در رستوران ماه و ماهی لفور شیرگاه با یک تیر دو نشان بزنید

    voted 3 stars voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars
2نظر
در رستوران ماه و ماهی لفور شیرگاه با یک تیر دو نشان بزنید

مجموعه ماه‌ و ماهی لفور از دنج‌ترین و آرام‌ترین جاهایی است که در جاده شیرگاه می‌توانید در روزهای شلوغ شما‌ل‌گردی به آنجا بروید. البته گفتیم که اینجا می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید، یعنی هم در رستوران ماه و ماهی غذای خوشمزه و لذیذ نوش‌جان کنید و هم شب را در اقامتگاه‌های دنج با ویوی رو به سد لفور شب را صبح کنید.

راستی شما می‌توانید با اجاره سوئیت در پینورست و اقامتگاه‌های مجتمع ماه و ماهی خودتان را برای یک گردش حسابی آماده کنید و لحظات خوش سفرتان را به ما بسپارید. 


رستوران ماه و ماهی لفور کجاست؟

برای رفتن به رستوران ماه و ماهی لفور کافی است به شهر شیرگاه بروید و در قسمت غربی شیرگاه وارد جاده گنگ‌افروز شوید و به روستای گاوان‌کلا برسید. از این روستا به راحتی می‌توانید وارد جاده رود لفور شده و در انتها بعد از اینکه از روی پل بابلرود گذشتید به مجموعه تفریحی و مسکونی ماه و ماهی برسید.

البته مسیر رستوران ماه‌وماهی طولانی و سرسبز است و شما می‌توانید در میان جنگل‌های سوادکوه هم از چشم‌انداز زیبای مسیر لذت ببرید و هم از غذاهای لذیذ و باکیفیت ایرانی نوش‌جان کنید. با این حساب رفتن به این رستوران ارزش طی کردن این مسیر را دارد. چون رستوران‌هایی که آلاچیق دارند واقها بی‌نظیرند و خوردن غذاهای ایرانی در کنار رودخانه با منظره‌ای سرسبز بسیار لذت‌بخش است. لذتی که نمی‌توان آن را با هیچ چیز دیگری عوض کرد.

رستوران ماه و ماهی

منبع عکس گوگل مپ، عکاس hamed R


داستان تاسیس رستوران ماه و ماهی لفور 

رستوران ماه و ماهی از جمله رستوران های محبوبی است که در کنار جاده قرار ندارد و شما باید از دل جنگل‌های سرسبز خودتان را آنجا برسانید. ساخت این مجموعه برای اولین بار با توجه به موقعیتی که لفور داشت برای پرورش ماهی انتخاب شده بود که مالک آنجا با ترکیب مجتمع تفریحی و حوضچه‌های ماهی، اینجا را سعی کرد با رستوران‌های دیگر متفاوت کند. رستوران ماه و ماهی در کنار تفریح، اقامتگاه‌های مسکونی و آلاچیق‌های چوبی هم دارد تا بتوانید لحظات سفرتان را اینجا خاطره‌انگیزتر کنید. تازه کسانی که در واحدهای ماه و ماهی اقامت داشته باشند، غذاهای رستوران ماه و ماهی با تخفیف برای آن‌ها حساب می‌شود.

خوب حالا اگر یک‌بار مهمان این مجموعه باشید، کیفیت غذاها و محیط دوست داشتنی آنجا حسابی حالتان را خوش می‌کند. طوری که در سفرهای بعدی خود حتما یک وعده را مهمان این رستوران خواهید بود. شما در فضای تمیز و شیک ماه و ماهی می‌توانید در قسمت عمومی و VIP هر آنچه که دوست دارید را نوش‌جان کنید. البته که فضای VIP را باید از قبل رزرو کنید تا در هنگام مراجعه دغدغه‌ای از لحاظ جا نداشته باشید.

منوی رستوران ماه و ماهی لفور بسیار متنوع است و با کلی غذاهای ایرانی از کباب و باقلی پلو گرفته تا جوجه و غذاهای دریایی به ویژه ماهی سوخاری که بسیار خوشمزه است از مهمانانش پذیرایی می‌کند.

حجم غذاهای رستوران ماه و ماهی در کنار کیفیت، بسیار ایده‌آل است و قیمت غذاها هم بسیار خوب است. در اطراف این رستوران جاذبه های گردشگری زیادی است که می‌توان در کنار اقامت و رفتن به رستوران از آنها دیدن کرد. اینجا فروشگاه فروش ماهی هم دارد و شما با خرید ماهی تازه در هنگام برگشت، لذت این سفرتان را در خانه خود هم تا مدت‌ها می‌توانید داشته باشید.

رستوران ماه و ماهی لفور شیرگاه

منبع عکس گوگل مپ، عکاس hamed R


آدرس رستوران ماه‌ و ماهی لفور

استان مازندران، جاده بابلکنار، سد لفور

شماره تماس رستوران ماه و ماهی لفور شیرگاه

01142485323

خوب اگر شما تجربه سفر به لفور را دارید و در مجتمع تفریحی گردشگری ماه و ماهی بودید، برایمان از تجربیات خود بنویسید. ما نکاتی که شما بنویسید را در یادداشت خود استفاده خواهیم کرد تا خوانندگان بتوانند با اطلاعات کامل به مجموعه ماه‌وماهی بروند.

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی