پاتیناژ بام لند؛ تفریح هیجان‌انگیز و حرکات نمایشی در روی یخ

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
پاتیناژ بام لند؛ تفریح هیجان‌انگیز و حرکات نمایشی در روی یخ

در این روزهای سرد و برفی تهران اگر از ترس زمین خوردن و لیز خوردن روی یخ‌های کف خیابان توی خانه نشسته‌اید و اخبار هواشناسی را چک می‌کنید. یا اگر منتظر هستید هوا کمی خوب شود تا از خانه بیرون بیایید باید بدانید که هنوز زمستان ادامه دارد و باید فکری کنید که از این روزها لذت ببرید. چون الان تا اینستاگرام خود را باز می‌کنید عکس‌های برفی دوستان و آشنایان خودتان را می‌بینید که در دمای منفی 10 درجه و کمتر عکس‌های زیبا گرفتند. اینجاست که وسوسه می‌شوید شما هم در چنین فضاهایی باشید که ممکن است کمی نگران‌کننده باشد که روی یخ زمین نخورم و هر چیزی دیگری که فکرتان را درگیر می‌کند، باید بگوییم همین الان بی‌خیال همه نگرانی‌ها شوید و خیلی زود دست به کار شده و خودتان را پاتیناژ بام لند برسانید.

البته در مسافرت به تهران شاید بخواهید جایی را برای ماندن در شب انتخاب کنید، در این صورت برای اقامت می‌توانید روی واحدهای اقامتی پینورست حساب باز کنید. چون پلتفرم اینترنتی پینورست بهترین اقامتگاه‌های تهران را پیش رویتان قرار داده تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران بتوانید شب‌های به یادماندنی را در پایتخت برای خود و همراهانتان بسازید.

 تمام تلاش ما در پینورست این است که مدام اقامتگاه‌های موجود را بازرسی و گلچین کنیم تا شما بتوانید در آپارتمان‌های مرتب، مجهز و بازرسی شده اقامت کنید. واحدهایی که مورد تایید ما هستند و مسافرهای قبلی از آن‌ها تجربه خوبی دارند.


پاتیناژ بام لند، شادترین مکان ورزشی همراه با حرکات نمایشی

در همین ابتدای صحبت باید به شما بگویم که از وقتتان تا جایی که می‌توانید استفاده کنید و خودتان را به یکی از مفرح‌ترین جاهای دیدنی تهران یعنی پیست اسکی پاتیناژ بام لند برسانید. جایی که پاتوق بیشتر علاقه‌مندان به برف و اسکیت روی یخ است. اینجا جایی است برای کسانی که اسکی را به‌صورت حرفه‌ای بلد هستند و یا دوست دارند اسکی روی یخ را یاد بگیرند. پس اگر شما در ورزش پاتیناژ هیچ تجربه و یا سابقه قبلی ندارید، اصلا ناامید نشوید، در پاتیناز بام لند آنقدر برنامه‌های آموزشی متعدد با روزها و ساعت‌های مختلف در هفته وجود دارد که به راحتی می‌توانید از نقطه صفر ورزش زمستانی پاتیناژ را یاد بگیرید.

شما می‌توانید در هر سنی و در هر سطحی، در این مجموعه ورزشی زیر گنبد زیبای شیشه‌ای که نور خورشید را در دل زمستان سرد روی سالن می‌اندازد، حسابی روی یخ‌ها سر بخورید و از لحظات پر از شادی و خنده‌آور لذت کافی ببرید.

خوب است بدانید که این ورزش زمستانی به صورت تکی، دو نفره و گروهی هم انجام می‌شود و در آن حرکاتی زیبا و متناسب با یک قطعه موسیقی در روی یخ انجام می‌شود که حسابی حالتان را خوب و خوش می‌کند. البته یادتان باشد که معمولا آخر هفته‌ها گروه‌های موسیقی در کنار پیست اسکیت پاتیناز بام لند برایتان می‌نوازند تا لذتی دوچندان از لیز خوردن روی یخ ببرید.

پاتیناژ بام لند

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Asan Begard


چجوری به پاتیناژ بام لند تهران برویم؟

برای رفتن به پاتیناژ بام لند باید می‌توانید از خودرو شخصی، مترو و اتوبوس استفاده کنید. اگر با خودرو شخصی می‌خواهید به این مجموعه بروید باید خودتان را به ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑﻠﻮار ﮐﺎﺷﺎن، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف، مرکز تجاری تفریحی بام لند برسانید. 

برای رسیدن به پاتیناژ بام لند با استفاده مترو خط 5 می‌توانید خودتان را به ایستگاه چیتگر برسانید و با استفاده از تاکسی‌های ایستگاه چیتگر به خیابان هوانیروز و از آنجا به سمت میدان و بلوار موج حرکت کنید تا به بام لند برسید. همچنین اگر می‌خواهید با اتوبوس راهی پاتیناژ بام لند شوید اتوبوس خط 323 پایانه ی آزادی به شهید باقری در نزدیکی بام لند ایستگاه دارد و پس چند دقیقه پیاده‌روی به سمت بلوار موج به بام لند برسید.

در نهایت در این مجموعه تفریحی تهران می‌توانید از تابلوی راهنما که شما را راهی پاتیناژ بام لند می‌رساند، کمک بگیرید و روز هیجانی را اینجا بسازید.

پاتیناژ بام لند تهران

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Asan Begard


ساعات کار پاتیناژ بام لند

این مجموعه هر روز از ساعت 11 صبح تا 6 عصر و آخر هفته‌ها تا ساعت 21 شب باز است. برای کلاس‌های آموزشی ساعت‌های ویژه‌ای برای افرادی که در طول روز کار می‌کنند در نظر گرفته شده که با تماس با مجموعه می‌توانید دقیق اطلاعات مورد‌نیاز خود را بگیرید. خوب با این حال دیگر هیچ بهانه‌ای برای اینکه به پاتیناژ بام لند نروید، ندارید.

گذراندن وقت و تفریح در پاتیناژ بام لند می‌تواند روز متفاوتی را برای هر کسی در تهران رقم بزند. چنانچه تا‌کنون از پیست پاتیناژ بام لند استفاده کرده‌اید، خوشحال می‌شویم که تجربه‌های خود را در بخش نظرات کاربران با خوانندگان پینورست به اشتراک بگذارید.

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی