خانه تاریخی هوانس اصفهان کجاست؟

    voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
خانه تاریخی هوانس اصفهان کجاست؟

خانه تاریخی هوانس اصفهان که امروز خانه ترنج نام گرفته، در دوران قاجار ساخته شده. داستان‌های گفته‌شده نشان می‌دهند که مالک این خانه در دوران ناصرالدین شاه، رئیس قزاقخانه بوده. ویژگی‌ مهم خانه هوانس این است که علاوه بر بازدید از آن، می‌توانید به سه بخش رستوران، کافه و شربت‌خانه این خانه بروید و همراه با لذت بردن از فضای متفاوت و زیبای آن و معماری جالبی که دارد، از غذاها، خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های آن هم لذت ببرید.

برای اغلب افرادی که به خانه تاریخی هوانس می‌روند، انتخاب بین نشستن در حیاط و یا داخل عمارت کمی سخت است. به‌خصوص در بهار که گلدان‌های شمعدانی و گل‌وگیاهان توی حیاط این خانه از همیشه سبزتر و شاداب‌تر هستند، خیلی‌ها ترجیح می‌دهند که توی حیاط بنشینند. از آن‌جایی که خانه ترنج در محله‌ای قرار دارد که بعضی از اهالی آن ارمنی هستند، جشن کریسمس هم در آن برگزار می‌شود. به جز این، مهمان‌ها می‌توانند تولد عزیزان خود را در این خانه برگزار کنند.

این رستوران کافی‌شاپ به‌ جز فضای متفاوت و معماری زیبایی که دارد، از مشتری‌های خود ارز دیجیتال هم می‌پذیرد. به این معنی که شما می‌توانید هزینه سفارش خود را با ارز دیجیتال بپردازید.

 آدرس: اصفهان، خیابان خاقانی، کوچه هوانس شیرازی، کوچه رامین، خانه هوانس

ساعات کاری: ۹ صبح تا ۱۱:۳۰ شب

شماره تماس: ۰۳۱۳۶۲۹۳۷۸۸

صفحه اینستاگرام: toranj_house

 

 

 

  

 

نعیمه بخشی
نعیمه بخشی

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی