بهترین طلا فروشی های تهران ؛ فلز با ارزش و دوست‌داشتنی

    voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
1نظر
بهترین طلا فروشی های تهران ؛ فلز با ارزش و دوست‌داشتنی

خیلی از ماها خرید طلا، این فلز زیبا و باارزش را دوست داریم. بعضی از ما از خرید طلا به عنوان پس‌انداز استفاده می‌کنیم؛ چون هم یک چیز زیبا می‌خریم و کیف استفاده‌اش را می‌بریم، هم همیشه پولمان برایمان می‌ماند و اصطلاحا توی جیب نمی‌ماند که خرج شود. ما در این مطلب بهترین طلافروشی ها و جواهر فروشی های تهران را با ویژگی‌هایشان بهتان معرفی می‌کنیم تا پروسه خرید آن برایتان راحت‌تر بشود.


بازار طلا فروشی تهران

بازارها و پاساژهای زیادی در تهران برای خرید طلا و جواهرات هستند و چندتا از محبوب‌ترینشان را با هم بررسی می‌کینم.

اگر زمانی تصمیم گرفتید که برای خرید کردن از این طلافروشی‌ها به تهران سفر کنید می‌توانید برای دیدن تعرفه اجاره آپارتمان مبله و رزرو آن به سایت پینورست سر بزنید.

بازار زرگرها در بازار بزرگ تهران

اسم بازار زرگرها خیلی به گوشمان خورده. بازار زرگرها قدیمی ترین بازار طلا تهران است. این‌جا جای خوبی برای خرید و فروش طلاست. تنوع این جا کم نیست و ممکن است طلا با اجرت ساخت یا مزد ساخت کمتر پیدا کنید.

بازار زرگرها تهران

در سرای سینا بازار، طلافروشی‌هایی مثل جواهرات کشتی آرای هم که رئیس اتحادیه طلا و جواهر ایران است وجود دارد که می تواند به آنجا سر بزنید.

با استفاده از مترو پانزده خرداد می توانید خودتان را به بازار بزرگ تهران و بعدش هم به بازار زرگرا قبل از سبزه میدان برسانید. این بازار از ۱۰ صبح تا ۱۷ باز است.

البته در این روزها قبل از رفتن به هر مرکز خریدی شرایط تعطیلی کرونا را هم بسنجید!

بازار طلا صادقیه تهران

در غرب تهران بین فلکه اول و دوم صادقیه (آریاشهر)  طلافروشی‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید برای خرید و فروش طلا و نقره و سکه به آن‌جا بروید و با توجه به زیاد بودن طلافروشی‌ها، با هر سلیقه‌ای طلای مورد علاقه‌تان را پیدا کنید. این‌جا یکی از متنوع ترین و بهترین طلافروشی های تهران است.

پاساژ قائم تجریش؛ تنوع و سلیقه‌های متفاوت

یکی از معروف ترین مرکز طلا فروشی تهران پاساژ قائم است. پاساژ قائم تهران در میدان تجریش و خیابان شهرداری یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خرید حلقه عروسی و سرویس‌ جواهرات هم است. معمولا با تنوع بالایی که دارد دل عروس خانم‌ها را به دست آورده و راضی از این مرکز خرید طلا بیرون می‌روند.

بازار طلا پاساژ قائم تجریش؛ یکی از بهترین طلا فروشی های تهران

برای دیدن طلافروشی های پاساژ قاپم باید به طبقه منفی ۲ بروید.

بیشتر بخوانید: بازار قائم تجریش برای کسانی که وقت گشتن ندارند

مرکز خرید سون سنتر؛ وجود طلافروشی های محبوب و مدرن

یکی ازطبقات مجتمع تجاری سون سنتر که در میدان هفت حوض قرار دارد مختص طلا و جواهرات است. این‌جا طلافروشی هایی از برندهای جدید هم که مخصوص سلیقه‌های مدرن و ساده و شیک هستند، هم وجود دارند گالری‌هایی مثل الی گالری و گالری کلاسیک و…

طلافروشی های مجتمع تجاری سون سنتر


طلا فروشی های معروف تهران

خب وقت‌اش است برویم سراغ قسمت جذاب مطلب! معروف‌ترین گالری‌های طلای تهران!

گالری گوهربین؛ یکی از بهترین جواهرفروشی های تهران

گالری گوهربین یکی از اصیل‌ترین گالری‌های جواهر تهران است. محمود گوهربین که نیاکان‌ش هم در همین زمینه فعالیت داشتند این برند را پایه‌گذاری و ۳ فرزندش هم وارد این کار کرده است.

گالری گوهربین؛ یکی از بهترین طلا فرشی های تهران

دفتر و شعبه مرکزی گالری گوهربین در خیابان ولیعصر، خیابان ظفر و ۳ شعبه دیگر در پاساژهای اُپال، پالادیوم و سانا است.

شما در این گالری‌ها همیشه جدیدترین مدل طلا و جواهرات را خواید دید و یکی از بهترین جواهر فروشی های تهران است.

گالری مظفریان؛ سبک کلاسیک و مدرن کنار هم

این گالری هم نسل به نسل از پدر استاد به فرزندان خود انتقال یافته. اولین گالری مظفریان در بازار بزرگ تهران تاسیس شد و بعدها ۵ پسر مظفریان بزرگ این صنعت را در خانواده زنده نگه داشتند.

گالری جواهرات مظفریان در بازار بزرگ تهران

خودشان اعتقاد دارند آثارشان علاوه بر سبک کلاسیکی که دارند به روز و مدرن هم هستند.

اگر بخواهید به گالری مظفریان سر بزنید باید به بازار بزرگ تهران شماره ۱۱۹ بروید.

گالری زمردیان؛ یکی از قدیمی ترین طلافروشی های تهران

باز هم در بازار بزرگ تهران می‌توانید یکی از اصیل‌ترین گالری‌های طلا و جواهر تهران به نام زمریدان را پیدا کنید. هم‌چنین از سایت تخصصی گالری‌شان می‌توانید قیمت کارها را هم ببینید.

هر گالری برای خودش سلیقه و طراحی ختصی دارد و شما باید سلیقه خود را از بین آن‌ها پیدا کنید.

گالری طلا ساعتچی کیا گالری دزاشیب، گالری جواهریان و گالری جدید علی دایی و همسرش هم از شیک ترین و بهترین طلافروشی های تهران هستند.

بیشتر بخوانید: ۱۲ مال محبوب تهران – نکته‌های مثبت و منفی (از تیراژه تا ایران مال)

گالری کیا؛ سبک مدرن طلا

اگر سلیقه‌تان در طلا و جواهرات مدرن است و دنبال چیزهای ساده اما شیک هستید کیا گالری می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد.

این مجموعه طلاهای طراحی شده برای کودکان هم دارد که  برای هدیه دادن جالب هستند. اینجا شعبه‌های زیادی دارد، پاسداران، نیاوران، تهرانپارس و دریاچه چیتگر شعب تهران و در شهرستان‌های زیادی هم مثل شیراز، کیش، کرج و… شعبه دارد که می‌تواند آدرس تمام این شعبه‌ها را در سایت کیاگالری ببینید.

 


فروش طلای قسطی در تهران

خب همه ما می‌دانیم که طلا هیچ وقت بی ارزش نمی‌شود و خریدش همیشه سودمند خواهد بود.

شاید به دنبال خرید طلای قسطی در تهران باشید. جالب است بدانید همچین امکانی برای شما در بعضی از طلافروشی‌ها و گالری‌ها وجود دارد و می‌توانی از آن‌ها طلا با اجرت کم و قسطی بخری.

خرید طلای قسطی و بدون اجرت

بورس طلای قسطی معمولا خیابان ری است. بعضی از این طلافروشی ها که دفتر هم برای مشتری باز می‌کنند را در ادامه معرفی می‌کنیم.

طلافروشی نشاط؛ خرید طلا قسطی و کم اجرت

طلافروشی نشاط در خیابان ری سال‌هاست که طلای کم اجرت و قسطی می‌فروشد.

خرید طلای قسطی شرایط‌ش این است که معمولا مبلغی را پیش پرداخت می‌گیرند و باقی مبلغ باقی‌مانده را بنا بر توافق طرفین ماهانه دریافت می‌کنند.

طلا هم به قیمت روز به خریدار فروخته و با مبلغ همان روز قرارداد بسته می‌شود. با توجه به این‌که قیمت طلا روز به روز بیشتر می‌شود پر واضح است که تمام طلافروشی ها و جواهراتی‌ها این امکان قسطی خریدن را نخواهند داشت.

طلافروشی های دیگری مثل فروشگاه طلای گلدیس در مرکز خرید گلدیس و جواهرسازان ایران و …این شرایط قسطی را برای مشتری دارند.


شما پیش از خواندن این مطلب با کدام یک از این مکان‌ها آشنایی داشتید؟ شما معمولا برای خریدن طلا به کجا می‌روید؟ دوست دارید برای خرید طلا به بازارهای طلا بروید یا مغازه‌ها و برندهای شناخته‌شده را ترجیح می‌دهید؟ آیا مغازه طلافروشی مورد علاقه شما هم در این لیست بود؟ اگر نه حتما آن را به ما و بقیه معرفی کنید. نظر و تجربه خرید از این مکان‌ها را برایمان بنویسید.

افراد زیادی به سفر کردن و دیدن جاهای جدید علاقه دارند. محل اقامت همیشه یکی از دغدغه‌های در هر سفری است. شما می‌توانید این بار برای اجاره اقامتگاه به وب سایت پینورست سر بزنید. در این سایت انواع مختلف اقامتگاه از آپارتمان و سوئیت تا کلبه جنگلی با کیفیت خوب و قیمت مناسب گلچین شده است.

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی