دیزی سنگی دوران؛ لذت خوردن دیزی چرب‌وچیلی در هوای خوش گیلان

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
دیزی سنگی دوران؛ لذت خوردن دیزی چرب‌وچیلی در هوای خوش گیلان

هنر درست کردن دیزی خوشمزه کار هر‌ کسی نیست. حالا اگر توی رشت بودید و هوس خوردن دیزی سنگی خوشمزه و لذیذ به سرتان زد، سریع خودتان را به دیزی سنگی دوران برسانید. چون ترکیب جادویی گوشت لذیذ گوسفندی همراه با پیاز، سیب زمینی و نخود اینجا واقعا خوردنی است. تازه ترشی و ریحان همراه نان سنگک دیزی سنگی دوران باعث شده که هیچ وقت از خوردن دیزی‌های خوشمزه اینجا سیر نشوید. حالا کمی آب دهان خود را قورت دهید و با ما توی این یادداشت پینورست همراه باشید تا بهترین دیزی سنگی رشت را برایتان معرفی کنیم.

راستی برای گذراندن تعطیلات دلچسب و به یادماندنی در استان گیلان، رزرو ویلا و سوئیت در رشت و حتی اجاره کلبه چوبی در جنگل از گزینه‌های جذاب برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی شماست. پینورست بهترین واحدها را در رشت گلچین کرده و شما می‌توانید تمامی اطلاعات و امکانات آن‌ها را در وب‌سایت به‌صورت کامل با تصاویر واقعی ببینید و حتی واحدها را با‌هم از همه نظر مقایسه کنید. 


گشتی در دیزی سنگی دوران با آن‌همه عطرو‌بوی خوشمزگی

دیزی سرای دوران یکی از بهترین دیزی سراهای رشت است که علاوه بر کیفیت خوب، دیزی‌هایش قیمت مناسب دارد. اینجا همان جایی است که همه می‌گویند دیزی‌هایش لنگه ندارد و شما با خوردن دیزی‌های دوران احساس می‌کنید که در سرعین اردبیل دیزی می‌خورید.

حالا درسته که دیزی سرای دوران محیط بسیار بزرگی ندارد اما فضای دنج و گرم آن خیلی لذت‌بخش است. میز و صندلی‌های چوبی، تخت‌های چوبی فضای داخلی دیزی سرای دوران را تاریخی‌ و سنتی  کرده‌است. تابلوهای نقاشی که حکایت از داستان‌هایی از شاهنامه دارد در روی دیوارهای آجری به تصویر کشیده‌ که می‌تواند شما دقایقی به گذشته ببرد.

منو دیزی سرای دوران پر از دیزی‌های متنوع از دیزی کلاسیک با گوشت گوسفندی، دیزی کلاسیک با گوشت گوساله گرفته تا دیزی کنجدی، دیزی زعفرانی است.

دیزی سرای دوران رشت

منبع عکس گوگل مپ، عکاس KAMRAN HEIDARI

اگرچه که دیزی سرای دوران رشت به دیزی‌های سنگی‌اش معروف است اما کشک بادمجان همراه چاشنی‌های محلی رشت، دوغ محلی و ماست چکیده را نباید فراموش کرد. خوب توی دیزی سرای دوران شما مشکلی بابت جای پارک ندارید، در کنار رستوران همیشه جای پارک است و می‌توانید بدون نگرانی ماشین خود را آنجا پارک کنید و مهمان دیزی سرای دوران شوید.


 ساعت کاری دیزی سرای دوران رشت

این مجموعه همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 24 بامداد باز است

 آدرس دیزی سرای دوران

استان گیلان، شهر رشت، میدان جهاد، ابتدای رشتیان، 24 متری جنب پیتزا حاتم رشت

 تلفن تماس دیزی سرای دوران رشت

 ۰۱۳۳۳۵۸۴۷۲۳

خوب حالا که می‌خواهید خودتان را چند روزی مهمان رشت کنید، شاید دوست داشته باشید زندگی روستایی گیلانی را از نزدیک حس کنید و صبحتان را با نمایی از شالیزارهای زیبا و شنیدن صدای مرغ و خروس حیاط و با طعم دلپذیر صبحانه محلی سرشیر و عسل شروع کنید، اینجاست که باید سری به وب‌سایت پینورست بزنید و با اجاره اقامتگاه‌های بوم گردی آرزوهای خود را در سفر به گیلان واقعی کنید.

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی