قصه شمالبازی (قسمت پنجم در لنج ویلا بندر انزلی) ناخدای کشتی خودت باش!

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
قصه شمالبازی (قسمت پنجم در لنج ویلا بندر انزلی) ناخدای کشتی خودت باش!

همه اقامت‌ها که نباید شبیه هم باشند می‌شود قصه یک اقامت متفاوت هم خواند و هوس ناخدا شدن را کرد.

حالا اصلا چرا گفتیم ناخدا و چرا یک اقامت متفاوت؟ ببینیم این‌سری سروناز و ایمان کجا رفتند که انقدر متفاوت و خواستنی‌ست. قصه لنج ویلا بندرانزلی را بخوانیم.


اقامتگاه یه کِشتیه و تو ناخدا هستی

بعد از این‌که سروناز و ایمان به دریای بندرانزلی می‌رسند و چشمشان را از آبی دریا پر می‌کنند چند قدم از دریا فاصله می‌گیرند و می‌روند به سمت لنجی که اجاره کردند.

بله یک لنج که قرار است چند روزی خانه سروناز و ایمان باشید.

سروناز وقتی به این لنج ویلا خواستنی می‌رسد و می‌رود بالای عرشه کشتی با صدای بلندی که معلوم است چه‌قدر هیجان دارد بهمان می‌گوید: «شما در چند قدمی خودتون دریا رو دارین و اگه بالای عرشه بایستید ناخدای کشتی خودتونین»

ناخداهای ما کل لنج را برایمان فیلم می‌گیرند تا بیشتر تفاوت این اقامت را با اقامت‌های دیگرمان متوجه شویم.

بیشتر بخوانید: بندر انزلی در یک صبح تا شب؛ از بازار ماهی فروشان تا تالاب انزلی


ویژگی‌های خاص لنج ویلا بندر انزلی

دوربین ایمان ما را به طبقه اول و دوم لنج ویلا و عرشه این لنج می‌برد. این‌جا یک اقامتگاه دنج و نقلی‌ست و هر طبقه‌اش مناسب ۲ تا ۳ نفر است. هر طبقه یک اتاق و یک آشپزخانه دارد و خیلی هم باسلیقه چیده شده. ایمان تمام زیروبم این اقامتگاه را نشانمان می‌دهد و می‌بینید که هر امکاناتی برای یک اقامت راحت داخل این لنج نقلی وجود دارد.

قسمت هیجان‌انگیز ماجرا را ایمان بهمان می‌گوید: «اگه طبقه دوم این لنج ویلا اقامت داشته باشین، عرشه کشتی هم در اختیار شماست و می‌تونین از روی عرشه ناخدای خیالی خودتون باشین و دریا زیبا را ببینین.»

لنج ویلا بندر انزلی

پیشنهاد می‌کنیم این قسمت از فیلم را حتما ببینید و حس رفتن روی عرشه را با ایمان تجربه کنید.

دورتادور این لنج ویلا بندر انزلی پنجره دارد و می‌توانید وقتی داخل آشپزخانه‌اید یا روی مبل‌ها استراحت می‌کنید حتی وقتی داخل اتاق خواب هستید دریا را از پنجره‌تان ببینید. این‌جا خوراک آدم‌های عشق دریاست مخصوصا آن‌هایی که رویایی ناخدا شدن را داشته‌اند.

انقدر همه چیز واقعی است که ایمان می‌گوید: «کاشکی می‌شد همین الان لنج رو روشن کرد و رفت تو دل دریا.»

راستی اگر هوس کردید ناخدا باشید و داخل این اقامتگاه چندروزی را بگذرانید کافی‌ست روی این لینک کلیک کنید تا مشخصات کامل این لنج ویلا را بخوانید و آن را  اجاره کنید.


گشت و گذار در منطقه آزاد بندر انزلی ؛  شبانه با صدای موج‌ها

خب حالا وقتش شده که مسافرهای ما دل از لنج ویلا بندر انزلی بکند و بزنند به دل شهر تا ببینیم دوروبر اقامتگاه چه خبر است؟ ایمان و سروناز برای گشت و گذار می‌روند سمت منطقه آزاد بندر انزلی و روی اسکله بزرگ آن‌جا قدم می‌زنند. می‌توانید هوای ابری را از داخل ویدئو حس کنید و حس سرزندگی که با قدم زدن روی این اسکله بزرگ می‌شود به دست آورد را از چشم‌های مسافران ما بخوانید.

اسکله بندر انزلی در شب

این‌جا صدای امواج وقتی روی اسکله قدم می‌زنید یک آرامش درست و حسابی بهتان می‌دهد و اگر فیلم‌باز باشید ما را یاد قسمتی از فیلم لالالند می‌اندازد، همان‌جا که بازیگر فیلم مثل مسافرهای ما هیجان‌زده روی پل راه می‌رفت.

بیشتر بخوانید: ۷ شهر پیشنهادی برای اجاره ویلا ساحلی

 

 

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی