه نه بهتر است یک تجربه تفریحی با خود از کیش یادگاری داشته باشید. پس از حاشیه امن خود بیرون بیاید، یک ورزش آبی را امتحان کنید، سوار پاراسل شوید و روی آب پرواز کنید، موتور سه‌چرخ ساحلی را فراموش نکنید یا سوار جت اسکی کیش شوید و ۱۵ دقیقه هیجانی را تجربه کنید.

در کیش نگران اولین بار‌ها نباشید چون در همه کلو‌پ‌ها اجاره جت اسکی در کیش مربی برای آموزش اولیه به شما وجود دارد و می‌توانید به همه نکات گوش دهید و همچنین نگران لباس مناسب خود نباشید که راه‌حل همه این‌ها را در این یادداشت به شما توضیح داده‌ایم.


شراط سنی جت اسکی

جت اسکی را همه می‌توانند استفاده کنند. البته آدم‌های بالای ۲۰ سال. در سنین کمتر باید با یک همراه سوار شوید و برای کودکان هم ممنوع است. درست است لحظه‌های باحال و جالبی می‌سازد اما خطرات خودش را هم دارد.

جت اسکی کیش

نگران این نباشید که اولین بارتان است و راندن جت اسکی را بلد نیستید، قبل از سوار شدنتان یک مربی از کلوپ اجاره جت اسکی همه نکات را بهتان آموزش می‌دهد.


زمان استفاده از جت اسکی ؛ ۱۵ دقیقه روی آب

آد‌م‌ها موقع شروع یک کار در بالاترین نقطه انرژی خود هستند و شاید در چیزهایی زیاده‌روی کنند. مثلا موقع اجاره جت اسکی اگر بهتان بگویند زمان استفاده شما یک ربع است شاید درجا بخورد توی ذوقتان اماوقتی سوار می‌شوید انقدر ازتان انرژی می‌گیرد که کلوپ اجاره جت اسکی را دعا می‌کنید و می‌گویید همین زمان هم کافی بود.

جت اسکی دو نفره در کیش

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره اجاره ماشین توی کیش


قوانین اجاره جت اسکی کیش

۱. جت اسکی را یک نفره یا حداکثر دو نفره می‌شود سوار شد. بیشتر از آن اجازه ندارید.

۲. کسایی که وزن بالا دارند باید تک‌نفره سوار جت اسکی شوند وگرنه خطرناک است.

۳. موقع اجاره جت اسکی باید یک قرارداد را امضا کنید.

۴. حتما باید بالای ۲۰ سال باشید تا بتوانید تنهایی سوار شوید و اگر زیر ۲۰ سال بودید حتما باید یک همراه موقع سوار شدن داشته باشید.

۵. فقط توی محدوده‌ای که بهتان گفته‌اند باید برانید، حداکثر فاصله‌تان با اسکله باید ۱۰۰ متر باشد.  با همان سرعتی هم که گفته شده برانید. این یک تفریح باحال و یک کم خطرناک است اما اگر رعایت کنید هیچ خطری ندارد.

جت اسکی در کیش

۶. قبل از این‌که بخواهید سوار شوید وسایل مهم خود را به همراهتان بسپارید، چیزهایی مثل ساعت، گردنبد، دستبند، عینک و یا هرچیز دیگری.

۷. باید برای سوار شدن جلیقه نجات بپوشید.

۸. اگر چپ کردید و جت اسکی داشت برمی‌گشت نگران نباشید، فرمان را ول کنید تا خودبه‌خود برگردد و بعد از پشت سوارش شوید.

۹. از خودتان حرکات عجیب غریب درنیاورید و یک‌هو دور نزنید باعث می‌شود از جت اسکی پرت شوید یا خود جت اسکی واژگون شود.

۱۰. مراقب دیگر جت‌اسکی‌ها یا شناورها باشید. با آن‌ها مسابقه نگذارید، وقتی بهشان نزدیک می‌شوید و آن‌ها متوجه شما نیستند دستتان را از روی گاز بردارید تا جت اسکی بایستد. اگر دسته‌جمعی آمدید کیش و گروهی می‌خواهید چند جت اسکی اجاره کنید سعی کنید بعد از سوار شدن نزدیک هم نباشید و به همدیگر توجه نکنید و باهم مسابقه نگذارید که خطرناک است.

۱۱. اگر دیدید کسی چپ کرد یا هر اتفاقی افتاد مسئولین را خبر کنید و خودتان اگر تجربه‌ای ندارید نزدیک نشوید.

جت اسکی کیش

بیشتر بخوانید: ورودی و قیمت‌های سافاری کیش چند است؟


جت‌اسکی را از کجا در کیش اجاره کنیم؟

برای اجاره جت اسکی در کیش به هرکدام از سواحل کیش مثل اسکله تفریحی کیش، ساحل سیمرغ یا… هرکدام که بروید کلوپ اجاره جت اسکی دارند و می‌توانید روز باحال خود را رقم بزنید.

برای لباس مناسب هم نگران نباشید، اگر لباس مناسب تنتان نبود و بدون برنامه قصد سوار شدن داشتید، کلوپ‌ها به شما لباس مناسب جت اسکی هم اجاره می‌دهند. اما در کل لباس مناسب بانوان، بادگیر و ضدآب و لباس آقایان هم مایو پاچه‌دار یا شلوارک است.


قیمت اجاره جت اسکی

بسته به مدت زمانی که بخواهید اجاره کنید که چندتا یک ربع روی آب باشید یا مدل جت اسکی معمولی تا حرفه‌ای بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان است. یک ربع‌اش با جت اسکی معمولی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزارتومان است.

بیشتر بخوانید: بهترین مراکز تفریحی کیش؛ ۱۳ جای تفریحی اصلی کیش


تفریحات آبی دیگر کیش

کیش منبع تفریحات آبی است. غواصی از هیجان‌انگیزتر و عجیب‌ترین تفریحات کیش است. یک رنگ، حال‌وهوای تازه از زمینی که رویش زندگی می‌کنیم را می‌بینیم، چیزهایی که تا به حال ندیده‌ایم، زندگی زیر آب.

اسکی روی آب یکی دیگر از تفریحاتش است که روی یک اسکی می‌ایستید و دو سر یک طناب  را می‌گیرید و روی آب اسکی می‌کنید.

پاراسل هم یعنی پرواز روی آب. شما به یک چتر وصل هستید و یک وسیله شما را باسرعت روی آب می‌کشد. یک بی‌سیم هم به شما می‌دهند تا اگر خدایی ناکرده حالتان بد شد یا هرچیزی با راننده قایقی که دارد شما را می‌کشد در ارتبط باشید و بگویید که بایستد.

شاتل سواری در کیش

یکی از تفریحات دسته‌جمعی آبی در کیش شاتل‌سواری است. شاتل مثل یک تویوپ است که یک یا چندنفری می‌توانید سوارش شوید. ممکن است هنگام شاتل‌سواری در آب بیافتید اما نگارن نباشید همه جیز کنترل‌شده است و این ها همه برای هیجان بیشتر است.

تفریح دسته‌جمعی دیگر بنانا است. این هم تویوپی شبیه موز است که می‌توانید چندنفری سوارش شوید و به یک قایق تندرو وصل می‌شود و قایق شما را می‌کشد.  دستگیر‌ه‌هایی که روی تویوپ وجود دارد را بگیرید و نگران ایمنی‌تان نباشید باید قبل از سوار شدن جلیقه نجات و لباس مخصوص بپوشید. این لباس‌ها هم برای خانم‌ها هم آقایان برای سوار شدن داخل کلوپ‌ها وجود دارند.

غواصی در کیش

اسکله تفریحی کیش، ساحل سیمرغ و ساحل مرجان  کیش یکی از چندجایی است که برای این نوع تفریح‌ها می‌توانید سراغشان بروید.


شما هم تجربه هیجان‌انگیزی در کیش دارید؟ سوار جت اسکی شده‌اید؟ آیا تجربه‌ای دارید که به تازه‌کارها بدهید تا ایمن‌تر از این تفریح لذت ببرند؟ برای ما بنویسید.

راستی وقتی به کیش سفر می‌کنید گزینه‌های اجاره اقامتگاه مثل اجاره ویلا در کیش، اجاره بوم گردی یا سوئیت و آپارتمان مبله زیاد است، مهم این است شما از بهترین جا بهترین اقامتگاه را اجاره کنید. برای اجاره ویلا در کیش در یک سفر دسته‌جمعی به سایت پینورست سر بزنید و در آن بهترین ویلاهای کیش را ببینید و بنا به بودجه و سلیقه خود آن را رزرو کنید.

با پینورست تمام تجربه سفرهای شما خوب خواهد بود و بی‌دغدغه‌ترین سفرها را خواهید داشت.

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی