۷ شهر پیشنهادی برای اجاره ویلا ساحلی

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
۷ شهر پیشنهادی برای اجاره ویلا ساحلی

در شمال می‌شود صدها منطقه ساحلی پیدا کرد. مناطقی که هر کدامشان کنار دریا هستند و به نظر برای اجاره ویلا ساحلی خوب می‌آیند. ولی واقعا همه ساحل‌های شمال به یک اندازه زیبا هستند؟ اصلاً می‌شود هر جایی از شمال که بخواهیم، یک ویلا ساحلی خوب پیدا کنیم؟

خیلی وقت‌ها با کلی شوق و ذوق ویلا می‌گیریم و کنار ساحل می‌رویم. ولی وقتی کیفیت ساحل را می‌بینیم، حسابی سرخورده می‌شویم. هر جای شمال نمی‌شود ساحلی که دلمان می‌خواهد را پیدا کنیم. راهش این است که درباره سواحل شمال اطلاعات داشته باشیم و بهترین جاهای شمال را بشناسیم.

برای این که کارتان راحت‌تر شود، اینجا 7 جا را پیشنهاد می‌دهیم که برای اجاره ویلا ساحلی مناسب هستند.


ساحل چمخاله لنگرود؛ ساحل نمونه

ساحل چمخاله بین همه شمال‌گردها و ایرانی‌ها معروف است. چمخاله ساحل تمیز و باکیفیتی دارد و به قول معروف جان می‌دهد برای آفتاب گرفتن و شنا کردن و ماسه‌بازی.

ساحل چمخاله چند سال پیش به عنوان ساحل نمونه انتخاب شد. دلیلش هم مشخص است. در کمتر جای شمال می‌شود ساحلی به تمیزی و یک‌دستی چمخاله پیدا کرد.

انواع ویلا ساحلی اطراف ساحل تمیز و آرام چنخاله

چمخاله را گردشگرها از چند دهه پیش زیر نظر داشته‌اند. به همین علت، اینجا انواع ویلا ساحلی را می‌شود پیدا کرد. ویلاهایی با ساحل اختصاصی، ویلاهای در شهرک و ویلاهای استخردار و لوکس.

بعد از این که خیال‌تان از اجاره ویلا ساحلی راحت شد، می‌توانید در ساحل چمخاله کلی تفریح کنید. اسب‌سواری و قایق‌سواری و استراحت در پلاژها، از بهترین کارهایی است که می‌شود اینجا سراغ‌شان رفت.


ساحل گیسوم انزلی؛ هم جنگل هم دریا

خیلی‌ها گیسوم را بهترین‌جا برای اجاره ویلا ساحلی می‌دانند، چون به نظرشان بهترین ساحل شمال، همین گیسوم است. اینجا آن‌قدر معروف شده که حالا دیگر گردشگرهای خارجی هم بعضی وقت‌ها به گیسوم می‌آیند.

نکته مثبت درباره گیسوم این است که باید از دل جنگل‌های سرسبز شمال بگذرید تا به آن برسید. آن هم جنگلی که درخت‌هایش آنقدر رشد کرده‌اند که کل جاده‌اش سایه است.

جنگل های سرسبز گیسوم در کنار ساحل گیسوم و امکانات اطراف ساحل

بیشتر بخوانید: ساحل گیسوم ، لمس شن های ساحل پس از عبور از جنگل تالش

در ساحل گیسوم امکانات تفریحی زیاد است. می‌شود قایق‌سواری کرد، برنامه والیبال ساحلی چید یا این که دراز کشید و آفتاب گرفت. کافه و رستوران و آلاچیق هم در ساحل گیسوم تا دلتان بخواهد پیدا می‌شود. اینجا می‌توانید جت اسکی هم سوار شوید.

پس با این اوصاف اجاره ویلا ساحلی در گیسوم گزینه مناسبی است. اینجا هر نوع ویلایی که دوست داشته باشید را می‌توانید پیدا کنید.


ساحل توسکا و ساحل خلج رامسر؛ امکانات خوب و زیبایی

درباره رامسر حتما چیزهای زیادی شنیده‌اید. رامسر هم امکاناتش خوب است، هم ساحل‌های بکر و جذابی در آن پیدا می‌شود. بد نیست بعضی از ساحل‌های رامسر را معرفی کنیم.

اگر اهل هیجان هستید، به ساحل توسکا سرا در رامسر بروید. اینجا هم تمیز است، هم شهربازی دارد و بچه‌ها حسابی سرگرم می‌شوند. امکانات اسب‌سواری و قایق‌سواری هم در توسکا سرا گذاشته‌اند.

شهربازی ساحل توسکا

اگر از آن‌هایی هستید که از خیره شدن به دریا لذت می‌برند، ساحل خلج گزینه مناسبی است. در ساحل خلج پلاژها و آلاچیق‌های زیادی هست. می‌شود در آن‌ها نشست و چای نوشید و ساعت‌ها به موج‌ها نگاه کردن و از گوش کردن به صدای دریا لذت برد.

در رامسر باز هم ساحل خوب پیدا می‌شود. مثل ساحل لیدو که به علت آرامش و تمیزی اش بین گردشگرها معروف شده. خلاصه این که رامسر برای اجاره ویلا ساحلی جای خیلی خوبی است.

غیر از ساحل‌های خوب، ویلاهای جذاب هم تا دلتان بخواهد در رامسر پیدا می‌شود. می‌توانید هر نوع ویلایی که بخواهید را اینجا پیدا کنید. بعضی از ویلاها ساحل اختصاصی هم دارند.

بیشتر بخوانید: جنگل دالخانی رامسر – از دالان بهشت چیزی شنیده‌اید؟


ساحل سیترا نوشهر؛ پر از تفریحات خوب

نوشهر را از قدیم با ویلاهای عالی و ساحل‌های بکرش می‌شناسند. در سواحل نوشهر همه جور امکاناتی هست. مثل قایق برای گشتنِ دریا و تور برای این که با دوست‌ها و خانواده والیبال ساحلی بازی کنید.

ساحل سیترا در نوشهر، هم برای عاشق‌های هیجان خوب است، هم برای آن‌هایی که دنبال آرامش هستند. در ساحل سیترا می‌توانید کارتینگ و قایق‌سواری و بازی‌های آبی دیگر را امتحان کنید. اینجا کافی‌شاپ و رستوران و این جور چیزها هم هست.

قایق سواری در دریای سیترا و دیگر تفریحات ساحل سیترا

بیشتر بخوانید: دریاچه ارواح ، دریاچه ای پر رمز و راز میان جنگل های مه آلود

اگر در چنین ساحلی ویلا اجاره کنید، حتما خیلی بهتان خوش می‌گذرد. پس برای اجاره ویلا ساحلی نوشهر را حتما در نظر بگیرید.


ساحل نمک آبرود چالوس؛ شلوغ ولی با ارزش

نمک آبرود هم خودش برای اجاره ویلا ساحلی مناسب است، هم اطرافش جاهای خوبی برای اقامت پیدا می‌شود.

نمک آبرود حالا خیلی معروف شده. هر کسی می‌خواهد شمال برود، اینجا را در ذهن خودش می‌آورد. پس ساحل نمک آبرود معمولا شلوغ است. ولی امکاناتی که نمک آبرود دارد، به شلوغی‌اش می‌ارزد.

والیبال ساحلی در ساحل شلوغ نمک آبرود

در ساحل تا دلتان بخواهد آلاچیق و کلبه چوبی و امکانات کمپینگ هست. بعد می‌توانید سوار قایق شوید و حتی ماهیگیری کنید. تفریح‌های دیگر هم برای مسافرها در نظر گرفته شده است.

اگر از شلوغی خوشتان نمی‌آید، به فکر اجاره ویلا ساحلی در هچیرود باشید. هچیرود چند دقیقه با نمک آبرود فاصله دارد و جای بکر و تمیزی است. اینجا انواع ویلا‌های ساحلی و استخردار و اختصاصی را می‌توانید اجاره کنید.

بیشتر بخوانید: جاهای دیدنی چالوس؛ شهری در انتهای جاده ۵۹


ساحل آستارا گیلان؛ متنوع و تمیز

آستارا هم ساحلش تمیز است، هم ویلاهای ساحلی متنوعی در آن پیدا می‌شود. در مورد امکانات هم می‌شود گفت که هر چیزی که بخواهید را پیدا می‌کنید.

آستارا جان می‌دهد برای خرید کردن. یک بازار ساحلی هم دارد که باعث می‌شود هم حوصله‌تان سر نرود و هم خریدهای خوب با قیمت‌های مناسبی داشته باشید.

ساحل زیبای آستارا

ساحل آستارا از آن ساحل‌هایی است که خوب از آن نگهداری می‌کنند. ویلا هم هر جورش را که بخواهید، در آستارا هست. پیشنهاد می‌دهیم برای اجاره ویلا ساحلی اینجا را هم در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید: آبشار لاتون؛ راهنمای سفر به بلندترین آبشار گیلان


ساحل بندر انزلی گیلان

بندر انزلی دیگر نیازی به تعریف ندارد. از قدیم هر کسی که دلش هوس ساحل بکر و تمیز می‌کرد، به بندر انزلی می‌رفت. حالا هم می‌توانید برای اجاره ویلا ساحلی به اینجا بیایید.

امکانات تفریحی و ویلا ساحلی بندر انزلی

در انزلی شهرک‌های ساحلی هم هست. رستوران و قایق و این جور چیزها هم پیدا می‌شود. برای سفر به شمال، بندر انزلی گزینه مناسبی است.


شما کدام شهر را برای اجاره ویلا ساحلی ترجیح می دهید؟ در کدام شهر تجربه اقامت در ویلا ساحلی را داشته اید؟ این تجربه خوب بوده یا بد؟ برای ما در قسمت نظرات بنویسید.

بیشتر از اینکه عاشق سفر باشم، عاشق تجربه سفر به سبک خودم هستم. سعی می‌کنم به اطرافم با نگاه خودم معنا بدم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی