کافه مخصوص تولد در تهران – ۱۵ کافه‌ی دنج برای خاطره‌سازی

    voted 3 stars voted 3 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
کافه مخصوص تولد در تهران – ۱۵ کافه‌ی دنج برای خاطره‌سازی

کافه‌ها جایی هستند برای آشنایی. محلی برای شروع دوباره یا آرامش گرفتن کنار کسانی که دوستشان داریم. شاید هم جایی باشند برای تولد گرفتن. برای اینکه نشان دهیم بعضی‌ها چقدر برایمان مهم‌اند. کافه مخصوص تولد در تهران کم نیست. کافه‌هایی که هرجور شده کمک می‌کنند که تولدها عالی برگزار شوند.

واقعا کدام کافه برای تولد گرفتن بهتر است؟ کدامیک از آنها همکاری بهتری برای تولدها دارد؟

می‌خواهیم ۱۵ کافه مخصوص تولد در تهران را به شما معرفی کنیم. این کافه‌ها لحظاتی به‌یاد‌ماندنی برایتان رقم خواهند زد.


۱۵ – کافه دیاموند

کافه دیاموند

کافه دیاموند یک کافه‌ فضای باز است که در ساختمانی با نمای زیبای کلاسیک قرار گرفته است. این ساختمان قبلاً یک عکاسخانه قدیمی بوده است. این کافه دو طبقه و یک حیاط دلباز دارد. سیگار کشیدن در طبقه‌ دوم و حیاط آزاد است ولی طبقه اول سیگار ممنوع است.

منوی کافه متنوع و قیمتش مناسب است. در ضمن کافه صبحانه هم سرو می‌کند. املت‌های اینجا و صبحانه انگلیسی‌اش واقعا خوردن دارد.

راستی حتما برای تولد گرفتن از قبل اینجا میز رزرو کنید. این کافه همیشه مشتری دارد و حسابی پرطرفدار است.

آدرس کافه دیاموند: خیابان انقلاب، خیابان ویلا(نجات‌اللهی)، خ فلاح‌پور، پ ۳۳
شماره تلفن کافه دیاموند: ۰۲۱۸۸۸۹۰۱۹۶

۱۴ – کافه ریبار

کافه ریبار - کافه های مخصوص تولد در تهران

موزه زمان را احتمالا می‌شناسید، موزه‌ای زیبا در منطقه زعفرانیه تهران. کافه ریبار موزه زمان، از معروف ترین کافه های تهران است و یک کافه مخصوص تولد در تهران. اینجا فضای دلباز و قشنگی دارد و برای تولد گرفتن مناسب است. پرسنل همکاری خوبی دارند و بهتان کمک می‌کنند.

کافه ریبار غذاهای خوشمزه‌ای هم دارد. فقط حواستان باشد که اینجا را از قبل رزرو کنید.

آدرس کافه ریبار موزه زمان: زعفرانیه، موزه زمان.

شماره تلفن کافه ریبار: 02122416864

بیشتر بخوانید: کافه‌‌های شبانه‌روزی تهران را بشناسید


۱۳ – کافه کاریز، یک کافه مخصوص تولد عالی در تهران

کافه کاریز - کافه مخصوص تولد در تهران

انجمن شاعران ایران، خانه‌ای 70 ساله است در خیابان دولت تهران. اینجا فضای زیبایی دارد و صندلی‌های زیادی در حیاطش چیده‌اند. کافه کاریز هم در همین حیاط قرار دارد. کاریز هم قهوه هایش خوب است هم غذاهای متنوعی دارد. اگر دنبال کافه مخصوص تولد در تهران هستید، کاریز انتخاب خوبی است.

اینجا تولد زیاد برگزار می‌کنند. اگر یک ساعتی در کاریز باشید، شاید چند تولد ببینید. آهنگ مخصوص تولد هم پخش می‌شود و حس خوبی منتقل می‌کند. فقط چند نکته را یادتان باشد:

حتما قبل از مراسم میز خود را رزرو کنید.

– کافه کاریز کیک ندارد. باید خودتان کیک بگیرید و از قبل به کافه تحویل دهید.

– خبری از تزئین میز هم نیست.

باریستاها خیلی خوب با شما همکاری می کنند. می توانید شبی خاطره‌انگیز در کافه کاریز داشته باشید.

آدرس کافه کاریر: خيابان شريعتي، خيابان دولت، نبش نعمتي(كيكاووس)، باغ خانه شاعران ايران.

شماره تلفن کافه کاریز: 02122617179


۱۲ – کافه روبرتو

کافه روبرتو

روبرتو کافه‌ای بزرگ در خیابان پاسداران تهران است.  وقتی واردش می‌شوید، میزهای زیاد و سرزندگی کافه توجهتان را جلب می‌کند. اینجا شیک‌ها و قهوه‌های خوشمزه‌ای دارد. این کافه مخصوص تولد در تهران، برای جشن گرفتن یک سری شرایط دارد:

– از یک یا دو روز قبل باید میزتان را رزرو کنید.

– کافه روبرتو تزئینات ندارد اما با هماهنگی می‌توانید خودتان میز را بچینید، البته به صورت محدود. صاحبان روبرتو دوست ندارند محیط خیلی شلوغ شود.

– کافه روبرتو برای تولد، یک ساعت و نیم میزهایش را رزرو می‌کند.

– می‌توانید خودتان کیک بگیرید. البته کافه روبرتو خودش هم کیک‌های خوشمزه‌ای دارد.

باریستاهای کافه روبرتو خوش‌برخورد و حرفه‌ای هستند. تولد گرفتن در روبرتو واقعا حس خوبی دارد.

آدرس کافه روبرتو: پاسداران، بوستان دوم، پلاک 4

شماره تلفن کافه روبرتو: 02126701830


۱۱ – کافه پستو

کافه پستو

کافه پستو هم بزرگ است هم جای دنجی برای تولد به حساب می‌آید. حیاط بزرگ و باصفای پستو، باعث شده آن را یک کافه مخصوص تولد در تهران بدانیم. کافه پستو می‌گوید چون کیک سلیقه ای است، سفارش کیک تولد قبول نمی‌کند. پس باید خودتان زحمت کیک را بکشید.

اگر تعدادتان تا 5 نفر باشد، نیازی به رزرو کردن نیست. اما اگر بیشتر بودبد، باید از قبل هماهنگی‌ها را انجام دهید.

کافه پستو میز را برایتان تزئین می‌کند، آن هم با قیمتی کاملا به صرفه و خوب.

آدرس کافه پستو: کوی نصر (گیشا)، نرسیده به کوچه دوم جنب موسسه زبان پارسایان.

شماره تلفن کافه پستو: 02188261409


۱۰- کافه مجنون

کافه مجنون

در کافه مجنون که می‌نشینید، کل شهر را زیر پای خود می‌بینید. اینجا منظره زیبایی دارد و انگار در دل طبیعت به کافه رفته‌اید. مجنون یک کافه مخصوص تولد در تهران و مناسب دورهمی‌های دوستانه است. اگر تعدادتان زیاد نباشد، نیازی به رزرو کردن نیست.

کافه مجنون خدمات تولد ندارد و همه چیز به عهده خودتان است. می توانید کیک را بگیرید و صبح روز تولد، به کافه تحویل دهید. امکان تزئینات مختصر هم وجود دارد، البته با رعایت قوانین کافه مجنون. میزهای کافه مجنون تا دو ساعت و نیم در اختیارتان خواهند بود.

آدرس کافه مجنون: شهرک غرب، ايران زمين، بين چهارم و ششم، باغ راه فدک.

شماره تلفن کافه مجنون: 02188378949


۹ – کافه ویسپو

کافه ویسپو

کافه ویسپو یک کافه مخصوص تولد در تهران است. اینجا هر کاری که بخواهید، برایتان انجام می‌دهند. باید از حداقل یک روز قبل، میز رزرو کنید تا مشکلی برای جا نداشته باشید. ویسپو کیک ندارد و زحمتش با خودتان است.

کافه ویسپو تا جایی که بشود با شما همکاری می‌کند. وسائل تزئین و دیزاین را با خود ببرید و به کافه تحویل دهید. آنها خودشان میز را برای تولد آماده می‌کنند. البته این کار هزینه دارد. در آخر باید 20 درصد مبلغ فاکتور را به عنوان حق سرویس تولد بپردازید.

آدرس کافه ویسپو: جردن، خیابان شهید دستگردی، نرسیده به ولیعصر، برج ابن سینا.

شماره تلفن کافه ویسپو: 02188645696


۸ – نان کافه

نان کافه

اینجا محیط خیلی زیبایی دارد. سنگ‌های ورودی نان کافه شبیه نیلوفرهای آبی هستند و راه رفتن روی آنها حس خوبی دارد. نان کافه همکاری خوبی برای تولد گرفتن انجام می‌دهد. اگر میز را رزرو کنید بهتر است، چون ممکن است شلوغ باشد و جایی برای نشستن پیدا نکنید.

نان کافه کیک دارد، اما خودشان می‌گویند برای تولد مناسب نیست. بهتر است کیک را همراهتان بیاورید. این کافه مخصوص تولد در تهران، تزیین میز انجام نمی‌دهد، اما برای تولد سرویس می‌دهند و از شما پذیرایی می‌کنند. هزینه سرویس تولد نان کافه 45 هزار تومان است.

آدرس نان کافه: چهارراه پاسداران، خيابان دولت، پلاك ٢١

شماره تلفن نان کافه: 02122577431


۷- کافه رستوران آوانی

کافه رستوران آوانی

آوانی جای شیک و باکلاسی است. اینجا به بهترین شکل برای تولد همکاری می‌کنند. کافه آوانی آنقدری شلوغ هست که 3 روز آخر هفته را رزرو نمی‌کند. برای بفقیه روزها باید تلفنی با کافه هماهنگ کنید.

آوردن کیک به عهده خودتان است. می توانید وسائل دیزاین میز و محیط را به کافه آوانی بدهید. آنها کافه را برای تولد شما آماده می‌کنند. کافه آوانی برای هر نفر، 5 هزار تومان سرویس تولد می‌گیرد. آوانی یک کافه مخصوص تولد خوب در تهران است.


۶- کافه دست ساز

کافه دست ساز

کافه دست ساز جای خوبی برای دورهمی و تولد گرفتن است. این کافه مخصوص تولد در تهران ، فضای دلنشینی دارد و آرامش‌بخش است. از روز قبل باید میز خود را رزرو کنید.

میز 2 ساعتی در اختیارتان خواهد بود. اگر وسایل تزئین ببرید، کافه دست ساز میز را برایتان آماده می‌کند. کیک گرفتن هم به عهده خودتان است.

آدرس کافه دست ساز: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر (بين فرحزادي و فخارمقدم)، پلاک 29

شماره تلفن کافه دست ساز: 02188093728


۵- کافه روحی

کافه روحی باغ نگارستان

کافه های روباز تهران

کافه روحی یکی از جاهایی است که در شبکه‌های اجتماعی خوب کار می‌کند. کافه روحی در شهرک غرب، باغ نگارستان و تجریش شعبه دارد. هر شعبه یک کافه مخصوص تولد خوب در تهران است. اما اگر از ما پرسید، می‌گوییم شعبه نگارستان باصفاتر است. شعبه نگارستان کافه روحی فضای سبز واقعا خوبی دارد، با حس خانه‌های قدیمی و آرامش‌بخش.

اگر بالای 8 نفر باشید، باید جا را برای تولد گرفتن رزرو کنید. کیک را هم خودتان بگیرید بهتر است. اینجا میز را هم برایتان دیزاین می‌کنند، البته وسایل را باید از قبل به کافه روحی بدهید. در آخر هم 15 درصد حق سرویس تولد از شما می‌گیرند.

آدرس کافه روحی باغ نگارستان: ميدان بهارستان، خيابان دانشسرا، خيابان شريعتمدار رفيع، باغ نگارستان.

شماره تلفن کافه روحی باغ نگارستان: 02133900138


۴- کافه دانژه

کافه دانژه

دانژه یک کافه مخصوص تولد در تهران است. از همان جاهایی که روحتان تازه می‌شود. برای تولد گرفتن در کافه قنادی دانژه، باید از خودش کیک بگیرید و میزتان را از قبل رزرو کنید. دانژه محیط زیبایی دارد و دکورش هم شیک و خاص است.

کافه دانژه در حال جا‌به‌جایی است و قرار است به مرکز خرید گالریا برود. قبل از رفتن حتما با دانژه تماس بگیرید. این کافه شعب دیگری در جردن و کوی نصر (گیشا) هم دارد.

آدرس کافه دانژه: خیابان شهید فیاضی (فرشته)، خیابان مریم غربی، مجتمع تجاری کوئین سنتر.

شماره تلفن دانژه: 02122650215


۳- کافه سپنج

کافه مخصوص تولد در تهران

کافه سپنج فضای صمیمی و خوبی دارد. اینجا برای تولد گرفتن و جمع کردن دوستان دور هم، مناسب است. کیک را باید بگیرید و به مسئولان کافه تحویل دهید. حتما از قبل جای خود را رزرو کنید. این کافه مخصوص تولد در تهران، میز تولد را برایتان می‌چیند.

آدرس کافه سپنج: یوسف آباد، نبش خیابان 63، پلاک 2/483

شماره تلفن کافه سپنج: 02188060975


راستی برای تولد گرفتن یا شرکت در تولد دوست خوبتان راهی تهران هستید؟ شاید دلتان بخواهد با اجاره آپارتمان مبله ارزان مدت بیشتری در تهران بمانید؟ یا تا وقتی آن‌جا هستید جایی برای استراحت داشته باشید و برای برگشتن عجله نکنید.

به سایت اجاره آنلاین اقامتگاه پینورست سری بزنید. ما اجاره اقامتگاه را تا حد ممکن راحت کرده‌ایم.


۲- کافه عمارت روشنان

کافه مخصوص تولد در تهران

اگر حس و حال خانه‌های قدیمی و فضای سنتی را دوست دارید، حتما کافه عمارت روشنان را برای تولد گرفتن انتخاب کنید. اینجا حتما از روز قبلش باید رزرو شود. کیک را از بیرون تهیه کنید و به کافه عمارت روشنان بدهید.

کافه روشنان همکاری خوبی دارد و برایتان میز تولد می‌چیند. فقط هزینه ناچیزی هم باید برای سرویس تولد بپردازید، 10 درصد فاکتورِ سفارشتان.


۱- کافه گرامافون

کافه گرامافون

اینجا حس و حال خوبی دارد. گرامافون از جاهای قدیمی و کافه مخصوص تولد در تهران است که خاطرات زیادی درونش ساخته شده. فضای کافه زیاد بزرگ نیست، اما جا برای دورهمی‌های دوستانه و دو نفره دارد.

اگر قبل از ساعت 4 یا بعد از 8 شب به کافه گرامافون بروید، نیازی به رزرو کردن برای تولد نیست. در ساعت‌های دیگر، کافه حسابی شلوغ می‌شود.

کیک و وسایل تولد را باید خودتان تهیه کنید. کافه گرامافون هزینه سرویس تولد از شما نمی‌گیرد. تزئینات هم در حد گل و شمع ایرادی ندارد. البته این کار هم به عهده خودتان است. غیر از کیک تولد، حتما چیپس و پنیر کافه گرامافون را هم امتحان کنید، حسابی خوشمزه و معروف است.

آدرس کافه گرامافون: خیابان ولیعصر، پایینتر از چهارراه ولیعصر، روبروی تئاتر شهر، پلاک 1436

تلفن کافه گرامافون: 02166971497


ورتا کیک لند، کیک‌های خاص و قشنگ

اگر دنبال کیک‌ها خاص برای تولد هستید می‌توانید سراغ کافه ورتا در خیابان انقلاب بروید. در یخچال این‌جا یک عالم کیک‌های رنگارنگ و شاد می‌بینید. می‌توانید به این فکر کنید که متولد چه رنگی دوست دارد و همان رنگی کیک برایش بگیرید. به این‌جا کیک استودیو هم می‌گویند. این‌جا کیک‌ها و بیسکوییت‌های فانتزی بسته‌بندی‌شده هم دارد. اگر در آشناهای شما کسی هست که با شیرینی خوشحال می‌شود می‌توانید برایش این کیک‌های کوچک خاص را بخرید.

فضای این‌جا صمیمی و کوچک است. اگر کمی تعدادتان زیاد است بهتر است از قبل رزرو کنید.

این‌جا تلفنی یا اینترنتی هم می‌توانید سفارش دهید.

آدرس کافه ورتا: خیابان انقلاب، نبش وصال شیرازی، جنب بانک کشاورزی، پلاک ۹۷۹

تلفن: ۰۲۱۶۶۴۷۵۳۰۰


سام کافه، اسم آشنا برای همه

سام کافه برای خیلی‌ها آشناست و یکی از کافه های خوب تهران است. فضا و دکوراسیون سام کافه به‌روز و مدرن است. مثلا اگر تولد یک دانشچوی آی تی است، این کافه فضای باحالی برای او است.

این‌جا چندتا شعبه دارد. در سام سنتر فرشته، خیابان سنایی، ونک و شهرک غرب این کافه را پیدا می‌کنید.

قهوه‌ها و دسرهای سام کافه از همه چیزهایش بیشتر معروف است.


سوالات متداول

کدام کافه در تهران اتاق تولد دارد؟

نام شیرینی مه بانو را در غرب تهران زیاد شنیده‌اید. حالا کنار این شیرینی‌فروشی در بلوار مرزداران یک کافه به نام کافه دانته وجود دارد که اتاق وی آی پی تولد هم دارد و تولدتان را می‌توانید به صورت کاملا خصوصی برگزار کنید. ظرفیت این اتاق ۲۰ نفر است.

کافه برای تولد در شمال شهر؟

کافه دانژه فرشته، نان کافه پاسداران، ویسپو جردن و کافه کاریز خیابان شریعتی از بهترین کافه های شمال شهر برای تولد گرفتن هستند.

کافه برای تولد در مرکز شهر تهران کدام‌ها هستند؟

کافه ورتا در خیابان انقلاب، کافه گرامافون خیابان ولیعصر، کافه رستوران نگارستان در بهارستان و دیاموند خیابان ولیعصر از بهترین کافه‌های مرکز شهر برای تولد هستند.

بهترین کافه‌های غرب تهران برای تولد

کافه مجنون شهرک غرب خیلی معروف است. این‌جا برای تولد گرفتن هم خیلی خوب است. کافه دست‌ساز شهرک غرب هم یکی دیگر از پیشنهاد‌های کافه برای تولد و دورهمی در غرب تهران است.

بهترین کافه برای تولد دو نفره در تهران کجاست؟

سام کافه و کافه گرامافون برای گرفتن تولد دونفره فضای جالبی دارند. در هر کافه‌ای می‌توان تولد دونفره گرفت فقط باید حس‌وحال کافه به حس‌وحال شما نزدیک باشد. کافه‌های مرکز شهر فضای نوستالژی و صمیمی‌تری دارند. مثلا می‌توانید چند کافه پیدا کنید که خانه‌های قدیمی بازسازی‌شده هستند و تولد دوتایی خود را در این کافه‌های رمانتیک‌تر کنید. عمارت دل و عمارت یار این فضا را دارند.


این بود لیست پینورست. ولی کافه توی تهران کم نیست. شما هم تا به حال تولد در کافه گرفته‌اید؟ تجربه شما چه بوده؟ تولد خوب پیش رفت؟ پرسنل با شما همکاری لازم را داشتند؟ به نظر شما کدام کافه‌ها برای برگزاری تولد مناسب هستند؟ حتما نظرات را برای ما بنویسید.

اگر به تهران مسافرت داشته‌اید و می‌خواهید چندروزی در یک فضای آرام و دوست‌داشتنی اقامت داشته باشید که امکانات خوبی داشته باشد و در ضمن نظافت عالی هم داشته باشد می‌توانید به اجاره روزانه خانه در پینورست فکر کنید. به راحتی از پینورست اقامتگاه ایده‌آل خود را رزرو کنید.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی