کافه کاما؛ امتحان خوشمزه‌ترین پیتزاها

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
کافه کاما؛ امتحان خوشمزه‌ترین پیتزاها

حتی اگر به قصد خرید یا سینما رفتن هم بیرون برویم، باز هم سر از کافه‌ها در می‌آوریم. این روزها کافه رفتن یکی از تفریح‌های همه‌ی ما شده‌است پس یک نیاز است که کافه‌ها را در محله‌های مختلف، خوب بشناسیم. کاما یکی از این کافه‌ها است که قصد معرفی آن را داریم. برای رفتن به کافه کاما کافی است خودتان را به خیابان بهشتی برسانید.


کافه کاما

کافه کاما از جاهایی است که به برخورد حرفه‌ای پرسنل و فضای سرسبزش معروف شده‌است. فضای کاما طوری است که، برای خانواده‌ها و قرار‌ها از دو نفره تا بیست نفره، مناسب است. کامایی‌ها به این اعتقاد دارند که درست وسط خیابان بهشتی می‌شود فرهنگ‌ها و هنر ملت‌های مختلف را داخل ۶۰۰ متر جا داد.


منو

سبک غذایی کاما، فرنگی است و منو غذایش دو بخش منو کافه و منو رستوران دارد. کاما محبو‌ب‌ترین پیتزاها را دارد و بهترین پیتزاهای تهران را می‌توانید در کاما تست کنید.

پیتزا ناپولی معروف کاما

ظاهر پیتزا ناپولی طوری است که، انگار دور نانش زیادی از حد برشته شده. ولی تعجب نکنید. مدل این پیتزا همین طوری است. برای پخت ناپولی، آن را داخل تنور هیزمی و سنگی با دمایی بالا می‌گذارند. دور پیتزا ضخیم و وسطش را نازک می‌گیرند. مزه‌ی پیتزا ناپولی هم به نانش می‌دانند و به همین علت روی پیتزا را با مواد متخلف پر نمی‌کنند.

از قهوه‌های معروف و خوش‌طعم کاما اصلا نمی‌شه گذشت!

لاین ۵۰_۵۰ قهوه‌های کاما طعم‌ شکلات آجیلی دارند. جالب اینکه این قهوه‌ها به وسیله خود کاما رست می‌شوند. لاین عربیکا با طیف طعمی کاملا میوه‌ای و فوق‌العاده که صددرصد تخصصی هم بهش گفته‌می‌شود. راستی کارامل دست ساز کاما هم کنار قهوه‌تون می‌آید.


امکانات کافه کاما

نیازی نیست که حتما سوار ماشین شوید تا به کاما برسید. می‌توانید گوشی را بردارید سفارش دهید. سفارش تلفنی هم فقط مختص غذا نیست و تمام آیتم‌های منو امکان ارسال را دارند. مهم نیست که چقدر فاصله دارید از کاما؛ این کافه رستوران، امکان سفارش آنلاین را هم دارد. با تلفن: ۸۸۴۱۶۰۶۱ تماس بگیرید و سفارش دهید.

یکی دیگر از نکات مثبت، می‌شود به دسترسی  ویلچر اشاره کرد.سیگار هم در این مکان آزاد است.


چگونه خودمان را به کافه کاما برسانیم؟

نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به کافه کاما ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی است. اگر هم نمی‌خواهید ساعت‌ها پشت ترافیک معطل شوید؛ مترو را برای رفتن به کاما انتخاب کنید. ایستگاه مترو سهروردی هم به کافه خیلی نزدیک است. آدرس کافه: عباس آباد، خیابان بهشتی، تقاطع خیابان سهروردی، پلاک ۱۳۶

پیج اینستاگرام کاما: cafe.comma

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی