فان‌لند ؛ شهربازی سرزمین شادی مجتمع الماس هروی

    voted 3 stars voted 3 stars voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars
0نظر
فان‌لند ؛ شهربازی سرزمین شادی مجتمع الماس هروی

کسانی که شهربازی سرزمین شادی را انتخاب می‌کنند دو دسته هستند. دسته اول آن‌هایی که قصدشان فقط تفریح و خوش‌گذرانی است و می‌خواهند چند ساعتی از کل دنیا و مشکلاتش مرخصی بگیرند و شادی کنند. دسته دوم کسانی هستند که در کنار تفریح و سرگرمی کارهای دیگری هم دارند که بدشان نمی‌آید به آن‌ها هم برسند. برای همین شهربازی سرزمین شادی در مجتمع تجاری الماس هروی را انتخاب می‌کنند.


تفریحات بی‌پایان فان‌لند

فرقی نمی‌کند که مسافر هستید و به دنبال جاهای تفریحی در شهر تهران می‌گردید و یا ساکن تهران هستید و می‌خواهید بعد از مدت‌ها یک تفریح خانوادگی داشته باشید. همین که بدانید فان لند یک شهربازی در سه طبقه مجزا است، متوجه وسعت سرزمین شادی و تعداد زیادی وسایل بازی و تفریحش می‌شوید. در شهربازی سرزمین شادی حدود دویست و پنجاه وسیله بازی وجود دارد که همه سنین و همه سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد. تعدادی از وسایل بازی در این شهربازی در ابعاد و اندازه‌های کوچک‌تر ساخته شده‌اند.

این وسایل برای بچه‌هایی با سن کم‌تر امن و مناسبند. از آن‌جایی که هر خانواده بچه‌هایی با رده‌های سنی مختلفی دارند، اگر برای یک بچه وسایل مناسبی وجود داشته باشد ولی برای دیگری نه، آن‌وقت ماندن در شهربازی برای پدر و مادر سخت می‌شود. در فان‌لند می‌توانید همه بچه‌ها را سرگرم کرده و برای هر کسی وسیله مناسبش را پیدا کنید.


اتاق گریم در سرزمین شادی

در سرزمین شادی یک اتاق گریم اختصاصی هم وجود دارد. مسئول اتاق گریم‌های بامزه‌ای روی صورت بچه‌ها انجام می‌دهد. رنگ‌هایی که در این گریم استفاده می‌شوند کاملا سالم هستند و برای پوست بچه‌ها ضرری ندارند.

خیلی از بچه‌ها موقع رفتن به اتاق گریم درخواست طرح اختصاصی می‌کنند و می‌گویند دل‌شان می‌خواهد چه طرحی روی صورت‌شان کشیده شود. مسئول اتاق گریم از بچه‌هایی که مایل باشند هم با اجازه خانواده‌شان عکس می‌گیرد و آن عکس را روی دیوار اتاق گریم می‌زند. بچه‌ها هم می‌توانند یک نسخه از این عکس را داشته باشند تا بعد از تمیز کردن صورت‌شان خاطره این روز را فراموش نکنند.


در سرزمین شادی جای چه کسی خالی است؟

سرزمین شادی جایی است که بچه‌ها از بودن در آن سیر نمی‌شوند. شاید فکر کنید خیلی سخت است که بخواهید زمان زیادی را در شهربازی بمانید تا بچه‌ها به اندازه کافی تفریح کنند.

اما یادتان نرود که فان‌لند در مجتمع تجاری الماس قرار گرفته و شما می‌توانید از این فرصت برای خرید کردن استفاده کنید. فقط کافی است پدر خانواده کنار بچه‌ها بماند تا مادر خانواده بتواند در مجتمع تجاری گشت بزند. شاید هم پدر و مادر بتوانند این کار را نوبتی انجام بدهند و ساعتی هم مادر پیش بچه‌ها باشد تا پدر به خرید برود. مهم این است که حتی وقتی جای پدر یا مادر در سرزمین شادی خالی است، باز هم دارد به همه خوش می‌گذرد و همه خانواده از بودن در فان لند خوشحال و راضی هستند.


اطلاعات شهربازی سرزمین شادی

آدرس: میدان هروی، مجتمع الماس هروی، طبقه ۳، ۴ و ۵

ساعات کار: ۳ بعدازظهر تا ۱۱ شب

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۹۵۲۷۹۸

صفحه اینستاگرام: sarzamine__shadi

 

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی