۶ شهربازی سرپوشیده بزرگِ ایران ، هیجان و شادی زیر سقف آرزوها

    voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
۶ شهربازی سرپوشیده بزرگِ ایران ، هیجان و شادی زیر سقف آرزوها

شهربازی سرپوشیده پر از شادی و هیجان است، بهترین جا برای بازی کردن بچه‌ها و بچگی کردن بزرگترها.


شهربازی‌ها جایی برای سرگرمی هستند. مکان‌هایی که کودکان در آن خوش می‌گذرانند و بزرگترها لذت می‌برند. اما اگر آب و هوا خوب نباشد چه می‌شود؟ یا اینکه به خرید رفته باشید و می‌خواهید همانجا سرگرم شوید. اینجور وقت‌ها شهربازی سرپوشیده بهترین انتخاب است.

حالا شهربازی های سرپوشیده زیادی در ایران داریم. خیلی از مال‌ها و مراکز خرید بزرگ، یک طبقه را به محل بازی کودکان اختصاص می‌دهند. اما کدامشان امکانات بهتری دارد؟ کدام شهربازی انتخاب بهتری برای ما است؟ پاسخ سوال‌هایتان را اینجا پیدا می‌کنید. قرار است با هم 6 شهربازی سرپوشیده ایران را بشناسیم.


شهربازی ژوپیتر افق کوروش

شهربازی ژوپیتر افق کوروش

پاساژ کوروش ستاری را همه می‌شناسند. کوروش از آن مرکز خریدهایی است که همه چیز دارد. از جمله یکی شهربازی های سرپوشیده مدرن ایران که حسابی سرگرم‌کننده است.

شهربازی افق کوروش پارکینگ اختصاصی دارد و ورودی‌اش هم رایگان است. مسئولان شهربازی مدام جشنواره برگزار می‌کنند و برای بلیط وسایل بازی تخفیف می‌دهند. وب‌سایت شهربازی ژوپیتر امکان خرید شارژ آنلاین را هم فراهم کرده.

ساعت کاری شهربازی ژوپیتر

شهربازی ژوپیتر، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 صبح تا 23:30 شب باز است. پنجشنبه و جمعه نیم ساعت ببشتر وقت تفریح دارید و مجموعه تا ساعت 24 خدمات می‌دهد.

آدرس شهربازی ژوپیتر افق کوروش

تهران، بزرگراه ستاری شمال، بالاتر از خروجی شهید حکیم، مجتمع تجاری کوروش، طبقه دوم.

وسایل بازی شهربازی ژوپیتر

شهربازی کوروش وسیله بازی زیاد دارد. اینچا هم بچه ها سرگرم می‌شوند هم بزرگترها. اما بعضی وسایل هستند که هیجانشان بیشتر است:

– ماشین کوبنده: ماشین‌سواری خیلی هیجان دارد، مخصوصا اگر با ماشین‌های کوبنده شهربازی ژوپیتر رانندگی کنید. ماشین کوبنده از آن بازی‌هایی است که بزرگ و کوچک نمی‌شناسد. بچه‌ها و پدر و مادرها با هم در ماشین می‌نشینند و بازی می‌کنند. ماشین‌های برقی کوروش محکمند و با برخورد به هم، اتفاقی برایشان نمی‌افتد.

– مینی بولینگ: بولینگ واقعا بازی سرگرم‌کننده‌ای است. بیشتر جاها می‌توانید تک نفره بازی کنید و مسابقه بدهید. اما بولینگ شهربازی ژوپیتر دو نفره است. همزمان مسابقه دادن حس خیلی خوبی دارد.

شهربازی سرپوشیده کوروش وسایل بازی دیگری هم دارد. از چرخ و فلک فضایی بگیرید تا هاکی روی میز و بازی‌های ویدیویی. شهربازی ژوپیتر جای خوبی برای تفریح با دوستان و خانواده است. کوروش مال فود کورت هم دارد و خلاصه همه امکانات دور هم جمع شده‌اند.


دنیای بازی مجموعه چمران (بولینگ عبدو)

دنیای بازی چمران بولینگ عبدو

دنیای بازی یک شهربازی سرپوشیده قدیمی با نیم قرن سابقه است. علی عبده مدیر ورزشی معروف آن زمان، سال 1342 مجموعه چمران کنونی را در خیابان شریعتی ساخت. نگران قدیمی بودن وسایل بازی نباشید، دستگاه‌ها چند سالی است بازسازی و بروزرسانی شده‌اند.

قیمت بلیط شهربازی بولینگ عبدو (دنیای بازی) کمی گران است. برای استفاده از دستگاه ها باید 100 هزار تومان پرداخت کنید. دنیای بازی به نظر ارزش این هزینه را دارد. انواع بازی‌ها در فضای 1500 متری، آماده سرگرم کردن شما هستند.

ساعت کار دنیای بازی مجموعه چمران: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 تا 23:30، پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل از ساعت 10:30 تا 15

آدرس دنیای بازی شهید چمران

خیابان شریعتی، بعد از پل صدر، مجموعه ورزشی شهید چمران

شماره تلفن دنیای بازی بولینگ عبدو: 02122203031 – 02122205341

وسایل بازی و امکانات شهربازی بولینگ عبدو

بعضی از تجهیزات بولینگ عبدو واقعا خاطره‌انگیز هستند. مثل مسابقه شترسواری که با انداختن توپ در حفره‌ها، شترها حرکت می‌کردند. در دنیای بازی ترن هوایی، فایربال، سینما 7 بعدی، فریزبی و ایرهاکی هم هستند.

مجموعه چمران، استخر و سالن فوتبال هم دارد. بولینگ عبدو جایی است که می توانید ساعات خوبی در آن بگذرانید.


شهربازی سرزمین عجایب تیراژه

سرزمین عجایب تیراژه

سرزمین عجایب چند سال پیش خیلی طرفدار داشت، زمانی که شهربازی سرپوشیده مثل الان زیاد نبود. اما شهربازی تیراژه حالا هم می‌تواند چند ساعتی سرگرمتان کند. سرزمین عجایب در فضای 4000 متر مربعی ساخته شده و انواع بازی‌ها را دارد.

قیمت ورودی سرزمین عجایب زیاد نیست. برای هر نفر 5000 تومان ورودی می‌گیرند. قیمت بازی‌ها هم بسته به نوع وسیله، بین 5 تا 20 هزار تومان است.

ساعت کار سرزمین عجایب تیراژه: هر روز از ساعت 12 تا 24

آدرس سرزمین عجایب تیراژه: میدان پونک، بلوار اشرفی اصفهانی، بعد از پل همت، مرکز خرید تیراژه.

بازی‌های سرزمین عجایب تیراژه

تیراژه بازی زیاد دارد، اما محبوب ترین سرگرمی‌اش بولینگ است. بولینگ سرزمین عجایب قیمت مناسبی دارد و حسابی شلوغ می‌شود. البته فقط افراد بالای 12 سال می‌توانند بولینگ بازی کنند. حتما هم از قبلش رزرو کنید، وگرنه باید در صف طولانی منتظر بمانید.

سرزمین عجایب کار را برایتان راحت کرده. می‌توانید به سایت شهربازی بروید و از بخش بولینگ، برای روز بعد لاین رزرو کنید.

سرزمین عجایب اتاق تولد هم دارد. دو سالن بزرگ که برای برگزاری جشن‌ها و مهمانی‌ها مناسبند. بازی‌ها هم برای تمام سنین در نظر گرفته شده‌اند. ماشین برقی سرگرمی محبوب بزرگسالان است.


شهر کودک شاپرک

ساختمان رنگارنگ بزرگراه رسالت همان شهر کودک شاپرک است. بخش‌های مختلف این شهر کورک با نام دهکده جدا شده‌اند مثلا دهکده بازی، دهکده خوراکی، دهکده خرید و آموزش و…

در دهکده بازی شهر شاپرک وسایل بازی حرکتی و مکانیکی مثل ترامپولین و سرسره بادی و… بازی‌های معمول شهربازی‌ها را دارد. در کنار آن‌ها بازی‌های دیجیتالی و بازی‌های خاص مثل ماهیگیری و شن بازی هم وجود دارند.

آدرس شهر کودک شاپرک: بزرگراه رسالت، نرسیده به بزرگراه باقری، کنار مترو علم و صنعت، شهر کودک شاپرک

بیشتر بخوانید: بهترین جاهای تفریحی برای کودکان در تهران


قلعه سحرآمیز؛ شهربازی سرپوشیده پارک ارم

پارک ارم شاید اولین جایی‌ست که برای شهربازی به ذهن ما خطور می‌کند. اما این‌جا یک شهربازی سرپوشیده هم به نام قلعه سحرآمیز دارد.

هر رده سنی که وارد قلعه سحرآمیز بشود برایش بازی مناسب سن خودش پیدا می‌شود.

آدرس قلعه سحرآمیز: انتهای بزرگراه باکری، مجموعه تفریحی ورزشی ارم سبز، شهربازی یک، قلعه سحرآمیز


شهربازی ایران لند شیراز

شهربازی ایران لند شیراز

شهربازی ایران لند در مجموعه توریستی خلیج فارس است. مجتمع تجاری خلیج فارس شیراز را دیگر همه می‌شناسند. این مجموعه نظر خیلی‌ها را به خود جلب کرده. مجموعه خلیج فارس 500 هزار متر مربع زیربنا دارد و سومین مال بزرگ ایران است، بعد از ایران مال تهران و سیتی سنتر اصفهان.

سال 1392 بود که شهربازی ایران لند افتتاح شد. اینجا یکی از بزرگترین شهربازی های سرپوشیده ایران است و تا دلتان بخواهد، بازی و سرگرمی دارد. 133 دستگاه مدرن بازی در ایران لند نصب شده. سینمای 4 بعدی و ترن هوایی هم در ایران لند دیده می‌شود. ایران لند یکی از بزرگترین شهربازی های سرپوشیده ایران است.

شهربازی مجتمع خلیج فارس بولینگ هم دارد، آن هم با 14 لاین برای بزرگسالان و 2 لاین برای بچه‌ها. شهربازی ایران لند بازی‌های گروهی زیاد دارد. اگر با خانواده و دوستان بروید، بیشتر بهتان خوش می‌گذرد.

شهربازی خلیج فارس شیراز از همه روزه از ساعت 16 تا 24 باز است.

آدرس شهربازی ایران لند شیراز: شیراز، بلوار دکتر حسابی، مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس

شماره تلفن شهربازی ایران لند: ۳۶۶۶۵۱۱۱  ۰۷۱ و ۳۶۶۶۷۰۶۰  ۰۷۱ برای رزرو بولینگ و بیلیارد.


شهربازی هپی لند مشهد

شهربازی هپی لند مشهد

هپی لند مشهد جایی برای تفریح کودکان و خردسالان است. اینجا جذابیت زیادی برای بزرگسالان ندارد و بیشتر به بچه‌ها خوش می‌گذرد. سینمای 7 بعدی، صخره نوردی، بیلیارد و فوتبال دستی، از جمله سرگرمی‌های مناسب سنین بالاتر هستند.

شهربازی هپی لند در مجتمع تجاری آرمیتاژ طبرسی قرار دارد. برای استفاده از مجموعه باید ورودی پرداخت کنید. البته مبلغش زیاد نیست و ارزشش را دارد.

ساعت کاری شهربازی هپی لند: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 14 و 15 تا 23 و جمعه‌ها از ساعت 10 تا 23

آدرس شهربازی هپی لند: مشهد،  مجتمع تجاری آرمیتاژ، شهربازی هپی لند

شماره تماس شهربازی هپی لند: 05133693770

راستی اگر یک سفر طولانی‌مدت پیش رو دارید و به اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه فکر کرده‌اید، می‌توانید از سایت پینورست استفاده کنید و آپارتمان مبله مورد نظرتان را پیدا کنید و خیلی راحت رزرو را انجام دهید.


شهربازی کهکشان عجایب اصفهان، بزرگترین شهربازی سرپوشیده ایران

کهکشان عجایب اصفهان

سیتی سنتر اصفهان بعد از ایران مال تهران، بزرگترین مرکز خرید کشور است. برای همین به آن قلب شهر اصفهان می‌گویند. یک مال 650 هزار متر مربعی، شهربازی سرپوشیده مدرن هم می‌خواهد.

کهکشان عجایب 8700 متر مربع است، پر از بازی‌های جدید و مهیج. 120 دستگاه مختلف برای بچه‌ها و بزرگترها وجود دارد. ماشین کوبنده کودکان و بزرگسالان، قلعه و ترن فضایی و تیراندازی، تنها بخشی از وسایل بازی کهکشان عجایب هستند.

کهکشان عجایب شنبه تا پنجشنبه از ساعت 14 تا 24 و جمعه‌ها از 16 تا 24 باز است. به قلب شهر اصفهان بروید و چند ساعتی را خوش بگذرانید.

آدرس شهربازی کهکشان عجایب: بزرگراه شهید وحید دستجردی، روبروی سپاهان شهر، جنب راه آهن، مجتمع سیتی سنتر، طبقه سوم.

شماره تلفن شهربازی کهکشان عجایب: 03136550186


این لیست بهترین شهربازی‌های سرپوشیده ایران بود. شما به کدام یک از آن‌ها رفته بودید؟ به نظرتان کدامشان بهتر بوده؟ بهترین شهربازی که می‌شناسید کجاست؟ کدام شهربازی به درد بزرگترها هم می‌خورد؟ باری ما در قسمت نظرات بنویسید.

راستی اگر به هرکدام از شهرهایی که در بالا گفتیم سفر کردید و قصد اقامت داشته باشید می‌توانید از  اجاره آنلاین اقامتگاه در سایت پینورست استفاده کنید.ما سعی کرده‌ایم برای شما اقامتگاه‌هایی تمیز و مناسب را گلچین کنیم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی