۱۰ ویلا استخردار برتر نزدیک تهران

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
۱۰ ویلا استخردار برتر نزدیک تهران

ما در این مطلب ۱۰ ویلا استخردار نزدیک تهران را به شما معرفی کرده‌ایم تا برای چند روز از زندگی روزمره و سروصدای شهر دور شوید و خوش بگذرانید.

اگر عکس‌های تهران قدیم و تهران مدرن امروزی را با هم مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که تا چه اندازه آپارتمان‌ها و برج‌ها در این شهر زیاد شده است. تقریبا دیگر خبری از آن خانه‌هاي ویلایی حیاط‌دار که در بعضی از آنها استخری هم در گوشنه حیاط خودنمایی می‌کرد نیست. امروزه بیشتر تهرانی‌ها در آپارتمان‌های کوچک چند طبقه زندگی می‌‌کنند و ویلاهای حیاطدار و استخردار در بیرون شهر و مناطق ییلاقی ساخته می‌شود.

جدا از اینکه در طول سال‌ها آپارتمان‌ها جای خانه‌های ویلایی را گرفتند مشغله کاری و زندگی آدم‌ها هم بیشتر شده است. خیلی از تهرانی‌ها برای آخر هفته و روزهای تعطیل به ییلاق‌های اطراف شهر می‌روند تا برای چند روز از شلوغی دور باشند و در آرامش از هوای خوب لذت ببرند. مطمئنا اقامت در ویلایی که استخر داشته باشد و بتوان هر زمانی آب‌تنی کرد لذت بیشتری دارد.

ما این ۱۰ ویلا استخردار را معرفی کرده‌ایم تا بتوانید راحت‌تر انتخاب کنید. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد هر اقامتگاه هم به سایت پینورست سر بزنید و کد آن را جست‌وجود کنید.


۱۱. ویلا فول امکانات کردان با قیمت عالی

یک ویلا فوق‌العاده تمیز و شیک در بهترین نقطه کردان. می‌توانید از بهترین آب‌وهوای کردان دخل حیاط این ویلا استفاده کنید یا برای آبتنی سراغ استخر سرپوشیده، تمیز  و مدرن آن بروید. این‌جا یک میز بیلیارد هم دارد که اگر اهل آبتنی نیستید می‌توانید از آن برای تفریح خود استفاده کنید.

تمام لوازم این ویلا مثل مبلمان، تخت خواب و مبلمان داخل حیاط سالم و باسلیقه تهیه و چیده شده. با اجاره این ویلا هیچ‌چیز توی ذوق شما نمی‌خورد. این ویلا توسط بازرسین ما حضوری بازرسی شده‌اند و از لحاظ امکانات و تمیزی تایید شده‌اند.

ویلا کردان استخردادر

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن

۱۰. ویلا استخردار لاکچری در کردان

این ویلا استخردار لوکس و لاکچری در منطقه ییلاقی کردان قرار دارد.

اجاره ویلا استخردار لاکچری در کردان

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

ویژگی خوب این ویلا این است که استخر سرپوشیده آب‌ گرم دارد و حتی در روزهای سرد سال هم می‌توانید از آن استفاده کنید. در ساختمان میز بیلیارد هم وجود دارد و اگر کسی اهل شنا کردن نباشد می‌تواند با بازی بیلیارد خودش را سرگرم کند.

این ویلا خیاط بزرگی دارد که یک تاب هم در آن قرار داده‌ شده. قسمت جذاب این ویلا تراس دلباز رو به استخر است. می‌توانید چای عصرانه یا ناهار و صبحانه را در تراس میل کنید و از هوای خوب لذت ببرید. البته امکان شنا در استخر تابستانی موجود در حیاط را ندارید و فقط استخر سرپوشیده قابل استاده است.

اجاره ویلا استخردار لاکچری در کردان

نکته: در ایام آخر هفته و پیک تعطیلات اولویت رزرو این ویلا ۲ روز است.

سرعت پاسخگویی میزبان بعد از درخواست شما حدود ۱۵ دقیقه است.


۹. ویلای استخردار شیک در آغشت

اینجا در منطقه ییلاقی آعشت در کردان قرار دارد.

رزرو ویلا استخردار شیک و لوکس در آغشت

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

این ویلای شیک تریپلکس امکانات رفاهی و اقامتی خوبی دارد. تجهیزات سرگرمی و تفریحی مثل میز بیلیارد، فوتبال دستی و پینگ‌پنگ در این ویلا وجود دارد. حیاط ویلا بسیار زیبا و سرسبز است و حتی برکه و آبنما هم در آن ساخته شده. این ویلا نسبت به اطرافش در ارتفاغ بالاتری است و همین مساله باعث شده تا تراس آن دید خیلی خوبی به منظره‌های اطراف و حیاط داشته باشد.

استخر این ویلا سرپوشیده است و در روزهای سرد سال هم می‌توان از ان استفاده کرد. در کنار استخر جکوزی و سونای خشک هم وجود دارد.

ویلا استخردار شیک در آغشت

شاید برای بعضی‌ها بهترین چیز در مورد این ویلا داشتن ماشین ظرفشویی باشد. در کل این ویلا امکانات رفاهی خیلی خوب، وسایل سرگرمی و حیاط دلبازی دارد. اگر می‌خواهد چند روزی با خانواده یا دوستانتان خوش بگذرانید این ویلا را گوشه ذهنتان نگه دارید.

نکته: در ایام پیک تعطیلات حداقل مدت رزرو ۲ روز است.

سرعت پاسخگویی میزبان بعد از درخواست شما حداکثر ۷ دقیقه است.

بیشتر بخوانید: استخر اکباتان ؛ استخر روبار مختص بانوان


۸. ویلا استخردار لوکس در سهیلیه

اینجا در منطقه ییلاقی سهیلیه در کردان قرار گرفته و مسیر سر‌راستی هم دارد.

رزرو ویلا استخردار شیک و لوکس در سهیلیه

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

این ویلا استخردار ۵۰۰ متری امکانات رفاهی و اقامتی خوب و تکمیلی دارد. در ضمن فضای بزرگ این ویلا برای برگزاری مهمانی و دورهمی خانوادگی بسیار مناسب است. در ساختمان ویلا یک میز بیلیارد هم قرار داده شده است.

استخر این ویلا روباز و دارای آب گرم است. آب استخر به صورت ۲۴ ساعته تصفیه می‌شود و خیالتان در مورد تمیزی آن راحت باشد.

ویلا استخردار لوکس در سهیلیه

در فضای حیاط آلاچیق و میز و صندلی هم وجود دارد. در کنار استخر بشینید و از هوای خوب ییلاقی لذت ببرید.

سرعت پاسخگویی میزبان بعد از درخواست شما حدود ۳۰ دقیقه است.


۷. ویلای استخردار لوکس در رودهن

اینجا در منطقه شهری رودهن قرار گرفته است.

اجاره کوتاه مدت ویلا استخردار لوکس در رودهن

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

فضای کلی این ویلا نوساز و دوبلکس ۱۰۰۰ متر و خود ساختمان ۳۰۰ متر است. فضای بزرگ حیاط و ویلا برای برگزاری مهمانی و دورهمی خانوادگی بسیار مناسب است. امکانات تفریحی بسیار خوبی مثل فوتبال دستی و میز بیلیارد در این ویلا وجود دارد.

استخر ویلا روباز است ولی آب گرم دارد. شنا کردن در آب گرم در حالی که هوا خنک است بسیار لذت‌بخش است. آب استخر هم به صورت مرتب تصفیه و تمیز می‌شود.

ویلا استخردار لوکس در رودهن

ویلا سه تراس با چشم‌انداز و دید عالی به منظره‌های اطراف دارد. اگر قصد دارید چند روزی در کنار دوستان و خانواده وقت بگذرانید و تفریح هم کنید حتما این ویلا را انتخاب کنید.

سرعت پاسخگویی میزبان بعد از درخواست شما حداکثر ۲ دقیقه است.


۶. ویلا استخردار شیک در لواسان

اینجا در منطقه ییلاقی عصطلک لواسان قرار گرفته است.

اجاره ویلا استخردار شیک و تمیز در لواسان

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

ویلا بر روی کوه و ارتفاع ساخته شده و به سد لتیان و کل لواسان دید دارد. در فضای حیاط میز و صندلی قرار داده شده. می‌توانید در حیاط بشینید و ساعت‌ها از منظره‌ کوه‌ها اطراف لذت ببرید. حتی زمانی که شما می‌کنید هم می‌توانید منظره اطراف را ببینید.

استخر ویلا روباز است ولی به دلیل اینکه آب گرم دارد در همه فصل‌ها قابل استفاده است. در کنار استخر تاب هم وجود دارد. تاب خوردن در هوای خوب کوهستانی در حالی که می‌توانید کل لواسان را ببینید تجربه لذت‌بخشی خواهد بود.

نکته: در ایام آخر هفته و پیک تعطیلات این ویلا به‌صورت ۲ روز اجاره داده می‌شود.

سرعت پاسخگویی میزبان بعد از درخواست شما حداکثر ۴ دقیقه است.


۵. ویلای استخردار در کردان

اینجا در منطقه ییلاقی کوهسار کردان قرار گرفته است.

اجاره ویلا استخردار شیک و لوکس در کردان

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

حیاط سرسبز و باصفای این باغ ویلای لوکس آلاچیق، آبنما، برکه آب و باربیکو دارد. می‌توانید ساعت‌ها در کنار دوستان یا خانواده روی مبلمان داخل حیاط دنج ویلا بشینید و از هوای خوب لذت ببرید.

داخل ساختمان سیستم صوتی حرفه‌ای و پرده ویدئو پروژکتور وجود دارد؛ فیلم دیدن به صورت گروهی کیف زیادی می‌دهد. ویژگی مهم این ویلا وای‌فای پرسرعت آن است و نیازی نیست که نگران آنتن ندادن گوشی یا عقب‌ افتادن کارهایتان باشید.

اجاره ویلا استخردار شیک و لوکس در کردان

استخر ویلا روباز است و در کنار آن جکوزی آب گرم هم قرار دارد. علاوه بر این جکوزی یک جکوزی بزرگ هم داخل ویلا وجود دارد که در روزهای سرد می‌توانید از آن استفاده کنید.

نکته: در ایام آخر هفته و پیک تعطیلات حداقل مدت رزرو ۲ روز است.

سرعت پاسخگویی میزبان بعد از درخواست شما حداکثر ۱۲ دقیقه است.


۴. ویلا استخردار VIP در دماوند

اینجا در منطقه ییلاقی دماوند قرار گرفته است.

رزرو ویلا استخردار شیک VIP در دماوند

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

این ویلا تراس بزرگی دارد که کاملا به کوه و منظره‌های اطراف دید دارد. این ویلا امکانات رفاهی و اقامتی بسیار خوبی دارد. در فضای داخل ویلا میز بیلیارد وجود دارد. مهم‌ترین ویژگی این ویلا که شاید در جای دیگر پیدا نکنید سینمای اختصاصی با ۳۲ صندلی است؛ مطمئنا فیلم دیدن همراه با دوستان یا خانواده آن هم در سینمایی که فقط به شما اختصاص دارد خیلی کیف می‌دهد.

ویلا استخردار VIP در دماوند

دیگر ویژگی جالب این ویلا این است که سرایدار به صورت روزانه ویلا را نظافت می‌کند و حتی مثل هتل هر روز ملحفه‌ تخت‌ها عوض می‌شود. چی بهتر از اینکه چند روز خوش بگذرانید و نگران نظافت و تمیز کردن هم نباشید؟

استخر این ویلا روباز و دارای آب گرم است. آب استخر به صورت ۲۴ ساعته تصفیه می‌شود و خیالتان در مورد تمیزی آن راحت باشد.


۳. ویلای استخردار در سهیلیه

اینجا در منطقه ییلاقی کردان و در بهترین نقطه سهیلیه قرار گرفته است.

ویلای استخردار در سهیلیه

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

این ویلا در منطقه‌ای آرام و دنج قرار گفته است. می‌توانید چند روزی به دور از سروصدا و هیاهوی روزمره در جایی خوش آب‌وهوا قوت بگذرانید. ویلا مجهز به سیستم امنیتی مداربسته است و خیالتان از بابت امن بودن راحت باشد.

استخر ویلا در فضای باز قرار دارد و تابستانی است. آب‌تنی در گرمای تابستان در فضای باز واقعا لذت‌بخش است. در حیاط و کنار استخر تاب و میز و صندلی هم قرار داده شده است.

ویلا استخردار در سهیلیه

در این ویلا دارت و فوتبال دستی هم وجود دارد و اگر کسی اهل شنا نباشد می‌تواند با آنها خودش را سرگرم کند.

اگر می‌خواهید یک تعطیلات آرام در جایی دنج داشته باشید این ویلا گزینه مناسبی است.

سرعت پاسخگویی میزبان بعد از درخواست شما حداکثر ۳ دقیقه است.


۲. ویلا استخردار لوکس در رودهن

اینجا در منطقه ییلاقی رودهن قرار گرفته است.

اجاره کوتاه مدت ویلا استخردار لوکس در رودهن

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

این ویلا فول فرنیش است و امکانات رفاهی و اقامتی خوبی هم دارد. داخل ویلا یک میز بیلیارد هم قرار داده شده. از آنجایی که ویلا در ارتفاع ساخته شده از تراس و حیاط دید ۳۶۰ درجه به منظره‌های کوهستانی اطراف دارید. در حیاط آلاچیق‌هایی هم برای نشستن ساخته شده است.

استخر ویلا روباز است ولی آب گرم دارد. شنا کردن در آب گرم در حالی که هوا خنک است بسیار لذت‌بخش است. آب استخر هم به صورت مرتب و اتومات تصفیه و تمیز می‌شود. حتی در زمان شنا کردن هم می‌توانید از دیدن منظره‌های اطراف لذت ببرید.

اجاره کوتاه مدت ویلا استخردار لوکس در رودهن

منطقه‌ای که ویلا در آن قرار دارد خیلی آرام و خلوت است. پس اگر دوست دارید چند روزی استراحت و تفریح کنید و تنی هم به آب بزنید این ویلا انتخاب مناسبی است.

نکته: در ایام آخر هفته و پیک تعطیلات حداقل مدت رزرو ۲ روز است.


۱. ویلای استخردار مدرن در سهیلیه

اینجا در منطقه ییلاقی سهیلیه در کردان قرار دارد.

اجاره روزانه ویلا استخردار مدرن در سهیلیه

برای رزرو این اقامتگاه روی این لینک کلیک کن!

این ویلا امکانات رفاهی خوبی دارد و اگر می‌خواهید یک تعطیلات خانوادگی داشته باشید خیلی مناسب است. داخل ساختمان فوتبال دستی وجود دارد که می‌توانید به صورت گروهی بازی کنید و خوش بگذرانید. در ضمن امکان برگزاری مهمانی خانوادگی هم در فضای ویلا وجود دارد.

ویلا استخردار مدرن در سهیلیه

ویژگی خوب این ویلا این است که استخر آن سرپوشیده است و حتی در روزهای سرد سال هم می‌توانید از آن استفاده کنید.
سرعت پاسخگویی میزبان بعد از درخواست شما حدود ۲۵ دقیقه است.

این بود لیستی از بهترین ویلاهای استخردار پینورست که همگی نزدیک به تهران هستند. اگر تجربه اقامت در این اقامتگاه‌ها را داشته‌اید نظر خودتان را برای ما در قسمت نظرات بنویسید. اگر هم نه پیشنهاد می کنیم یک بار آن‌ها را رزرو کرده و اقامتی دوست‌داشتنی را تجربه کنید.

 

من سیمام. لیسانس IT دارم ولی ول کردم و رفتم سراغ عکاسی و نوشتن. دوست دارم اون چیزی که می‌بینم رو ثبت کنم تا بقیه هم ببینن و چیزی که می‌خوام به زبون بیارم رو بنویسم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی