مراکز خرید لوازم تحریر ارزان و فانتزی در تهران

    voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
مراکز خرید لوازم تحریر ارزان و فانتزی در تهران

خیلی‌ از ما از آن دسته آدم‌ها هستیم که ناخودآگاه غرفه لوازم التحریر کتابفروشی‌ها را که می‌بینیم دلمان می‌رود برای خرید یکی از آن خودکارهای رنگی و فانتزی یا وقتی یک سایت آنلاین لوازم التحریر تخفیف می‌خورد سرعتمان برای خرید از آن سایت از سرعت نور بالاتر می‌رود. خیلی‌هایمان هم این‌روزها دنبال لوازم التحریر ارزان برای بچه مدرسه‌ای‌ها از بهترین مراکز خرید لوازم تحریر در تهران هستیم. چون اولین بار است قرار است از لوازم التحریر استفاده کنند و ممکن است سری اول لوازمشان را راحت خراب کنند تا تجربه به دست بیاورند که البته حق هم دارند.

اگر هم مهندسی قبول شده‌ایم باید دنبال فروشگاهی برویم که لوازم التحریر مهندسی دارد یا اگر گرافیک قبول شدیم باید یک فروشگاه پروپیمان برای خرید لوازم ضروریمان پیدا کنیم تا تمام استعداد و ذوقمان را روی کاغذ بیاوریم.

با یادداشت ما هراه باشید تا شما را داخل تمام فروشگاه‌های لوازم التحریر تهران ببریم و بینیم کدامش به دردتان می‌خورد؟

اگر برای خرید لوازم ضروری‌تان راهی شهر تهران شده‌اید می‌توانید برای اجاره آپارتمان به صورت روزانه سراغ سایت پینورست بیایید. پینورست کنار شماست تا بهترین‌ها را به‌راحتی پیدا کنید.


بازار بزرگ تهران، بهترین جا برای خرید لوازم تحریر عمده در تهران

بازار جای ارزانی به نظر می‌آید. همینطور هم است اما اگر دنبال خرید عمده باشید. اگر دنبال جایی برای خرید عمده لوازم تحریر در تهران باشید حتما باید بیایید بازار.

بازار هزارتا کوچه و تیمچه دارد برای این‌که یک راست بروید سراغ لوازم تحریر به آدرس زیر دقت کنید.

خرید لوازم تحریر در تهران

منبع: خبرگزاری موج

مسجد جامع یا بازار بین الحرمین

شاید اگر در این باره از آدم‌ها سوال کنید به دو جواب برسید. یکی کوچه بین‌الحرمین و یکی کوچه مسجد جامع. واقعیت این است که در کوچه مسجد جامع بهتر به چیزهایی که می‌خواهید می‌رسید. کوچه مسجد جامع مرکز خرید لوازم التحریر ارزان در تهران است.

بیشتر بخوانید: زیر و بم بازار بزرگ تهران ؛ قلب تپنده‌ای که همچنان با قوت می‌زند

بازار بین الحرمین هم قبل از شروع شدن سال تحصیلی خیلی شلوغ می‌شود و بوی پاک‌کن و لوازم تحریر نو  در آن می‌پیچد.

 

مداد رنگی رفیع برای خرید لواز تحریر ارزان از بازار

منبع: گوگل مپ عکاس: Hadi Abdi Khojasteh

اگر دنبال خرید مداد رنگی هستید حتما به فروشگاه مداد رنگی رفیع در بازار سر بزنید. این‌جا مدادرنگی‌ها را به صورت تک‌رنگ می‌فروشد و خودش دیگر استاد جور کردن رنگ‌ها، تمام مارک‌های مداد رنگی و تمام چیزی که ممکن است به درد شما بخورد است. داستانش را در لینک زیر بخوانید.

بیشتر بخوانید: فروشگاه مداد رنگی رفیع ؛ دنیای مداد رنگی‌ها

بازار بین الحرمین بازار بزرگ تهران

منبع: گوگل مپ عکاس: Hadi Abdi Khojasteh

نمایشگاه‌ها برای خرید ارزان لوازم التحریر

یک راه دیگر برای خرید لوازم التحریر ارزان خرید از نمایشگاه‌ها است. معمولا نزدیک به سال تحصیلی نمایشگاه‌هایی برای فروش لوازم تحریر برگزار می‌شود و در آن‌ها می‌توانید ارزان‌تر از حالت عادی خرید کنید. معمولا این لوازم تحریرها ایرانی هستند و در شهریور یا تیر برگزار می‌شوند. یک‌سری نمایشگاه‌ دیگر تخصصی هم به نام نمایشگاه نوشت افزار و لوازم مهندسی برگزار می‌شود که انواع لوازم به روز را دارند. باید یکی دو ماه قبل از مهر حواستان به نمایشگاه‌های که در تهران برگزار می‌شود باشد تا از آن‌ها جا نمانید.

کی بریم بازار خلوت باشه؟

نزدیک سال تحصیلی بازار نروید، مگر این‌که نمایشگاه باشد و بازه زمانیش محدود باشد. در غیر این‌‌صورت خرید لوازم التحریر خود یا فرزندانتان را نیندازید برای آخر تابستان چون راسته‌های بازار خیلی شلوغ می‌شوند و برای کسانی که از شلوغی اذیت می‌شوند مناسب نیست. سعی کنید برای خرید لوازم تحریر زودتر اقدام کنید.

اگر برای انواع خرید به شهر تهران سفر کرده‌اید برای اجاره خانه روزانه در تهران از سایت پینورست کمک بگیرید و انواع گلیچین شده‌ای از اقامتگاه را در خیابان‌های مهم تهران پیدا کنید.


برای خرید لوازم التحریر مهندسی یا حرفه‌ای کجا بریم؟

حالا اگر دنبال لوازم تحریر حرفه‌ای و مهندسی هستید، چیزهایی مثل میز نور، کیف آرشیو و…می‌توانید در همان بازار سراغ پاساژ مجید بروید. اسم این پاساژ زیاد معروف نیست اما بهترین جا برای خرید لوازم تحریر حرفه‌ای با قیمت خوب است و لوازم اداری هم دارد.

خیابان انقلاب هم جای دیگری است که برای خرید لوازم تحریرهای حرفه‌ای برای کارهای طراحی یا مهندسی می‌توانید سراغش بروید. انقلاب دسترسی خوبی دارد و حداقل مطمئن هستید چیزی که می‌خواهید این‌جا پیدا می‌شود. این‌جا حتی لوازم پزشکی و روپوش پرستاری و پزشکی و انوع تلسکوپ و لوازم لازم برای رشته‌های پزشکی را هم دارد.


خرید لوازم التحریر فانتزی در انقلاب

برای خرید لوازم التحریر فانتزی خیلی از فروشگاه‌های خیابان انقلاب مناسب هستند. مثلا فروشگاه چتر هم پر از کتاب‌های داستان و جالب است و هم لوازم التحریر فانتزی مثل انواع دفترهای رنگی یا پلنرها، خودکارهای فانتزی، جامدادی وسایل فانتزی مثل انواع سفال‌های دست‌ساز، پازل و… برای خرید دارد. نشر افق، شهر کتاب دانشگاه از جاهای فانتزی دیگر خیابان انقلاب است.

کتابفروشی چتر برای خرید لوازم فانتزی

منبع: گوگل مپ عکاس: Ali Sahlolbei

آدرس فروشگاه چتر برای خرید کتاب یا لوازم فانتزی و پازل: تهران، انقلاب اسلامی، بین دوازدهم فروردین و فخررازی

از کتابفروشی چتر اینترنتی هم می‌توانید خرید کنید. تمام محصولات خود را در اینستاگرام با دسته‌بندی منظم گذاشته. کافی‌ست قسمت لوازم تحریر را بگردی تا از موجودی‌ها خبردار شوید. این فروشگاه معمولا برای خرید‌های بالای یک قیمت مشخص مثلا ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار تومان ارسال رایگان می‌گذارد.

لوازم تحریر کتابفروشی چتر

منبع: اینستاگرام chatrbookshop

شهر کتاب دانشگاه

به میدان انقلاب که رسیدید باید به سمت خیابان دانشگاه پیاده‌روی کنید و دست چپتان وارد خیابان بزرگمهر شوید. در این خیابان آنقدر جلو بروید تا تابلوی بزرگ شهر کتاب دانشگاه را ببینید.

شهر کتاب دانشگاه برای خرید لوازم تحریر

منبع: گوگل مپ عکاس: D Rahbar

ابتدا وارد حیاط شهر کتاب می‌شوید یک حیاط باصفا با چند میزوصندلی برای نشستن مشتری‌های کافه شهر کتاب. سمت راست حیاط یک کافه به نامکافه ویش وجود دارد. می‌توانید بعد از خرید لوازم تحریر فانتزی یا هرچیزی که لازم دارید بیایید و در کافه نفسی تازه کنید و چیزی بنوشید یا بخورید. چون این کافه منوی غذایی هم دارد.

بعد که از حیاط باصفای آن دل کنید سمت چپتان ورودی شهر کتاب دانشگاه را می‌بینید. وارد که می‌شوید در همان طبقه انواع لوازم تحریر چیده شده. این‌جا کوله پشتی، دفترهای فانتزی، خودکار و مدادهای حرفه‌ای یا لوازم تحریر لازم را پیدا می‌کنید. بعد از آن وارد یک فضای فانتزی‌تر می‌شوید و در آن انواع کارهای دست مثل شمع‌های دست‌ساز، بدلیجات رنگی و کار دست یا انواع ظرف وظروف‌های فانتزی را می‌بینید. در آخر هم بعد از رد شدن از این فضاهای پر انرژی وارد شهر کتابش می‌شوید.

لوازم تحریر شهر کتاب دانشگه در بزرگمهر

منبع: گوگل مپ عکاس: Anita T.A

بخش‌های این شهرکتاب جدا شده‌اند اگر بخواهید سراغ کتاب کودک بروید جایش مشخص است، اگر دلتان سی دی‌های موسیقی سنتی، موسیقی‌های معرورف یا…بخواهد سریع جایش را پیدا می‌کنید. یا اگر دنبال کتاب شعر و نمایشنامه یا…هستید باز این‌جا جای خوبی برای پیدا کردن آن‌هاست. احتمالا چند کتاب کمک درسی هم در آن پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:‌یک چرخ کامل در میدان انقلاب ؛ جایی که همه چیز پیدا می‌شود

انقلاب برای خرید کتاب کمک درسی

شما در خیابان انقلاب نه تنها تمام لوازم لازم برای تحصیل خود یا فرزندانتان را پیدا می‌کنید بلکه می‌توانید کتاب یا دفترهایی که مدرسه ی دانشگاه می‌گویند را هم از این‌جا به راحتی تهیه کنید و مطمئن باشید که لازم نیست به جای دیگری هم سر بزنید.

اگر بخواهید سراغ کتاب‌های آموزش زبان بروید انتسارات جنگل در خیابان لبافی نژاد نرسیده به خیابان منیری جاوید، پلاک 185 جای بسیار خوبی استو انتشارات تخصصی هم در انقلاب وجود دارند مثلا اگر دنبال کتاب‌های گاج، قلم‌چی یا از این دست کتاب‌ها هستید منبعش را این‌جا پیدا می‌کنید.

انتشارات جیحون هم برای خرید کتاب‌های روانشناسی آرشیو کاملی دارد.

اگر لیستی از کتاب در دستتان هست و نمی‌دانستید دقیقا باید به کدام کتابفروشی سر بزنید از دو تا فروشگاه که سوال کنید حتی اگر خود آن کتاب را نداشته باشند به شما مشخصات انتشاراتی یا پاساژی که باید سراغشان بروید را می‌دهند.

بیشتر بخوانید: یک راهنمای مختصر در مورد کتابفروشی‌های تهران – از انقلاب تا نمایشگاه کتاب مصلی


باغ کتاب و شهر کتاب‌‌ها

باغ کتاب به‌خاطر تنوع زیادش جای خوبی برای خرید لوازم التحریر در تهران است. یک قسمتی از باغ کتاب مختص فروش لوازم التحریر است. این‌جا هم لوازم تحریر با مارگ‌های خوب و کاربردی پیدا می‌کنید و هم لوازم التحریر فانتزی.  اگر همزمان با خرید لوازم التحریر دنبال کتاب‌های درسی هم هستید در باغ کتاب یک تیر و دو نشان می‌زنید.

باغ کتاب تهران برای خرید لوازم تحریر در تهران

منبع: گوگل مپ عکاس: Esmaail Khaleghi

خیلی از شهر کتاب‌ها هم برای خرید لوازم التحریر مناسب هستند و تنوع خوبی دارند، یعنی هم لواز تحریر حرفعه‌ای مثل مدادهای طراحی، دفتر طراحی و… دارند و هم لوازم تحری فانتزی و رنگارنگ. یکی از بهترین شهر کتاب‌هایی که می‌توانید به‌هوای خریدن لوازم تحریر بهش سر بزنید و دست خالی هم برنگردید شهر کتاب مرکزی است.

شهر کتاب مرکزی

منبع: گوگل مپ عکاس:‌E Gramifar


خرید کوله پشتی یا کیف مدرسه

راسته خرید کیف و کوله پشتی حیاط مشیر خلوت

برای خرید کله پشتی و کیف های اداری ارازان قیمت در همان بازار سراغ حیاط مشیرالخلوت بروید. این‌جا انواع کیف‌ های مدرسه یا کیف لپتاپ، چمدان مسافرتی و کیف‌های اداری را دارد.

حیاط مشیر خلوت بورس کیف و چمدان بازار بزرگ تهران

منبع: گوگل مپ عکاس: اصغر بابایی

برای رفتن به این راسته باید سرای مشیر خلوت را پیدا کنید و وارد زیرزمینش شوید. مشیر خلوت به بورس لوازم خیاطی معروف است اما ارزان‌ترین کوله و کیف‌ها را هم برای فروش دارد.

منوچهری تهران هم برای خرید کوله پشتی  کیف مسافرتی و چمدان خیلی معروف است. این‌جا هم یکی دیگر از بورس‌های کیف و چمدان است اما با قیمت‌های بالاتر.

برای رفتن به منوچهری اول باید به فردوسی بروید و بعد آن را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: خیابان فردوسی ؛ بوی چرم،‌ نقره و پول


شما کجا را برای خرید لوازم تحیر خود انتخاب می‌کنید؟ اولویت شما چیست ارزان بودن یا فانتزی بودن لوازم تحریر؟ بهترین جا برای خرید تکی لوازم تحریر در بازار کدام مغازه است؟ برای خرید لوازم التحریر فانتزی کجا را پیشنهاد می‌دهید؟ شما هم با دیدن مداد رنگی و بوی پاک کن دلتان می‌خواهد برگردید دوران کودکی و لوازم تحریر بخرید؟ برای ما از تجربه خرید خود بنویسید؟

اگر برای خرید لوازم تحریر حرفه‌ای یا هرنوع خرید دیگری به تهران سفر کرده‌اید، برای اقامت خود نگران نباشید. می‌توانید از سایت پینورست برای آگاه بودن از قیمت‌های اجاره آپارتمان یا سوئیت در تهران باخبر باشید و از همین‌ وب سایت بهترین‌ها را اجرا کنید.

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی