لیست ۹ تایی از پارک های آبی ایران – لذت آب‌تنی و هیجان سقوط آزاد

    voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
2نظر
لیست ۹ تایی از پارک های آبی ایران – لذت آب‌تنی و هیجان سقوط آزاد

در هوای گرم تابستان، آب‌تنی لذت بیشتری دارد، به خصوص اگر در پارک آبی باشید. پارک های آبی ایران حالا خیلی زیاد و گسترده شده‌اند. هر شهری برای خودش یک پارک آبی سرپوشیده یا روباز دارد. اینجا بهترین پارک های آبی ایران را به شما معرفی می‌کنیم.


پارک آبی اوپارک (اپارک) – قیمت بلیط و سانس ها

اوپارک

اوپارک سال ۱۳۹۶ افتتاح شده و حالا یکی از بهترین پارک های آبی ایران است. اپارک پنج و نیم هکتار وسعت دارد و بهترین دستگاه‌ها در آن استفاده شده‌اند.

ظرفیت اوپارک حدودا ۳۰۰۰ نفر است. در واقع ۳۰۰۰ کمد برای مراجعه‌کننده‌ها در نظر گرفته شده. صاحب اوپارک و سرمایه گذارش، شرکت خاور صنعت هما است و محمدعلی حسین زاده مدیر عاملش است.

سانس های اوپارک

اپارک روزهای فرد (به جز پنجشنبه صبح) و جمعه برای آقایان است. خانم‌ها هم می‌توانند روزهای زوج و پنج‌شنبه صبح به این پارک آبی بروند. اپارک همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب باز است. به جز پنجشنبه‌ها که از ساعت ۵ تا ۱۲ شب برای آقایان و از ساعت ۸ صبح تا ۳ عصر برای خانم‌ها برقرار است.

(سانس‌ها زیادی پیچیده شد؟ حق دارید. ولی خودتان را آماده کنید. کلا ساسن‌های پارک‌های آبی پیچیده است. با ما همراه باشید!)

آدرس اوپارک: تهران – بزرگراه تهران – کرج – بعد از بزرگراه آزادگان – بلوار کوهک – انتهای خیابان شمیم.

شماره تلفن اوپارک: ۰۲۱۴۴۷۶۲۴۱۱

قیمت بلیط اوپارک:  در روزهای عادی بزرگسالان 350 هزار تومان و خردسالان 200 هزارتومان و در روزهای تعطیل قیمت بلیط بزرگسالان 400 هزار تومان است.

سرسره های اپارک

اوپارک تا دلتان بخواهد سرسره‌های هیجان‌انگیز دارد:

– رودخانه خروشان: این رودخانه را شرکت white water کانادا به طور اختصاصی برای اوپارک طراحی کرده. اینجا از تونل و دل آب می‌گذرید و همه پارک را از پیچ و خم‌های رودخانه تماشا می‌کنید.

– چاله فضایی: چاله فضایی در همه پارک های آبی ایران پرطرفدار است. دور خوردن و سقوط در آب، کار خیلی لذت‌بخشی است.

منوی رستوران و فست فود اوپارک

اینجا همه چیز پیدا می‌شود. از پیتزا و ساندویچ و همبگر تا سالاد بار و پیش غذاهای مختلف. می‌توانید بعد از آب تنی از خودتان حسابی پذیرایی کنید.


پارک آبی پرشین فردیس

پارک آبی پرشین فردیس

اینجا در واقع استخری است که سرسره هم دارد. در پارک آبی پرشین، سونا، جکوزی و باشگاه بدنسازی پیدا می‌شود. چند سرسره هم برای سرگرمی و تفریح نصب شده‌اند. پرشین حالا از معروف‌ترین پارک های آبی ایران است.

پارک آبی پرشین ۳۳۰۰ متر مربع وسعت دارد. برای اینجا بهترین سیستم تصفیه آب دنیا (UOZONE) را در نظر گرفته‌اند. چاله فضایی، سقوط آزاد، موسیقی زیر آب و آب‌درمانی، از امکانات پارک آبی پرشین هستند.

آدرس پارک آبی پرشین: فردیس، فلکه پنجم، بلوار بیات، خیابان رجایی، جنب خلیج فارس.

شماره تماس پارک آبی پرشین: ۰۲۶۳۶۵۴۷۹۴۳

سانس های پارک آبی پرشین: شنبه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ و یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۵ برای بانوان. آقایان روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱ بامداد و پنجشنبه ها از ۱۶ تا ۱:۳۰ صبح.

پارک آبی پرشین جمعه ها از ساعت ۱۰ تا ۱۶ برای بانوان و از ۱۷ تا ۲۴ برای آقایان است.

قیمت بلیط پارک آبی پرشین: قیمت بلیط در روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه 110 هزار تومان و روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی 120 هزار تومان است. قیمت بلیط خردسالان هم نیم‌بها حساب می‌شود.


دهکده موج – پارک آبی شهرکرد

دهکده موج شهرکرد

دهکده موج، اولین و بزرگترین پارک آبی شهرکرد و از جدیدترین پارک های آبی ایران است. سرسره‌های زیادی مثل چاله فضایی و سقوط آزاد و سرسره موج در این پارک آبی وجود دارد. دهکده موج برای کودکان هم یک جای اختصاصی و کاملا امن ساخته.

پارک آبی شهرکرد، هر روز برای بانوان سرویس رفت و برگشت رایگان دارد. ساعت ۱۴ به میدان انقلاب شهر بروید و سوار شوید. جمعه‌ها سرویس ساعت ۱۰:۴۵ می‌آید. دهکده موج فست‌فود هم دارد.

آدرس پارک آبی شهرکرد: جاده شهرکیان بهرام آباد، ۴کیلومتر بعد از شهرکیان، قطب صنعتی بهرام‌آباد، جنب باغ تالار مجلل.

شماره تلفن پارک آبی شهرکرد: ۰۹۱۳۰۸۱۱۰۰۰

سانس های دهکده موج شهرکرد: شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۸:۳۰ برای بانوان و از ۱۹:۳۰ تا ۱ صبح برای آقایان. جمعه‌ها از ۱۱ تا ۱۶ خانم ها و از ۱۸ تا ۲۴ آقایان.

قیمت بلیط دهکده موج شهرکرد: قیمت ورودی دهکده موج شهرکرد برای هر نفر بزرگسال 120 هزار تومان است.


پارک آبی آبسار اصفهان

پارک آبی آبسار اصفهان

پارک آبی آبسار در طبیعت ساخته شده و معماری زیبایی دارد. اینجا از بزرگترین پارک های آبی ایران است. سال ۱۳۸۹ فاز اول پارک آبسار با مساحت ۲۰۰۰ متر مربع افتتاح شد. سقف پارک خیلی بلند است و در مجموعه خودنمایی می‌کند.

سه جکوزی با دماهای مختلف، استخر مخصوص شیرجه، سونا و فست‌فود و کافی شاپ، از امکانات پارک آبی آبسار هستند. پارک آبسار استخر مخصوص کودکان هم دارد.

طرفیت پارک آبی آبسار ۲۰۰۰ نفر است. این تعداد قرار است در آینده به ۴۰۰۰ نفر برسد. آبسار سالن بولینگ و بدنسازی هم دارد.

آدرس پارک آبی آبسار: اصفهان، سپاهان شهر، بلوار شاهد، مجموعه آبی آبسار.

شماره تلفن پارک آبی آبسار: ۰۳۱۳۶۵۱۰۱۰۰

سانس های پارک آبی آبسار: روزهای زوج از ساعت ۱۴ تا ۱ بامداد و جمعه‌ها از ۱۰ تا ۱ بامداد برای آقایان.

خانم ها روزهای فرد از ساعت ۱۰ تا ۲۲.

هزینه بلیط پارک ابی آبسار:  قیمت بلیط برای بزرگسالان در تمامی روزهای هفته 120 هزار تومان و برای کودکان 60 هزار تومان است. این هزینه ارزشش را دارد تا یکی از بهترین پارک های آبی ایران را امتحان کنید.


پارک آبی تبریز

پاک آبی تبریز

اینجا با دیگر پارک های آبی ایران کمی فرق دارد. مجموعه آبی تبریز اولین پارک آبی زیرزمینی ایران است.

صاحب پارک آبی تبریز، بخش خصوصی است. شرکت آتیه سازار فخر آذر سال ۱۳۸۸ ساخت اینجا را شروع کرد. پارک آبی تبریز قابلیت استفاده همزمان ۱۲۰۰ نفر را دارد.

سرسره‌های سرعت مجموعه آبی تبریز محبوبیت زیادی دارند. چاله فضایی و سقوط آزاد هم اینجا پیدا می‌شود. اگر اهل تونل وحشت هم باشید، می‌توانید آن را در محیط آبی یکی از بهترین پارک های آبی ایران تجربه کنید.

آدرس پارک آبی تبریز: تبریز- شهرک یاغچیان- خیابان توحید- بعد از مخابرات- جنب پارک اوشاخلار باغچاسی.

شماره تلفن مجموعه آبی تبریز: ۰۴۱۳۳۸۵۳۰۴۰

سانس های پارک آبی تبریز: روزهای زوج از ساعت ۱۲ تا ۲۲ برای بانوان. روزهای فرد از ۱۲ تا ۲۳ و جمعه‌ها از ۱۱ تا ۲۳ برای تایم آقایان.

قیمت بلیط پارک آبی تبریز: هر نفر 100 هزار تومان.


پارک آبی اوشن در جزیره کیش

پارک آبی اوشن کیش

یک پارک روباز در بین پارک های آبی ایران . پارک آبی اوشن اولین تم پارک آبی ایران است و وسعتش به 5.6 هکتار می‌رسد. اینجا سال ۱۳۹۵ افتتاح شده و ۴ استخر و یک اسپا، دو رستوران و دو مرکز خرید دارد.

سرسره پیچالوپ پارک آبی اوشن، ۲۴ متر ارتفاعش است و یکی از بلندترین سرسره های پارک های آبی ایران لقب گرفته. راستی معنی تم پارک را می‌دانید؟

تم پارک، جایی است که بر اساس یک قصه ساخته می‌شود. پارک آبی اوشن داسان راز قلعه خورشید و حمله دزدان دریایی را می‌گوید. برای همین اینجا یک تم پارک است.

۳۰۰۰ نفر می‌توانند همزمان به این پارک آبی بروند. ۱۳ راید متنوع و هیجان‌انگیز در پارک آبی اوشن جزیره کیش نصب شده. ساندویچ و پیتزا و سالاد و انواع نوشیدنی‌ها اینجا پیدا می‌شود.

پارک آبی اوشن سرویس رایگان هم دارد. می توانید از وب سایت پارک، ساعت سرویس را چک کنید.

آدرس پارک آبی اوشن: جزیره کیش، جاده جهان.

شماره تماس پارک آبی اوشن: ۰۷۶۴۴۴۶۵۹۸۵

سانس های پارک آبی اوشن کیش: سانس خانم‌ها، یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۵ و ۱۲ تا ۱۷. شنبه و پنجشنبه از ۱۶ تا ۲۲. جمعه‌ها از ۹ تا ۱۵.

سانس آقایان، شنبه و پنجشنبه از ۹ تا ۱۵، سه شنبه و جمعه از ۱۶ تا ۲۲، دوشنبه از ۹ تا ۱۵ و ۱۲ تا ۱۷.

قیمت بلیط پارک آبی اوشن کیش: قیمت بلیط همه روزهای 700 هزار تومان برای هر نفر است.


دهکده آبی پارس – از معروف ترین پارک های آبی ایران

دهکده آبی پارس

اینجا را همه می‌شناسند. دهکده پارس زمانی همه جا و از هر راهی تبلیغ می‌کرد. پارک آبی پارس ظرفیت ۲۰۰۰ نفر را دارد و از بزرگترین پارک های آبی ایران است.

دهکده آبی سال ۱۳۸۹ افتتاح شده و تهرانی‌ها و کرجی‌ها از آن زیاد استفاده می‌کنند. از نظر امکانات، دهکده آبی پارک واقعا کم‌نظیر است. رستوران و ایستگاه آبمیوه و باشگاه بدنسازی هم اینجا وجود دارد.

بازی‌ها و سرسره‌ها هم مهیج و بعضی وقت ها ترسناک هستند. رودخانه وحشی و چاله فضایی و سقوط آزادِ اینجا را مردم بیشتر دوست دارند.

دهکده آبی پارس بلیط وی آی پی (VIP) هم می‌فروشد. این بلیط را که می‌خرید، از ورودی‌های اختصاصی وارد پارک می‌شوید و کمدها هم با رختکن‌های عادی فرق دارند.

شماره تلفن دهکده آبی پارس: ۰۲۱۰۲۶۳۶۱۱۶

سانس های دهکده آبی پارس: آقایان شنبه و یکشنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۸ تا ۲ بامداد. چهارشنبه از ۸ صبج تا ۲ بامداد و جمعه از ۹ تا ۲۴.

خانم ها شنبه، یکشنبه و پنجشنبه از ۸ تا ۱۷. دوشنبه از ۸ تا ۱۷ و ۹ تا ۲۱.

قیمت بلیط دهکده آبی پارس: دهکده آبی پارس از سال ۱۳۹۷ تعطیل شده و الان (زمستان ۱۴۰۱) اطلاعاتی درباره قیمت آن در دست نیست.

دسترسی به دهکده آبی پارس

چند راه برای رفتن به دهکده آبی پارس وجود دارد:

– به اتوبان تهران کرج بروید. در کیلومتر ۲۲ ایستگاه گرمدره و خیابان شهدا را پیدا کنید تا به یکی از جذاب ترین پارک های آبی ایران برسید.

– وارد اتوبان همت شده و تا انتهای بزرگراه خرازی مسیر را ادامه دهید. از خروجی گرمدره وارد خیابان شهدا شوید.

– وارد جاده مخصوص کرج شوید. نفت پارس را که رد کردید، در اولین ورودی لاین کندرو بپیچید و به خیایان شهدا بروید.

دهکده آبی پارس باز است؟

طبق اعلامیه‌ای که در صفحه رسمی اینستاگرام این پارک آبی هم قرار گرفته، این پارک برای پیشگیری از شیوع کرونا همچنان تعطیل است. ولی به نظر می‌رسد تعطیلی طولانی‌مدت این پارک ربطی هم به آتش‌سوزی اخیر در این پارک داشته باشد. این آتش سوزی عجیب در یکی از سوله‌های دهکده آبی اتفاق افتاد و هیچ آسیب جانی‌ای هم نداشت ولی باعث شد پارک تا مدت نامشخصی بسته بماند.

علت آتش‌سوزی مشخص نیست.

دهکده آبی پارس کی دوباره باز می‌شود؟

هیچ اطلاعاتی در این مورد در دست نیست. در واقع جست‌وجوهای ما نشان می‌دهد که در هیچ جا اعلام نشده که قرار است این پارک به زودی بازگشایی شود.


سرزمین موج های آبی مشهد

سرزمین موج های آبی مشهد

اینجا از اولین پارک های آبی ایران است. سرزمین موج های آبی بالاترین استانداردها را رعایت می‌کند و از نظر بهداشتی مرتب چک می‌شود.

سرزمین موج های آبی حالا سالن مخصوص بانوان هم دارد. انواع سرسره و رودخانه و بازی‌های هیجان‌انگیز را اینجا تجربه می‌کنید.

موج های آبی مشهد سال ۱۳۸۶ تاسیس شده و از همان اول عملکرد خوبی داشته. یکی از بهترین سرسره‌های سرزمین موج های آبی، سقوط آزاد است. اوج هیجان را می‌شود با سقوط آزاد اینجا تجربه کرد.

آدرس سرزمین موج های آبی: مشهد، بزرگراه آسیایی، قاسم‌آباد (شهرک غرب)، بلوار اندیشه، نبش اندیشه ۸۳

 شماره تلفن موج های آبی مشهد: ۰۵۱۳۶۲۲۹۰۱۵

سانس ها و ساعت کاری سرزمین موج های آبی: اینجا از ساعت ۹ تا ۲۳ شب باز است. اگر می‌خواید نوبت عصر بروید، باید ساعت ۱۶ مراجعه کنید.

قیمت بلیط موج های آبی مشهد: قیمت بلیط موج‌های آبی 150 هزار تومان است اما اگر شما از خود سایت موج‌های آبی بلیط خودتان را رزرو کنید 30 هزار تومان تخفیف خواهید داشت.


سرزمین موج های آبی ارومیه

سرزمین موج های آبی ارومیه

موج های آبی ارومیه می تواند ۱۰۰۰ نفر را همزمان پذیرش کند. استخر موج، چاله فضایی و رودخانه خروشان، حسابی شما را سرحال می‌آورند. موج های آبی ارومیه از جدیدترین پارک های آبی ایران است.

سرزمین موج های آبی ارومیه کافی شاپ و امکانات رفاهی هم دارد.

آدرس موج های آبی ارومیه:  ارومیه- کیلومتر ۶ جاده سنتو (جاده مهاباد)- جنب تالار اروس- سرزمین موج های آبی.

شماره تلفن سرزمین موج های آبی ارومیه: ۰۴۴۳۳۳۸۱۷۱۷

سانس های موج های آبی ارومیه: این مجموعه در حال حاضر فقط در سانس آقایان فعال است و روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۹ تا ۱۵:۳۰ و یکشنبه و چهارشنبه ساعت ۹ تا ۲۴ باز است.

قیمت بلیط پارک آبی ارومیه: قیمت بلیط این پارک آبی در تمامی روزهای هفته 120 هزار تومان است.


چندتا دیگر از پارک های آبی تهران را هم بشناسید:

همانطور که دیدید دهکده آبی پارس و اپارک تهران از همه معروف‌تر و بزرگ‌تر هستند و البته به نظرم از همه مجهز‌تر هم هستند. خصوصا اوپارک که جدیدتر هم افتتاح شده و در حال حاضر باز است. بر خلاف دهکده آبی پارس که برای بازسازی بسته شده است.

 

پارک آبی آزادگان

درست است که پارک موج های آبی مشهد یکی از قدیمی‌ترین‌هاست ولی هم‌سن‌وسال‌های من (دهه شصت و هفتادی‌ها) و پدر و مادرهایشان حتما تبلیغات پارک آبی آزادگان را یادشان است. این پارک موقع افتتاح خیلی سر و صدا کرد و تبلیغاتش تقریبا هر روز از تلویزیون پخش می‌شد.

پارک آبی آزادگان

پارک آبی آزادگان سال ۱۳۷۷ در جنوب تهران افتتاح شد. این پارک را بر اساس طرح یک پارک آبی کانادایی ساخته بودند. برای همین سرسره‌های زیادی داشت. مهم‌ترین سرسره آن هم که بیشتر کاربرد جرأت و حقیقت داشت یک سرسره به اسم سرسره مرگ بود. این سرسره هفتاد متری بلند‌ترین سرسره آبی تهران است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که پس بلندترین سرسره آبی ایران کجاست؟

جواب این است که سرسره سقوط آزاد تم پارک آبی اوشن کیش بلندترین سرسره آبی ایران است.

البته چون پارک آبی آزادگان بیشتر از بیست و خرده‌ای سالش است، در حال حاضر به منظور بازسازی بسته شده. قرار است سرسره‌ها و تجهیزات این پارک آبی تعویض شود و بعید نیست بخش‌های تازه‌ای هم به این پارک اضافه شود. اما اینطور که به نظر می‌رسد «ایمن‌سازی» یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها برای بازگشایی پارک است.

خلاصه اگر دلتنگ این پارک نوستالژیک هستید فعلا باید صبر کنید. در ضمن به نظر می‌رسد قرار است بیشتر بخش‌های این پارک از حالت روباز به حالت بسته تبدیل شود.

آدرس پارک آبی آزادگان: تهران، انتهای بزرگراه آزادگان، بزرگراه بسیج، پارک آبی آزادگان

شماره تلفن پارک آبی آزادگان: این پارک در حال حاضر بسته است.

سانس‌ها: این پارک در حال حاضر بسته است. ولی در گذشته فقط برای آقایان سانس داشته و تمام هفته از ساعت ۹ صبح تا ۶:۳۰ عصر برقرار بوده.

 

پارک آبی افق هلان

این پارک آبی کوچک در حکیمیه قرار دارد. در واقع استخری است که خیلی مجهز‌تر از استخرهای عادی است. از جمله حوضچه‌های مختلف دارد، سالن سونا دارد و البته به یک سرسره‌ آبی هم مجهز است.

برخلاف دیگر پارک‌های آبی این استخر سانس‌های دوساعته دارد.

پارک آبی افق هلان

آدرس پارک ابی افق هلان: حکیمیه، سازمان آب، ۱۵ متری شیرازی، پلاک ۸

شماره تماس پارک آبی افق هلان: ۰۲۱-۷۷۳۱۳۱۲۳

سانس‌ها: برای آقایان از شنبه تا پنجشنبه ۵ عصر تا ۱۱ شب و جمعه‌ها ۳ عصر تا ۱۱ شب است. برای خانم‌ها هم سانس‌ها از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹ صبح تا ۳ عصر و روزهای جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۲ عصر است.

 

پارک آبی اکباتان پارک آبی مخصوص بانوان

یک پارک آبی فقط مخصوص بانوان هم در تهران هست که در غرب تهران قرار دارد. اسم کاملش مجموعه ورزشی باغ آفتاب اکباتان است.

استخر روباز اکباتان

پارک اکباتان روباز است و مجهز به بخش‌های مخصوص حمام آفتاب و برنزه شدن هم هست. در ضمن سونا بخار و سونا خشک و جکوزی و استخر آب سرد هم دارد.

البته همه تجهیزات معمول پارک‌های آبی مثل سرسره‌های مختلف را هم دارد.

از جمله بخش‌های جالبش هم استخر آب‌درمانی مناسب فیزیوتراپی و توانبخشی آبی است.

آدرس پارک ابی اکباتان: تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، فاز سه، خیابان شکوری شرقی، پارک آبی اکباتان

شماره تماس پارک آبی اکباتان: ۴۴۶۶۷۶۸۱-۰۲۱

سانس: همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۶:۳۰ عصر فقط مخصوص خانم‌ها.

قیمت بلیط پارک آبی اکباتان: قیمت بلیط استخر روباز اکباتان (با سانس آزاد) 120 هزار تومان در روزهای عادی ۱۵۰ هزار تومان در روزهای تعطیل است.

پارک آبی ارم

پارک آبی ارم هم در واقع یک استخر روباز است که مخصوص خانم‌هاست.

پارک آبی ارم

تقریبا هر چیزی در مورد پارک اکباتان گفتیم در مورد این استخر هم درست است. اما تفاوت مهمش این است که اولا بزرگ‌تر است و دوما کادر مجهز‌تری دارد. این استخر علاوه بر این که به چندین سالن ماساژ مجهز است (از جمله ماساژ با کف!) برای آبدرمانی و ورزش‌های ایروبیک هم مناسب است.

در ضمن اگر دنبال یک استخر مناسب برای آموزش شنای بزرگسالان و بچه‌ها می‌گردید، به خاطر کادر باتجربه و خوبی که دارد پارک آبی ارم را پیشنهاد می‌کنم

آدرس پارک آبی ارم: تهران، کیلومتر ۴ بزرگراه تهران-کرج، پارک آبی ارم

شماره تماس پارک آبی ارم: ۴۴۱۱۳۰۷۸-۰۲۱

سانس: پارک آبی ارم هر روز باز است. این استخر روباز ۲ سانس برای بانوان دارد که از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۲ عصر و از ساعت ۲ عصر تا ۶ عصر است.

 

پارک آبی قصر آبی پارس تهران

پارک آبی قصر آبی پارس هم یکی از آن پارک‌های کوچکتر است.

جالب‌ترین بخش این پارک به نظرم تونل مه آن است. اگر قصد کردید به این پارک بروید حتما از این تونل دیدن کنید.

تجهیزات دیگر آن شامل: استخر آب سرد، استخر اصلی، سرسره و وسایل بازی و سالن سنا و جکوزی می‌شود.

آدرس پارک آبی قصر آبی پارس: تهران، اسلامشهر، واوان، خیابان شهید اسماعیلی، پارک آبی قصر آبی پارس تهران

شماره تماس قصر آبی پارس: ۵۶۱۶۹۸۷۰ ۰۲۱

سانس مخصوص خانم‌ها: از ساعت ۸ صبح تا ۲:۳۰ عصر.

سانس مخصوص آقایان: از ساعت ۴ عصر تا ۱۱:۳۰ شب.

 

پارک آبی جماران

یکی از مجهز‌ترین و باکیفیت‌ترین (و البته به همان نسبت گران‌ترین) استخرهای روباز/پارک آبی های ایران و تهران همین پارک آبی است. این پارک و استخر تقریبا هر امکانات اسپا و ماساژ و سونایی که بخواهید را دارد.

پارک آبی جماران

البته شاید به بزرگی پارک آبی هایی مثل پارس و اوپارک و اوشن نباشد، ولی شبیه یک کلوپ اختصاصی است.

اگر دلتان یک مدت استراحت از نوع آبزی‌اش می‌خواهد به این باشگاه سر بزنید.

آدرس پارک آبی جماران: نیاوران، خیابان یاسر، انتهای خیابان جماران، کوچه ششم، پارک آبی جماران

شماره تماس:  ۲۲۲۹۰۸۷۰-۰۲۱

سانس مخصوص خانم‌ها: روزهای زوج از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر و روزهای فرد و جمعه‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۴ عصر.

سانس مخصوص آقایان: روزهای زوج از ساعت ۷ عصر تا ۱۲ شب و روزهای فرد و جمعه‌ها از ساعت ۵ عصر تا ۱۲ شب.


تا به حال به پارک آبی رفته‌اید؟ کجا؟ تجربه‌تان در مورد پارک های آبی ایران را برایمان توی بخش نظرات همین مطلب بنویسید.

مثلا خیلی دوست داریم بدانیم به نظر شما کدام پارک آبی ایران بهترین است؟ کجا بیشتر خوش می‌گذرد؟ کجا تمیزترین است و کجا هیجان‌انگیزترین؟ البته اگر تجربه منفی‌ای هم داشتید حتما برای ما بنویسید تا هم ما بتوانیم با توجه به نظر شما مطلبمان را بهتر کنیم و هم بازدید‌کننده‌های بعدی این پارک‌ها بتوانند از نظرتان استفاده کنند.

در ضمن فراموش نکنید اگر دوست داشتید برای سر زدن به این پارک‌های آبی در هر یکی از این شهرهای مقصد اقامتگاه اجاره کنید و دنبال یک جای مطمئن برای اجاره آنلاین اقامتگاه می‌گردید، به پینورست سری بزنید و اقامتگاه‌های گلچین‌شده‌ و بازرسی‌شده‌ ما را ببینید.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی