مجتمع بین راهی آفتاب ساوه کجاست؟

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
مجتمع بین راهی آفتاب ساوه کجاست؟

اگر با ماشین شخصی یا اتوبوس راهی سفر شوید، قطعا در بین راه برای غذا خوردن و کمی استراحت دنبال یک جای امن و خوب هستید. جایی که بتوانید ماشین خود را پارک کنید، بنزین بزنید و در رستورانش غذای سالم بخورید و یا استراحت کوتاهی بعد از کلی رانندگی داشته باشید. ساوه و یا در مسیر ساوه به سلفچگان باشید، باید بگوییم نگران نباشید وجود مجتمع آفتاب ساوه در شعبه یک و دو، خیال‌تان را از بابت مجتمع رفاهی بین راهی راحت کرده. حالا برای این‌که بدانید چه امکاناتی در این مجتمع وجود دارد ادامه یادداشت را بخوانید. 


مجتمع رفاهی آفتاب یک و دو کجای ساوه هستند؟

این مجتمع خدماتی رفاهی در سمت راست آزادراه سلفچگان به ساوه قرار دارد. شما در این مسیر بعد از رد کردن عوارضی ساوه به سلفچگان تابلو مجتمع بین راهی آفتاب ساوه را در کنار آزاد راه می‌بینید که خدماتی مثل پمپ بنزین و جایگاه گازوئیل، سرویس بهداشتی بدون جایگاه تعویض پوشک بچه، فروشگاه، نمازخانه، سوپر مارکت و رستورانی با سرو چلو کباب ساطوری از شما میزبانی می‌کند.

یادتان باشد که بعد از مجتمع رفاهی آفتاب در مسیر ساوه به سلفچگان تا بعد از شهرک صنعتی کاوه هیچ مجتمع رفاهی دیگری نیست و بهتر است که اینجا توقف کنید و  باک بنزین ماشین‌تان را پر کنید.

ناگفته نماند که مجتمع رفاهی آفتاب یک درست در روبروی مجتمع رفاهی آفتاب 2 ساخته شده و امکاناتی مشابه هم دارند. تنها تفاوتش همان مسیرهایی است که شما در آن حرکت می‌کنید. یعنی شما در هر کدام از مسیرهای مقابل ساوه به سلفچگان و برعکس حرکت کنید، می‌توانید به یکی از مجتمع های مورد‌نظر با توجه به موقعیت‌تان برسید.

رستوران بین راهی آفتاب 1

منبع عکس گوگل مپ، عکاس ehsan taheri

بیشتر بخوانید: تنگه شیرز ؛ ماجراجویی در دل دره‌ای سرسبز با دیواره‌های دیدنی


آشنایی با مجتمع بین راهی آفتاب ساوه

همانطور که گفتیم مجتمع آفتاب 1 و 2 مسیر ساوه به سلفچگان، بر اساس نیازی که مسافران در طول سفر احساس می‌کنند ساخته شده و امکاناتی که در این مجتمع به وجود آمده برای رفاه حال مسافران است. امکاناتی که به صورت جداگانه در مورد هر کدام صحبت خواهیم کرد:

  • ایجاد فروشگاه‌هایی به‌صورت هایپر مارکت در مجتمع آفتاب ساوه به سلفچگان

زمانی که شما وارد مجتمع آفتاب ساوه می‌شوید، هایپر‌مارکت بزرگی را می‌بینید که در بخش‌های مختلفش می‌توانید هر وسیله‌ای که در بین راه نیاز دارید را خریداری کنید. این هایپر از بخش مختلفی مثل مواد خوراکی گرفته تا لوازم بهداشتی، لباس و هر آنچه که ممکن است در سفر نیاز داشته باشید را دارد. 

  • رستوران و فست‌فود مجتمع بین راهی آفتاب ساوه

رستوران آفتاب ساوه جایی است که انواع مختلفی از غذاهای ایرانی را در منو دارد. حالا اگر برای وعده صبحانه سراغ این مجتمع بروید، روزتان را می‌توانید پرانرژی شروع کنید. چون صبحانه مجتمع بین راهی آفتاب منو باز است و می‌توانید تا جایی که می‌توانید از خوراکی‌های متنوع نوش‌جان کنید. همچنین در‌صورتی که می‌خواهید ناهار و یا شام را اینجا بخورید باید گفت که جای خوبی را انتخاب کردید که هم غذای خوب و هم قیمت‌های مناسبی دارد.

البته که با بودن فست‌فود در مجتمع رفاهی آفتاب ساوه خیالتان از بابت غذای کودک‌تان راحت است و می‌توانید از این لحاظ او را در سفرهای جاده‌ای راضی نگه دارید. چون کودکان در سفر به دنبال غذاهایی هستند که سریع بخورند و متفاوت‌تر از غذای خانه باشد.

مجتمع آفتاب ساوه سلفچگان

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Sina Aghaei

  • تعمیرگاه مجتمع بین راهی آفتاب ساوه

همین که شما در مجتمع بین راهی آفتاب ساوه به سمت جایگاه سوخت بروید. در کنار جایگاه غرفه‌هایی برای تعمیر خودرو درست شده‌اند که به‌صورت موقتی در این بخش قرار گرفته‌اند تا در صورت نیاز شما تعمیرات ماشین‌تان را انجام دهند.

  • جایگاه سوخت مجتمع بین راهی آفتاب ساوه

خوب است بدانید که در جایگاه سوخت مجتمع بین راهی آفتاب ساوه هر سه مدل سوخت خودرو یعنی گاز، بنزین و گازوئیل در کنار هم هستند تا بتوانند جواب‌گوی تمام وسایلی که در جاده رانندگی می‌کنند باشند. پس اینجا همه خودروهای شخصی، اتوبوس‌های بین‌شهری و ماشین‌ سنگین‌ها می‌توانند از جایگاه سوختش استفاده کنند.

مجتمع رفاهی آفتاب ساوه

منبع عکس گوگل مپ، عکاس ehsan taheri

بیشتر بخوانید: تالاب آق گل ؛ همسفر با پرندگان مهاجر

  • پارکینگ خودروهای مجتمع بین راهی آفتاب ساوه به همراه فضای سبز برای استراحت

برای رفاه حال هر چه بیشتر مسافران جاده‌ای در مجتمع بین راهی آفتاب پارکینگ‌هایی در نظر گرفته شده تا خودروهای سواری، ماشین‌های سنگین و یا اتوبوس بتواند به راحتی آنجا پارک کند. البته که داشتن فضای سبز و آلاچیق‌های کوچک در نزدیکی جای پارک خودروها باعث شده شما بتوانید بدون فاصله گرفتن از خودرو لحظاتی را اینجا به استراحت بگذرانید.

از دیگر امکانات مجتمع بین راهی آفتاب یک و دو ساوه می‌توان به سرویس بهداشتی، نمازخانه، کارواش، دستگاه‌های خودپرداز، کافی‌شاپ کوچک و آبسرد‌کن اشاره کرد که برای رفاه حال هر چه بیشتر افرادی که اینجا توقف می‌کنند در نظر گرفته شده است.

 

مجتمع آفتاب 1 ساوه

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Rahman RoohiDehkordi

بیشتر بخوانید: در مجتمع بین راهی مهر و ماه قم چه خبر است؟


سوالات متداول

مجتمع بین راهی آفتاب ساوه کجاست؟

این مجتمع در سمت راست آزادراه سلفچگان به ساوه قرار دارد.

امکانات مجتمع رفاهی آفتاب چیست؟

هایپرمارکت، رستوران و فست فود، جایگاه سوخت، پارکینگ، سرویس بهداشتی، نمازخانه، کارواش و دستگاه‌های خودپرداز از امکانات این مجتمع رفاهی است.

مجتمع رفاهی آفتاب شماره ۲ کجاست؟

مجتمع رفاهی شماره ۲ دقیقا روبه‌روی شعبه ۱ آن است و برای راحتی حال شماست که در مسیر رفت در جاده هستید یا برگشت، در هر دو صوررت این مجموعه در سمت شما وجود دارد.


با همه چیزهایی که از مجتمع‌ بین راهی آفتاب گفتیم، می‌توان گفت که سفر یکی از نیاز‌های مهم هر کسی است تا بتواند چند روزی و حتی چند ساعتی را برای دور شدن از سبک زندگی ماشینی خودش را رها کند. پلتفرم آنلاین پینورست هر کجای ایران که بخواهید سفر کنید به شما امکان اقامت را فراهم کرده تا بتوانید با اجاره یک‌روزه ویلا در کردان و یا اجاره خانه روزانه در تهران و یا ویلای استخردار در شمال علاوه بر کاهش هزینه‌های اقامت و عدم غافلگیری در زمان تحویل کلید، با خیالی آسوده با دیدن اطلاعات و عکس‌های واقعی اقامتگاه‌ها بدون نگرانی سفر کنید و با کلی انرژی و حال خوب به خانه برگردید.

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی