قلعه وحشت کیش؛ فرار از اره برقی

    voted 3 stars voted 3 stars voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars
0نظر
قلعه وحشت کیش؛ فرار از اره برقی

هیجان برای سلامتی مفید است. فرض کنید تمام عمرتان را در سکون و آرامش گذرانده باشید. یک طرف این آرامش همیشگی افسردگی‌ست. اگر پردل‌‌وجرات هستید فقط تا الان وقت نکرده‌اید به جاهای هیجان‌انگیزی مثل قلعه وحشت کیش سر بزنید اول با این یادداشت وارد این قلعه شوید و بعد خودتان در سفر به کیش سراغش بروید.

در سفرتان به کیش اگر خواستید از نرخ اجاره ویلا باخبر باشید می‌توانید با پینورست همراه باشید.


سناریو قلعه وحشت کیش چه‌جوری است؟

اول باید بلیت بخرید و می‌بینید که بلیت این قلعه وحشت از جاهای دیگر خیلی ارزان‌تر است و خوش‌حال می‌شود. برای همین صف بلیت این‌جا شلوغ است. تازگی‌ها آنلاین هم می‌توانید بلیت را تهیه کنید. قیمت بلیت قلعه وحشت کیش ( در سال ۱۴۰۱) ۵۰۰۰۰ تومان است.

قلعه وحشت کیش

با یک لیدر وارد یک اتاق تاریک می‌شوید. قلعه وحشت کیش تا آخرش تاریک است. اگر از تاریکی می‌ترسید از این سمت حتی عبور هم نکنید.

و بعد شروع می‌شود. هر اتفاق وحشتناکی ممکن است بیافتد اما بسته به درجه سختی‌ای که اول باید انتخاب کنید. ابتدا به شما می‌گویند می‌خواهید کدام سناریو را انتخاب کنید. انواع سناریو قلعه وحشت کیش:

فول

دیگر باید توقع هر درجه ترسی را داشته باشید. انواع و اقسام ترس را تجربه می‌کنید و بالاترین درجه هیجان و ترس را می‌بینید.

متوسط

برای کسانی که تا حد معقولی می‌توانند بترسند و کمی تحمل دارند یا برای کسانی که بار اولشان است.

کم اکشن

این حالت برای کم‌سن‌وسال‌ها یا کسانی که نمی‌خواهند زیاد بترسند یا مجبورند همراه فرزندشان این تجربه را داشته باشند، خوب است.

بیشتر بخوانید: راهنمای اجاره جت اسکی کیش

بعد از این که سناریو خود را انتخاب کردید وارد این قلعه تاریک می‌شوید و همه‌چیز شروع می‌شود. ممکن است زامبی‌ها بهتان حمله کنند. مردی با اره برقی دنبالتان بدود و مجبور به فرار کردن شوید. کسانی که تجربه آمدن به این قلعه را دارند می‌گویند ترسناک‌ترین لحظه این قلعه لحظه‌ایست که مرد با اره برقی دنبالشان می‌کند.

در کل وارد یک فضای تاریک و مخوف با انواع و اقسام آدم‌هایی که به شکل ترسناکی گریم شده‌اند یا عنکبوت‌هایی که از سقف آویزانند و گاهی روی صورتتان می‌افتند روبه‌رو می‌شود و باید راه خروج را پیدا کنید. همزمان که ترسیده‌اید باید تمرکز هم کنید چون اگر راه را اشتباه بروید کارتان ۱۰۰۰برابر سخت‌تر می‌شود. این‌جا مرز بین تمرکز و ترس از بین می‌رود و فقط در این صورت برنده‌اید. زمان ماندن در این قلعه بین ۷ دقیقه تا ۱۰ دقیقه است. با این‌که زمانش کم به‌نظر می‌آید اما بعضی ها وسط بازی آنقدر می‌ترسند که انصراف می‌دهند.

راستی لیدری که اول بازی با شما وارد قلعه می‌شود و همه چیز را بهتان توضیح می‌دهد تا آخر بازی کنار شماست اما اشتباه نکنید هیچ کمکی به شما نمی‌کند و فقط حضور دارد.

اگر درحال تجربه حس‌های جدید در زندگی هستید و از این جور چیزها خیلی زیاد نمی‌ترسید، این تجربه را هم در برنامه‌تان بگذارید تا میزان آدرنالین افت‌کره‌تان افزایش پیدا کند.

بیشتر بخوانید: بانجی جامپینگ کیش ؛ مثل رویاهایتان در هوا معلق شوید


این‌جا برای چه کسانی ممنوع است؟

قطعا برای کسانی که مشکل بیماری‌های قلبی،فشار خون و تنفسی دارند ممنوع است چون برای سلامتی‌شان ۱۰۰درصد مضر است و امکان دارد اتفاقات بدی از هیجان برایشان بیافتد.

این‌جا برای خانکم‌های باردار هم ممنوع است.

برای کوذکان زیر ۶ سال هم ممنوع است.

اگر با خانواده به کیش سفر کرده‌اید و دنبال بهترین انتخاب برای اجاره ویلا در کیش هستید می‌توانید روی سایت پینورست حساب کنید و در آن گلچینی از ویلاهای باکیفیت کیش را ببینید و به‌راحتی رزرو کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین مراکز تفریحی کیش؛ ۱۳ جای تفریحی اصلی کیش


آدرس و ساعت بازدید از قلعه وحشت در کیش

اگر هتل ارم را بشناسید که کارتان راحت است، قلعه وحشت کیش هم همانجاست اما اگر نمی‌دانید به آدرس زیر بروید:

آدرس قلعه وحشت کیش: بلورا داریوش، به سمت میدان آبشار، پشت هتل ارم کیش

شماره تماس: 09347688498


عکاسان مخفی و شکار لحظه‌های شما

یک اتفاق باحال در این قلعه این است که در طول بازی شما، در راهرو‌هایی که از آن‌ها رد می‌شوید عکاسانی قایم شده‌اند بعد از این‌که ری‌اکشن‌های جالب بدهید ازتان عکس می‌گیرند و در آخر بازی اگر بخواهید آن‌ها را بهتان می‌دهند و یک یادگاری درست‌حسابی از عجیب‌ترین لحظه‌های زندگی‌تان برایتان می‌ماند.

ساعت بازدید از قلعه وحشت کیش

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره اجاره ماشین توی کیش


اقامت در کیش

کیش انتخاب‌های زیادی برای اقامت دارد و بیشتر مسافران هم هتل اجاره می‌کنند. اما انتخاب‌های متنوع دیگری که وجود دارد اجاره ویلا استخردار فول امکانات یا ویلا ساحلی در کیش است که جذابیت بیشتری دارند.

اجاره ویلا در کیش

چون یک ویلا دربست دراختیار شما قرار می‌گیرد. مخصوصا اگر با دوستانتان سفر کرده باشید این‌جا بیشتر بهتان خوش می‌گذرد. اختیار عمل بیشتری دارید و هر ساعتی بخواهید ورود و خروج می‌کنید و از استخر استفاده می‌‌کنید، روی باربیکیو کباب درست می‌کنید و حسابی خوش می‌گذرانید. برای رزرو اقامتگاه در کیش از سایتی استفاده کنید که تمام اقامتگاه های خود را گلچین می‌کند. پینورست تمام اقامتگاه‌های خود را گلچین کرده و از قبل همه را بازرسی کرده. پس بودن یک ویلا داخل سایت پینورست نشان‌دهنده استاندارد بودن آن ویلا است. با خیال راحت از پینورست ویلا کیش اجاره کنید.


شما چه جاهای باحالی در کیش می‌شناسید؟ اطراف قلعه وحشت کیش چه جاهای برای تفریح وجود دارد؟ چه تجربه‌ای از قلعه وحشت کیش داشتید؟ از چه لحظه‌ای بیشتر ترسیدید؟ اصلا برایتان ترسناک بوده؟ برای ما از تجربه خود بنویسید.

برای اجاره بهترین اقامتگاه‌ها در شهری که بهش سفر می‌کنید روی سایت پینورست حساب کنید. پینورست کنار شماست تا تجربه یک اقامت دلپذیر را داشته باشید.

من یه نویسنده عاشق سفرم. اگه فرصت سفر پیش نیاد با نوشته‌هام سفر می‌کنم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی