خرید جهیزیه در تهران ، ۶ جایی که جهاز را ارزان‌تر می‌فروشند

    voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
خرید جهیزیه در تهران ، ۶ جایی که جهاز را ارزان‌تر می‌فروشند

شرایط اقتصادی طوری است که جهاز خریدن را سخت کرده. به خصوص اگر قصد خرید جهیزیه در تهران را داشته باشید. در پایتخت همه چیز گران‌تر است و جهیزیه ارزان به سختی پیدا می‌شود. اما جاهایی هستند که می‌شود از آنها وسایل جهیزیه را با قیمت کمتری خرید. در این لیست سری به شش مرکز خرید می‌زنیم که می‌توانید با خیال راحت از آن‌ها خرید کنید. بدون این که نگران باشید که جایی می‌توانید همان جنس را ارزان‌تر پیدا کنید.


حالا که شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده‌اند، خرید جهیزیه در اینستاگرام هم رونق گرفته. اما باز هم نمی‌شود هر چیزی را از اینستاگرام تهیه کرد. بعضی وقت‌ها نیاز است جنسی که می‌خواهید بخرید را از نزدیک ببینید.

اینجا قرار است جاهایی را به شما معرفی کنیم که بورس خرید جهیزیه در تهران هستند. می‌شود با هزینه کمتر، دقیقاً همان چیزی که می‌خواهید را تهیه کنید. فقط کافی است از جای درستی آنها را بخرید.

لوازم برقی جهیزیه


می‌خواهید لوازم برقی بخرید؟

سه‌ راه امین حضور، یکی از مراکز خرید جهیزیه در تهران است. اینجا لوازم برقی را با قیمت مناسب می‌فروشند. امین حضور خیلی وقت است که مرکز خرید و فروش لوازم خانگی بوده و همیشه پر از مشتری است.

علاوه بر فروشگاه‌ها، حالا پاساژهای لوازم حانگی هم در سه راه امین حضور ساخته شده. مثل مجتمع خلیج فارس که ۱۳۴ فروشگاه لوازم برقی در آن فعالیت می‌کنند. پاساژ محمد و امیرکبیر در امین حضور هم حسابی معروف هستند.

سه راه امین حضور در محدوده طرح ترافیک قرار دارد. بهتر است با وسیله عمومی به امین حضور بروید.

مسیر رفتن به سه راه امین حضور با مترو و اتوبوس

میدان امام خمینی خط اتوبوس زیاد دارد و از نقاط مختلف شهر می‌شود به آنجا رفت. از میدان تا امین حضور، خط ویژه اتوبوس است و راحت می‌توانید به سه راه بروید. از میدان شوش هم خط ویژه برای سه راه امین حضور وجود دارد.

نزدیکترین ایستگاه مترو به سه راه امین حضور، ایستگاه بهارستان است. متروی بهارستان حدودا ۱ کیلومتر با امین حضور فاصله دارد. ۱۰ تا ۱۵ دقیقه باید پیاده‌روی کنید تا به بورس خرید جهیزیه در تهران برسید.

لوازم آشپزخانه جهیزیه


قصد دارید لوازم آشپزخانه بخرید؟

میدان شوش بهترین جا برای خرید ظروف و لوازم آشپزخانه جهیزیه است. سالهاست همه میدان شوش را بزرگترین بورس لوازم آشپزخانه و ظرف می‌دانند. فرقی هم نمی‌کند که چه سلیقه‌ای داشته باشید این‌حا برای همه جور سلیقه چه مدرن چه سنتی، چه علاقه‌مند به ظروف رنگی باشید و چه چوبی در شوش پیدا خواهید کرد.

در میدان شوش، لوازم برقی هم پیدا می‌شود. اما بهتر است فقط به فکر خرید ظرف و وسایل دکوری از اینجا باشید.

میدان شوش پر از معازه و دستفروش‌هایی است که روی زمین بساط کرده‌اند. همچنین تعدادی پاساژ هم ساخته شده که جزء بهترین مراکز خرید جهیزیه در تهران هستند.

پاساژ نور جنس‌های باکیفیتی دارد و پاساژ الغدیر و نگین هم ظروف نقره و چینی دارند. البته اگر دنبال قیمت ارزان‌تر هستید، از خود بازار و خارج از پاساژها خریدهایتان را انجام دهید.

مسیر دسترسی به میدان شوش

از چند راه می‌توانید خودتان را به میدان شوش برسانید:

– از راه آهن تهران، اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها مستقیم شما را به میدان شوش می‌برند. اگر با قطار به تهران سفر کرده‌اید، این بهترین راه است.

– میدان شوش ایستگاه مترو دارد. مسیر خط متروی کهریزک به تجریش را انتخاب کنید و در ایستگاه شوش پیاده شوید. تاکسی‌ها از آنجا شما را به بورس لوازم آشپزخانه شوش می‌برند.

– میدان شوش مسیر اتوبوس هم دارد. در ایستگاه شوش غربی و شرقی پیاده شوید و خیلی راحت بورس لوازم آشپرخانه را پیدا کنید.

بهترین آپارتمان مبله و ویلا در تهران و شهرهای اطراف را می‌توانید در پینورست پیدا کنید. 

همین حالا رزرو تلفنی: ۰۲۱۹۱۰۰۹۲۹۷


برای خرید فرش به بازار بزرگ یا میدان هفت‌تیر بروید

فرش همیشه بیشتر از سایر خریدها زمان می‌برد. تنوع فرش‌ها زیاد است و تصمیم‌گیری کار راحتی نیست. جاهای زیادی برای خرید فرش جهیزیه وجود دارد. بازار بزرگ و میدان هفت تیر، بورس فرش و خرید جهیزیه در تهران هستند.

سرای بوعلی در بازار بزرگ، پر از فرش و تابلو فرش با قیمت مناسب است. از سبزه میدان به سمت بازار کفاش‌ها بروید، تابلوی سرای بوعلی را خواهید دید.

میدان هفتم تیر هم چندین فرش فروشی خوب و بزرگ دارد. تقریبا تمام برندهای معروف فرش ماشینی در میدان هفت تیر جمع شده‌اند.

فرش جهیزیه

بیشتر بخوانید:بهترین طلا فروشی های تهران؛ فلز با ارزش و دوست‌داشتنی

 

البته حالا چند فرش‌فروشی عمده مثل شهر فرش و مهد فرش هم باز شده‌اند. شاید بشود در این جور جاها فرش ارزان پیدا کرد، ولی بهتر است برای خرید به جاهای قدیمی تر و اصیل تر سر بزنید.

اگر برای خرید جهیزیه از شهرهای دیگر به تهران آمده‌اید و از نرخ اجاره روزانه آپارتمان باخبر نیستید می‌توانید وارد سایت پینورست شوید و با یک چرخ زدن واحد مناسب با قیمت مدنظرتان را پیدا کنید و برای چندروز اقامت آن را اجاره کنید.

مسیرهای رفتن به بازار بزرگ و میدان هفت تیر

خیلی راحت می‌شود با اتوبوس به بازار بزرگ تهران رفت. در ایستگاه امام خمینی پیاده شوید و پیاده به سمت بازار حرکت کنید. حداکثر ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.

با مترو هم می‌توانید به بازار بزرگ برسید. مسیر خط یک مترو را در پیش بگیرید و در ایستگاه پانزده خرداد پیاده شوید. اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها شما را به بازار می‌برند.

میدان هفتم تیر جزء مراکز مهم تهران است و مسیر دسترسی زیاد دارد. بهترین راه، استفاده از مترو و پیاده شدن در ایستگاه هفت تیر است. این ایستگاه در خط یک متروی تهران واقع شده.

لوازم صوتی تصویری جهیزیه


می‌خواهید تلویزیون بخرید؟ به جمهوری بروید

جمهوری از مراکز مهم خرید جهیزیه در تهران است. تمام برندهای معروف خارجی و ایرانی اینجا نمایندگی دارند. خیلی راحت می‌شود با بودجه‌های مختلف، تلویزیون و سیستم‌های صوتی خانگی خرید.

یکی از ویژگی‌های خوب خیابان جمهوری، امکان مقایسه کردن مارک‌های مختلف با یکدیگر است. این کار به خصوص در مورد تلویزیون، کمک بزرگی به شما می‌کند.

در جمهوری لوازم خانگی دیگر مثل جاروبرقی و لباسشویی هم پیدا می‌شوند. همچنین می‌توانید میز و دکور تلویزیون هم خریداری کنید.

مسیر دسترسی به خیابان جمهوری

با اتوبوس، مترو و تاکسی می‌توانید به بورس لوازم صوتی و تصویری بروید. اگر شرق تهران هستید، اتوبوس بهترین انتخاب است. از طرف غرب می‌شود هم با تاکسی هم با اتوبوس به خیابان جمهوری رفت.

مسیر متروی خیابان جمهوری خوب است. می‌توانید در ایستگاه سعدی پیاده شوید و به بورس لوازم صوتی تصویری بروید.

خرید مبل جهیزیه در تهران


برای خرید مبل یافت‌آباد را فراموش نکنید

برای مبل و دکور می‌شود به جاهای مختلفی در تهران سر زد. مثلا یافت آباد که حالا به مرکز مبل‌فروشی‌ها تبدیل شده و در آن چند پاساژ بزرگ هست.

اگر دنبال خرید مبل ارزان برای جهیزیه هستید، دلاوران هم در نظر داشته باشید. در دلاوران انواع و اقسام تولیدی‌های باسابقه مبل هستند و جنس‌های باکیفیتی را به قیمت خوب می‌فروشند.

دکورهای چوبی و جا کفشی و اینجور چیزها هم در دلاوران پیدا می‌شود.

بهترین راه این است که با مترو به بازار مبل دلاوران بروید. خط ۲ مترو را سوار شده و در ایستگاه مترو جانبازان پیاده شوید. از آنجا فقط چند دقیقه تا دلاوران راه است.

برای رفتن به یافت آباد، ماشین شخصی انتخاب خوبی است. چون پاساژها پارکینگ دارند و می‌شود با خیال راحت ماشین را در آنها پارک کرد.

البته الان خیلی از این مبل‌فروشی‌ها صفحه آنلاین فروش دارند و می‌توانید قبل از رفتن آن مغازه‌ها را نشان کنید و سراغ همان بروید اینطوری در زمانتان هم صرفه‌جویی کرده‌اید.

گزینه دیگری هم که دارید خرید جهیزیه از دیجی‌کالاست. این‌که چقدر به خرید اینترنتی عادت داشته باشید در این زمینه خیلی مهم است و انگار دیجی کالا برای خرید جهاز هم به شما یک مبلغی را وام می‌دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین مقصدهای ماه عسل برای اولین سفر دونفره


این بود لیست پینورست برای خرید جهیزیه در تهران. شما هم همچین تجربه‌ای داشته‌اید؟ کجاها قیمت مناسب‌تر می‌شود پیدا کرد؟ کدام مرکز خرید برای کدام اجناس مناسبند؟ در قسمت نطرات پیشنهاداتتان را برای ما بنویسید.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی