کوهسر مشهد ؛ جمع همه‌ی تفریح‌ها و خوشی‌ها

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
کوهسر مشهد ؛ جمع همه‌ی تفریح‌ها و خوشی‌ها

مجتمع تفریحی کوهسر مشهد از آن جاهایی است که می‌توانید آخرهفته بهش سر بزنید و مطمئن باشید که انواع تفریح مختلف را تجربه می‌کنید، آدرنالین خون‌تان بالا می‌رود و در کنارش غذا می‌خورید و چند ساعتی کنار دوستان و خانواده‌تان می‌نشینید و خوش می‌گذرانید. کوهسر می‌تواند جواب سؤال مهم «کجا بریم خوش بگذره؟» باشد و با امکانات متنوعی که دارد حتی جمعی با سنین مختلف و متفاوت به خودش جذب کند. از طرفی چون کوهسر در داخل شهر و در انتهای بلوار هاشمیه مشهد است، برای رفتن به آن لازم نیست مسافت خیلی زیادی طی کرد. به همین خاطر آدم‌ها انگیزه بیش‌تری پیدا می‌کنند که حتی وسط هفته و یک بعدازظهر را در آن‌جا بگذرانند.

اگر می‌خواهید به دیدن مجتمع تفریحی کوهسر مشهد بروید، قبل از آن اقامتگاه‌تان را از سایت پینورست رزرو کنید.


ویژگی‌های مجتمع تفریحی کوهسر مشهد

مجتمع تفریحی کوهسر مشهد پنجاه هزار مترمربع مساحت دارد و با این هدف ساخته شده که آدم‌های مختلف و به خصوص جوان‌ترها جایی برای تفریح داشته باشند و بتوانند هر هفته به آن سر بزنند و در کنار این مسافران هم از باکیفیت‌ترین امکانات تفریحی در شهر مشهد استفاده کنند. این مجتمع پنج طبقه و سه فاز دارد که در هر فاز امکانات مختلفی قرار گرفته است.

کوهسر مشهد

منبع: گوگل‌مپ عکاس: اصغر شیروانی‌پور

بیشتر بخوانید: تفریحات مشهد برای پیر و جوون

ورود به مجتمع تفریحی کوهسر کاملا رایگان است ولی برای استفاده از پارکینگ‌ها و یا بقیه امکانات آن باید هزینه را طبق نرخ اعلام شده بپردازید.


کوهسر در فهرست بهترین جاهای دیدنی مشهد

در شهر مشهد مجتمع‌های تفریحی و تجاری زیادی ساخته شده که یکی از مهم‌ترین دلایلش تعداد زیاد مسافرانی است که هر سال به این شهر سفر می‌کنند. اغلب‌مان این حرف را شنیده‌ایم که می‌گویند رستوران‌های مشهد کیفیت خیلی خوبی دارند. دلیلش این است که رقابت بین رستوران‌ها و یا مراکز تجاری و تفریحی در این شهر بالاست. هر جایی که بهتر باشد، زودتر اسمش سر زبان‌ها می‌افتد و در نتیجه معروف می‌شود و آدم‌های بیش‌تری به آن سر می‌زنند.

مجتمع تفریحی فرهنگی کوهسر

منبع: گوگل‌مپ عکاس:‌ Mohsen Ahmadi

خیلی وقت‌ها مسافرانی که به شهر خودشان برمی‌گردند از جاهای دیدنی شهر مشهد تعریف می‌کنند و روایت آن‌ها به گوش بقیه می‌رسد. همین کافی است که عده بیش‌تری در سفرشان به مشهد به همان نقاط سر بزنند و از آن‌ها دیدن کنند. مجتمع تفریحی کوهسر از آن نقاطی است که به‌ جز مسافران، مشهدی‌ها هم آن را در فهرست بهترین جاهای تفریحی و تجاری در مشهد می‌دانند و زیاد به آن سر می‌زنند.


کوهسر مشهد‌؛ همه‌ی آنچه از یک مجتمع تجاری تفریحی انتظار دارید

بیایید فرض کنیم یک خانواده شامل پدر و مادر، بچه‌ها و پدربزرگ و مادربزرگ قرار است دسته‌جمعی به کوهسر مشهد بروند. هر کدام از این آدم‌ها چطور می‌توانند در این مجتمع تفریح کنند، طوری که به همه‌شان خوش بگذرد و حتی یک نفر هم احساس نکند این‌جا، جایی نیست که دلش بخواهد دوباره به آن سر بزند. بچه‌ها در مجتمع کوهسر اولویت دارند. چون تفریحات زیادی برایشان وجود دارد. مثلاً گیمرسنتر کوهسر می‌تواند هر نوجوان و جوانی را جذب کند. سالن بولینگ و بیلیارد و مرکز خرید هم برای بزرگترها مناسب است.

سالن بولینگ کوهسر مشهد

منبع: گوگل‌مپ عکاس:‌ MR vampire

بیشتر بخوانید: معرفی کامل معروف‌ترین مراکز خرید مشهد

ماساژدرمانی احتمالا نظر پدربزرگ و مادربزرگ را جلب می‌کند و یا شاید دل‌شان بخواهد در محوطه بیرونی کوهسر قدم بزنند و شهر را از ارتفاع تماشا کنند. فود کورت و رستوران‌های مدرن و سنتی مجتمع کوهسر هم جایی است که دوباره کل خانواده در آن جمع می‌شوند.


امکانات فاز یک کوهسر مشهد

در فاز یک مجتمع کوهسر مشهد سالن‌های بیلیارد، اسنوکر و بولینگ وجود دارد. سالن بولینگ هشت خط بولینگ دارد و مسئولان سالن می‌توانند آموزش‌های مقدماتی بولینگ را به شما بدهند. میزهای بیلیارد هم استاندارد و تمیز هستند و خانم‌ها و آقایان می‌توانند در آن بیلیارد بازی کنند. از آن‌جایی که چند ورزش خاص مثل بیلیارد، بولینگ، تنیس و … در کوهسر وجود دارد، کسانی که در این ورزش‌ها حرفه‌ای هستند، به کوهسر می‌آیند تا بتوانند کنار آدم‌هایی شبیه خودشان بازی و یا رقابت کنند. پس شاید در این سالن‌ها بتوانید به جز بازی و ورزش، دوستان تازه‌ای پیدا کنید و حتی وارد جمع‌های جدیدی بشوید.

به جز این می‌توانید در فاز یک کوهسر گیم‌سنتر مجهزی را ببینید که به شما در مدت زمان مشخصی امکان استفاده از دستگاه‌های مختلف را می‌دهد. از خوبی‌های گیم‌سنتر هم این است که به انواع تجهیزات مدرن بازی مثل وی‌آر یا واقعیت مجازی، شبیه‌ساز رانندگی و شبیه‌ساز پرواز و آخرین مدل‌های کنسول بازی مجهز است. اگر خودتان یک پا گیمر هستید و همیشه به دنبال رقیب می‌گردید تا بازی کنید، در این گیم‌سنتر رقبای زیادی حاضرند تا با شما بازی کنند. البته حواستان باشد که زمان بازی محدود است و اگر بخواهید بیش‌تر از زمان تعیین‌شده بازی کنید، باید بلیط‌تان را تمدید کنید.

تالار پذیرایی کوهسر مشهد

منبع: گوگل‌مپ عکاس: Pouria Afkhami

در فاز اول به‌جز این امکانات تفریحی، سالن‌های پذیرایی لوکس و شیکی وجود دارد که می‌توانید برای انواع مراسم آن‌ها را رزرو کنید. دکوراسیون این سالن‌ها برای برگزاری مراسم عروسی کاملا مناسب هستند و با بهترین تشریفات در اختیارتان قرار می‌گیرند.


امکانات فاز دوم مجتمع کوهسر 

در فاز دوم کوهسر مشهد می‌توانید زمین‌ و سالن‌های اختصاصی برای ورزش‌های تنیس، اسکواش، بسکتبال، والیبال و بدنسازی را پیدا کنید. استخر و جکوزی و سالن ماساژدرمانی هم از قسمت‌های دیگر این بخش هستند. تازه فاز دوم مجتمع پارکینگ اختصاصی هم دارد و می‌توانید از پارکینگ مستقیم به این بخش بیایید. ورزش‌‌هایی که در این قسمت از مجتمع کوهسر قرار گرفته‌اند نسبت به ورزش‌هایی که در فاز اول معرفی کردیم، تحرک بیش‌تری دارند و مخاطبانشان هم آدم‌هایی هستند که ورزش را به شکل جدی‌تری دنبال می‌کنند.

زمین تنیس در کوهسر مشهد

منبع: گوگل‌مپ عکاس:‌ ehsan Shirzadi

بیشتر بخوانید: پیست اسکی شیرباد ؛ پاتوق اسکی‌بازان مشهد

اگر بخواهید در تنیس مهارت بیش‌تری پیدا کنید لازم است که تکنیک‌های آن را بدانید. پس در زمین تنیس می‌توانید به‌جز بازی، آموزش هم ببینید. از طرفی چون زمین تنیس این مجتمع در فضای باز است، به جز ورزش کردن از هوای پاک این منطقه هم لذت می‌برید. برای استفاده از سالن‌های بسکتبال و والیبال هم می‌توانید به اطلاعات مجتمع زنگ بزنید و با هماهنگی لازم و رزرو از این سالن‌ها استفاده کنید.


امکانات فاز سوم مجتمع کوهسر 

فاز سوم مجتمع کوهسر مربوط به بخش تجاری آن است. در این بخش تعداد زیادی واحد تجاری قرار گرفته که بیش‌تر آن‌ها برندهای معروف داخلی و خارجی هستند. شاید به همین دلیل مرکز خرید این مجتمع بین مشهدی‌ها و غیرمشهدی‌ها به لاکچری بودن معروف شده است. با این‌که قیمت اجناس و کالاها در این مرکز نسبتا بالاست ولی کسانی که به مرکز خرید کوهسر سر می‌زنند، می‌دانند که می‌توانند باکیفیت‌ترین اجناس مشهد را در این مرکز پیدا کنند. از طرفی کالاهایی که در این مرکز تجاری به فروش می‌رسند، تنوع زیادی دارند. پس می‌توانید با خیال راحت هر چیزی که لازم دارید را بخرید.

مجتمع تفریحی کوهسر

منبع: گوگل‌مپ عکاس: Ali S. Noor

اگر هم مسافر هستید و قصد دارید سوغاتی‌ها را از این مرکز تهیه کنید، می‌توانید به برندهای معروف سر بزنید و با اطمینان از اصل بودن کالا، برای عزیزانتان سوغاتی بخرید. از خوبی‌های خرید کردن در مرکز تجاری کوهسر مشهد این است که لازم نیست زمان دیگری را برای این‌ کار در نظر بگیرید و می‌توانید همان وقتی که برای تفریح و گردش یا ورزش و بازی از خانه بیرون آمده‌اید، خریدهایتان را هم انجام بدهید و خیال خودتان را راحت کنید.


خوش‌گذرانی و شکم‌گردی در کوهسر

در مجتمع کوهسر مشهد به جز همه این تفریحات و سرگرمی‌هایی که گفتیم، اتاق فرار، لیزرتگ و پینت‌بال هم وجود دارد. این تفریحات گروهی هستند و شما می‌توانید با جمع دوستان و خانواده از این سرگرمی‌های هیجان‌انگیز استفاده کنید.

لیزرنگ کوهسر مشهد

منبع: گوگل‌مپ عکاس:  Hossein HG

بیشتر بخوانید: اتاق فرار مشهد، تفریحی از جنس معما، ترس و هیجان

در فود کورت کوهسر هم مجموعه‌ای از رستوران‌های مدرن و سنتی و فست‌فود قرار گرفته که همه سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد. پس اگر با متضادترین ذائقه‌ها هم به کوهسر مشهد بروید، باز هم می‌توانید غذاهای موردعلاقه‌تان را پیدا کنید. تازه غذاهای محلی مشهد هم در رستوران‌های این مجتمع سرو می‌شوند و کسانی که عاشق غذاهای مشهدی هستند، می‌توانند این غذاها را نوش جان کنند.

به جز این‌ها کتابکده کوهسر از آن امکاناتی است که آدم‌های کتابخوان را خیلی زود به خودش جلب می‌کند. چون این کتابکده فضای مخصوصی برای مطالعه دارد و اگر وقت داشته باشید و بخواهید چند ساعتی در کوهسر مشهد بمانید، می‌توانید از این فضا استفاده کنید.


از کوهسر به هر کجای شهر

کوهسر مشهد را می‌توان یکی از بام‌های این شهر هم دانست. اما شاید به‌خاطر تنوع تفریحات و امکانات دیگری که دارد، این ویژگی چندان به چشم بازدیدکننده‌ها نیاید. در واقع وقتی که شما در محوطه مجتمع هستید می‌توانید کل شهر را زیر پایتان تماشا کنید. به خصوص اگر بعد از تاریک شدن هوا به کوهسر رفته باشید، تماشای چراغ‌های روشن شهر منظره جذابی به وجود می‌آورد.

بام کوهسر مشهد

منبع: گوگل‌مپ عکاس: daniyal bam

پارکینگ‌های کوهسر هم دوربین و نگهبان دارند و در تمام مدتی که شما مشغول گشتن در مجتمع هستید، می‌توانید از امنیت ماشین شخصی‌تان مطمئن باشید. اگر هم با ماشین شخصی نیامده‌اید، اصلا نگران نباشید چون تاکسی‌های اختصاصی کوهسر مشهد در هر ساعتی که باشد شما را به هر نقطه‌ای که بخواهید می‌برند.

در کنار همه این امکاناتی که نام بردیم، رویدادهای مختلفی هم در کوهسر مشهد برگزار می‌شود. مثلا نمایشگاهی از ماشین‌های کلاسیک با حضور مدیر اصلی مجتمع برگزار شده که برای ماشین‌بازهای حرفه‌ای و عاشقان ماشین‌های مدل کلاسیک جذابیت زیادی داشت. معمولا اطلاعات و اخبار مربوط به این رویدادها در صفحه کوهسر مشهد منتشر می‌شود و شما می‌توانید برای شرکت در آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.


اطلاعات مجتمع کوهسر مشهد

آدرس: مشهد، بلوار هاشمیه، بین هاشمیه ۶۰ و ۶۲

ساعت کاری: ۷ صبح تا ۱۲:۳۰ نیمه‌شب

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۸۴۱۶۱۰

اینستاگرام: koouhsar


چه جاهای دیگری شبیه مجتمع تفریحی کوهسر در مشهد می‌شناسید؟ اگر ساکن مشهد هستید و اطلاعات خوبی درباره جاهای دیدنی این شهر دارید برایمان بنویسید. اگر هم در سفرتان به مشهد تجربه جالب و متفاوتی داشته‌اید برایمان تعریف کنید.

پینورست می‌تواند به شما در انتخاب انواع اقامتگاه‌ها و به‌خصوص سوئیت و آپارتمان مبله کمک کند تا سفری بی‌دردسر و راحت داشته باشید. فقط کافی‌ست که اسم مقصدتان را در سایت جست‌وجو کنید.

نعیمه بخشی
نعیمه بخشی

خیال‌باف و قصه‌پرداز

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی