استخر اکباتان ؛ استخر روبار مختص بانوان

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
استخر اکباتان ؛ استخر روبار مختص بانوان

شهرک اکباتان قشنگ مثل یک شهر کوچک است و همه چیز دارد. یکی از استخرهای روباز تهران در این شهرک قرار دارد و همه از دور و نزدیک و خود ساکنان شهرک به استخر اکباتان می‌آیند. پس شما هم با ما همراه شوید تا ببینیم که استخر اکباتان چطور جایی است و چه امکاناتی دارد.


اگر می‌خواهید آفتاب بگیرید یا تنی به آب بزنید استخر اکباتان در غرب تهران یکی از بهترین جاها است. نکته خوب اینجا این است که کاملا مختص بانوان است. هم استخر برای بزرگسالان و هم برای کودکان دارد. هر دو استخر هم سرسره آبی دارند. مکان محبوب همه در این استخر روباز هم ساحل شنی است.

همان موقع ورود به استخر و چک کردن بلیت به شما یک کمد قفل‌دار داده می‌شود تا وسایلتان را با خیال راحت در آن بگذارید. دورتادور استخر تخت‌های مخصوص یک نفره چیده شده. البته اگر بخواهید از این تخت‌ها استفاده کنید باید صبح زود بروید. چون سریع پر می‌شوند.

همیشه در استخر اکباتان موسیقی پخش می‌شود. می‌توانید از دکه کوچکی که خوراکی می‌فروشد هم آبمیوه خنک بخرید و حسابی کیف کنید. اگر هم احساس خستگی و کوفتگی می‌کنید حتما سری به اتاق ماساژ بزنید. البته برای آن باید هزینه جدا پرداخت کنید و روی بلیت استخر نیست.

یکی از مزیت‌‌های استخر اکباتان این است که با همان بلیت می‌توانید از 8 صبح تا پایان ساعت کاری از استخر استفاده کنید.

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، انتهای فاز سه، خیابان شکوری، کنار بلوک E2

شماره تماس: 02144667681

ورودی: 120 هزار تومن برای روزهای عادی و 150 هزار تومن برای آخر هفته

ساعت کاری: هر روز از 8 صبح تا 6:30 عصر

بقیه‌ نوشته‌ها

من سیمام. لیسانس IT دارم ولی ول کردم و رفتم سراغ عکاسی و نوشتن. دوست دارم اون چیزی که می‌بینم رو ثبت کنم تا بقیه هم ببینن و چیزی که می‌خوام به زبون بیارم رو بنویسم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی

نمایش همه
نظرت چی بود؟

نظر خواننده‌ها