اسکیپ روم کوروش ؛ بازی گروهی هیجان‌انگیز

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
اسکیپ روم کوروش ؛ بازی گروهی هیجان‌انگیز

برای تجربه یک بازی گروهی با چاشنی هیجان آماده‌اید؟ وقت چالش است، یک گروه ۴ تا ۶ نفره از دوستان خود را انتخاب کنید و گروه دوست‌داشتنی و باهوش‌تان را به حل یک معمای پیچیده دعوت کنید.

اسکیپ روم مجتمع تجاری کوروش ۵ اتاق فرار با ۵ سناریوی متفاوت دارد و هزینه این بازی‌ها برای هر یک از اعضای گروه ۱۳۰۰۰۰ تومان است.

در بازی «فرار از زندان ۱» گروه شما یک ساعت وقت دارد تا کلید خروج از زندانی که در آن حبس شده‌اید را پیدا کند وگرنه گرفتار حکم اعدام می‌شوید.

اگر فکر می‌کنید از پس دزدی برمی‌آیید، در بازی «سرقت از بانک» در نقش سارقینی حرفه‌ای وارد بانک شوید. در این بانک علاوه‌بر زمان ۶۰ دقیقه‌ای تا رسیدن پلیس با آژیر خطر بانک هم باید دست به یقه شوید. از لحظه ورودتان ۱۵ دقیقه برای خاموش کردن آژیر وقت بگذارید و در ۴۵ دقیقه باقی‌مانده موجودی پنهان بانک را پیدا کنید.

همه چراغ‌ها را روشن کنید تا در باز بشود. در بازی «معمای تسلا» ۶۰ دقیقه در دفتر کار آقای تسلا گیر میفتید. باید معمای دفتر او را حل کنید و یکی یکی چراغ‌های اتاق‌ را روشن کنید تا در خروج باز بشود.

به‌دنبال بازی متفاوت‌تری هستید؟ بمب شیمیایی فریتز هابر را خنثی کنید. شما و گروه‌تان باید ۷۵ دقیقه در نقش سربازان هیتلر آزمایشگاه هابر را برای پیدا کردن فرمول سری‌اش پیدا کنید. ولی وقتی وارد آزمایشگاه می‌شوید در پشت سر شما قفل می‌شود و شما می‌مانید و یک بمب شیمیایی مخفی.

همین‌طور می‌توانید در بازی « متل بوداپست -۳۱۳» برای نجات گروه‌تان رمز، کارت و کلید خروج اتاق آنتونی را پیدا کنید وگرنه در تله او گیر میفتید.

اگر هرکدام از سناریوهای بازی‌ها نظر شما را جلب کرده فقط کافی است از روزهای شنبه تا جمعه از ساعت ۱۲ تا ۱۹:۳۰ راهی مجتمع تجاری کوروش شوید. این مجتمع در اتوبان شهید ستاری خیابان پیامبر مرکزی است. پس از رسیدن به مجتمع به طبقه دوم بروید و وارد مجموعه EscapeMe که درست کنار شهربازی است بروید.

همه‌چی از اونجایی شروع شد که چرخیدم و رسیدم به حرف بچگیم؛ نوشتن دوای هر دردیه :‌)

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی