لذت ورق زدن کتاب در پاتوق کتاب رشت

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
لذت ورق زدن کتاب در پاتوق کتاب رشت

کتاب فروشی پاتوق کتاب رشت یکی از کتاب فروشی‌های جذاب برای کسانی است که اینجا زندگی می‌کنند یا مسافر شهر رشت هستند. پاتوق کتاب از کتاب فروشی قدیمی و معروفی است که در آن همه نوع کتابی را تفریبا می‌توان پیدا کرد.

کتاب فروشی پاتوق کتاب پر از کتاب‌های داستانی، انواع کتاب‌های دانشگاهی، زبان‌های خارجه، کتاب کودک و درسی و غیردرسی است که در فضای دلنشین و آرامی که دارد، آنها را به مشتریان خود ارائه می‌کند. حالا اگر دوست دارید با‌هم گشتی در کتاب فروشی بزنیم، تا انتهای این مطلب پینورست همراه ما باشید.

شاید شما هم قصد سفر به رشت را دارید و در مرحله انتخاب اقامتگاه هستید، حتما راه‌های مختلفی را پیش روی خودتان می‌بینید. یکی از راه‌ها رزرو ویلا از پلتفرم پینورست در رشت است. یکی از مزایای اجاره ویلا از پینورست، سرعت در انتخاب و خرید است. چون تمامی اطلاعات و امکانات واحدها برایتان کامل توضیح داده شده و می‌توانید به راحتی در یکجا همه گزینه‌ها را باهم مقایسه کنید. تازه اگر بخواهید در زمان قبل از رزرو تا لحظه شروع سفر پشتیبان‌های ما قدم‌به‌قدم همراه شما هستند تا شایسته‌ترین نوع اقامت را در اقامتگاه‌های ما تجربه کنید.


چطوری به کتاب فروشی پاتوق کتاب برویم؟

این کتابفروشی در خیابان امام خمینی رشت که از خیابان‌های شلوغ و پررفت‌وآمد رشت است قرار دارد. همین شلوغی دسترسی به کتابفروشی پاتوق کتاب را از تمامی نقاط شهر رشت آسان کرده است. حالا اگر دنبال کتابی خاص می‌گردید و دوست دارید حال و هوای دلنشین و آرامی را در خیابان امام خمینی تجربه کنید، حتما به این کتاب فروشی سر بزنید.

البته ناگفته نماند که پاتوق کتاب رشت نسبت به بقیه کتابفروشی‌های رشت، نقص‌هایی در لیست کتابهایش دارد اما پرسنل آنجا بسیار با‌حوصله به سوال‌ها جواب می‌دهند و برای خرید یه کتاب با موضوع مورد نظرتان شما را راهنمایی می‌کنند.

تازه اگر کمی فضای کتاب فروشی هنری‌تر شود، می‌تواند مخاطبان بیشتری را جذب خود کند. 


آدرس پاتوق کتاب رشت

استان گیلان، شهر رشت، خیابان امام خمینی، روبروی اداره برق

ساعت کاری کتابفروشی پاتوق کتاب رشت

این کتابفروشی همه‌ روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب باز است و شما می‌توانید به جز روزهای تعطیل رسمی به این کتاب فروشی بروید و کتاب‌های مورد نیازتان را خریداری کنید.

شماره تلفن پاتوق کتاب رشت

01333334569

وب‌سایت پاتوق کتاب رشت

Patoghketab.com

کتاب فروشی پاتوق کتاب رشت

منبع عکس، وب‌سایت Patoghketab


حالا اگر هوس کرده‌اید در یک کلبه جنگلی در رشت اقامت کنید و با صدای جیک‌جیک گنجشک‌ها،‌ هوای تمیز،‌ منظره زیبای طبیعت و بوی چمن‌های تازه بیدار شوید، اجاره کلبه چوبی در جنگل می‌تواند تجربه شگفت‌انگیزی برایتان در رشت باشد. خوب اینجاست که پینورست به شما کمک می‌کند تا سریع و راحت کلبه جنگلی مورد نظر خود را در هر جایی که بخواهید پیدا کنید.

چون پینورست همیشه سعی کرده تا تجربه‌ها و خاطره‌های لذت‌بخشی را برای مهمان‌هایش به‌وجود بیاورد. تیم پشتیبانی پینورست همیشه در کنار شماست تا در سفرتان هر زمانی که نیاز داشتید شما را راهنمایی کنند.

بقیه‌ نوشته‌ها

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی