گلخانه بیلوبا ؛ گلخانه‌ای که با عشق بنا شد!

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
گلخانه بیلوبا ؛ گلخانه‌ای که با عشق بنا شد!

همه گلخانه‌ها شبیه بهشت هستند؛ فضایی پر از گل و گیاه و هوای تازه. گلخانه بیلوبا در تهران یکی از جالب‌ترین گلخانه‌هایی است که می‌توانید به آن سر بزنید. پس با ما همراه باشید تا ببینیم که چطور جایی است.


گلخانه بیلوبا در سال 1388 توسط شهروز حکیمی تاسیس شد. او می‌گوید که از کودکی علاقه زیادی به گل و گیاهان داشته و ایده شکل‌گیری این گلخانه هم از همان روزها شکل گرفته است. خودش هم در رشته گیاه پزشکی تحصیل کرده و دانش زیادی در زمینه پرورش و نگهداری گیاهان دارد.

جالب است بدانید که نام بیلوبا از یک گیاه کهن و باستانی گرفته شده است؛ اولین گیاهی که رشد کرده و به درخت تبدیل شده. گلدانی از این گیاه هم در گلخانه نگهداری می‌شود.

یکی از مزیت‌های بیلوبا این است که می‌توانید همه محصولاتشان را به‌صورت آنلاین از طریق سایت خریداری کنید. البته که ما پیشنهاد می‌دهیم حضوری بروید و این فضای جذاب را از نزدیک ببینید. در ضمن موقع خرید گیاه از شما درباره شرایط محیط  نگهداری مثل میزان نور سوال می‌شود تا بهترین گزینه را پیشنهاد دهند. در مورد نگهداری آن گیاه هم به‌طور کامل شما را راهنمایی می‌کنند.

آدرس: اکباتان، فاز سه، بلوک D1، پشت ورودی 8، گلخانه بیلوبا

شماره تماس: 02144694227

ساعت کاری: هر روز از 11 صبح تا 7 عصر | یکشنبه‌ها تعطیل است.

آدرس سایت اصلی: https://bilobaonline.com

صفحه اینستاگرام: biloba.co

سیما پشارپور
بقیه‌ نوشته‌ها

من سیمام. لیسانس IT دارم ولی ول کردم و رفتم سراغ عکاسی و نوشتن. دوست دارم اون چیزی که می‌بینم رو ثبت کنم تا بقیه هم ببینن و چیزی که می‌خوام به زبون بیارم رو بنویسم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی

نمایش همه
نظرت چی بود؟

نظر خواننده‌ها