فود کورت چارسو چه چیزهایی برای خوردن دارد؟

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
فود کورت چارسو چه چیزهایی برای خوردن دارد؟

اگر به‌دنبال تکنولوژی‌های روز بازار باشید لذت خریدش را به‌سختی می‌شود انکار کرد. بازار چارسو در واقع مرکز بورس کالاهایی مثل موبایل، لوازم صوتی و تصویری، لوازم‌خانگی، کامپیوتر و لوازم جانبی در تهران است. از آن‌جایی که خرید این دسته لوازم به‌طور معمول وقت‌گیر و نیازمند وسواس خاصی است، اگر خریدتان طول کشید و گرسنه شدید فودکورت بزرگی در طبقه پنجم به نام فودکورت چارسو در دسترس شما است.

در فودکورت چارسو منوی متنوعی از غذاهای دریایی، مکزیکی، ایتالیایی، انواع برگرها، مرغ سوخاری و غذاهای ایرانی را می‌توانید با برندهای لاوانسی، ژیلمو، چیترچیکن، سام برگر، سوفیا و زیره تجربه کنید. شاید برای‌تان جالب باشد بدانید در این فود کورت در کنار خوردن غذا می‌توانید به تماشای شهر از آن طرف دیوارهای شیشه‌ای بنشینید. اگر هم به‌اندازه خوردن یک وعده غذایی گرسنه نبودید و دل‌تان خواست با خوردن یک نوشیدنی سرد یا گرم خودتان را سرحال کنید می‌توانید به «مود کافه» سر بزنید.

نگران شلوغی بازار چارسو نباشید. در فود کورت چارسو با ظرفیت ۸۰۰ نفری‌اش نیازی به انتظار و سرپا ایستادن برای خالی شدن میزها نیست.

فودکورت چارسو درست در ضلع جنوب شرقی تقاطع حافظ و جمهوری، پاساژ چارسو و طبقه پنجم آن قرار دارد. اگر با ماشین شخصی می‌روید در پارکینگ پارک کنید و نگران جای پارک نباشید. برای دسترسی به آن می‌توانید از مترو هم استفاده کنید. با خط یک خود را به ایستگاه سعدی برسانید و از ایستگاه با استفاده از اتوبوس‌های مسیر میدان بهارستان-میدان جمهوری، در ایستگاه پل حافظ پیاده شوید.

مسیر دیگر آن هم خط متروی ۴ است که می‌توانید در ایستگاه تئاتر شهر پیاده شده و با ده دقیقه پیاده‌روی خود را به خیابان جمهوری برسانید. از خیابان جمهوری با تاکسی یا ده دقیقه پیاده‌روی بیشتر به بازار چارسو خواهید رسید. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس حافظ می‌باشد.

همه‌چی از اونجایی شروع شد که چرخیدم و رسیدم به حرف بچگیم؛ نوشتن دوای هر دردیه :‌)

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی