کافه گودو خیابان ولی عصر ؛ قدیمی، صمیمی و در ضمن خوشمزه

    voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
کافه گودو خیابان ولی عصر ؛ قدیمی، صمیمی و در ضمن خوشمزه

کافه گودو در خیابان ولی عصر کمی مانده به خیابان رشت و بعد از خیابان بالاور است. هنوز نرسیده به این کافه می‌توانید گلدان‌های زیبایش را کنار خیابان ببینید و احتمالا میز و صندلی‌های بر خیابانش را هم از همان فاصله پیدا می‌کنید.

اینجا از آن کافه‌های دنج و صمیمی و قدیمی است. البته طی سال‌ها کافه‌های زیادی به اسم گودو باز و بسته شده‌اند و جابه‌جا شده‌اند. ولی اینی که در خیابان ولی عصر است کافه گودوی اصل است.

کافه گودو یکی از کافه‌های موج نوی تهران است

کافه موج نو یعنی کافه‌ای که دکور جالب دارد، منویش غذاهای متفاوت دارد و در ضمن حال و هوایش با کافه‌های قدیمی‌تر تهران فرق دارد. یعنی موج کافه‌هایی که احتمالا در اواخر دهه هشتاد خیلی بیشتر بهش برخورد داشته باشید.

بهترین غذاهای منوی کافه گودو چیپس و پنیر آن است که به خاطرش معروف است و در ضمن پاستاهایش معروف است. اینجا پیتزای ایتالیایی خوبی هم دارد. کلا یکی از امضاهای این کافه استفاده از ریحان تازه است و اینجا ناهار و شام خوردن را پیشنهاد می‌کنیم.

البته برای کیک و قهوه عصرانه هم کاملا مناسب است.

کافه مناسب چه کسانی است؟

اگر به صورت گروهی مثلا تا ده نفر می‌خواهید به کافه بروید مشکلی ندارد.

برای دورکاری مناسب است و می‌توانید اینجا رمز وای‌فای را بگیرید و با لپ‌تاپ خودتان کار کنید ولی حتما باید سفارش بدهید.

در ضمن اگر گیاهخوار هستید هم در منو غذاهایی برای شما وجود دارد.

ولی جای پارک خیلی سخت پیدا می‌شود (به هر حال مرکز شهر است!)

کافه گودو یک کافه دانشجویی است. در واقع به خاطر قرار گرفتن بین سه دانشگاه مهم امیر کبیر و هنر و تهران، یکی از انتخاب‌های اصلی دانشجوهای تهران است.

اطلاعات تماس و بهترین مسیر دسترسی به کافه گودو

اگر با مترو می‌روید نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به کافه گودو ایستگاه چهارراه ولیعصر است. از این ایستگاه کافی است از در شمال شرقی خارج شوید و در حد پنج دقیقه پیاده‌روی کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه بی‌آرتی به کافه گودو ایستگاه چهارراه ولی عصر است. از اینجا هم باید با ورود به زیرگذر از در شمال شرقی بیرون بیایید.

آدرس کافه گودو: خیابان ولی عصر بین بالاور و رشت.

بیشتر بخوانید: لیست کامل بهترین کافه عمارت های تهران

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی