کمپ کویری شهر آفتاب؛ شادی و هیجان در بین ماسه‌های شنی و آسمان پرستاره

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
کمپ کویری شهر آفتاب؛ شادی و هیجان در بین ماسه‌های شنی و آسمان پرستاره

خیلی از ماها تا اسم کویر  به گوشمان می‌رسد، فکر می‌کنیم کویر جایی است گرم و بی‌آب‌وعلف و اگر روزی آنجا گرفتار شویم جز آفتاب‌زده شدن چیزی نصیبمان نمی‌شود. اما باید گفت که اصلا اینطوری نیست، الان همه طرفدار کویر شدن و دوست دارند تجربه‌های متفاوتی از سفر داشته باشند.

شما هم شاید این روزها آدرنالین خون‌تان پایین آمد باشد، کمپ کویری شهر آفتاب یزد همان‌ جایی است که حال‌تان را خوش می‌کند. جایی که شما را از رفتن به مسافرت کلیشه‌ای شمال نجات می‌دهد.  جایی که اگر 24 ساعتی را در آنجا بگذرانید ممکن است دیدتان نسبت به زندگی عوض شود.

حالا شاید همین الان دست به کار شوید و یک سفر برای رفتن به کویر را جور کنید. خوب قبل از همه چیز دنبال برای شب مانی در کمپ کویری شهر آفتاب خودتان را آماده کنید. در این مجتمع تفریحی و رفاهی می‌توانید با اجاره سوئیت های شیک و تمیز سفر خاطره‌انگیزی را توی دل کویر داشته باشید.

ما هم توی این یادداشت پینورست قرار است به دو مورد از سوال‌هایی که ممکن همه داشته باشند جواب دهیم: یکی این‌که چرا باید به کمپ کویری شهر آفتاب یزد بریم و دیگر این‌که کمپ کویری شهر آفتاب یزد چه امکاناتی دارد که به درد ما در سفر به کویر می‌خورد.


چرا باید به کمپ کویری شهر آفتاب یزد برویم؟

رفتن به کویر همان‌قدر که لذت‌بخش است به همان اندازه همه می‌تواند اذیت‌کننده باشد. چون این سفر گفتیم که سفر به شمال نیست و باید شما مجهز و خاص سفر کنید. البته با آمدن مجتمع‌های رفاهی و تفریحی مثل کمپ‌های کویری می‌توانید با خیال آسوده و بدون هیچگونه تجهیزات خاصی به‌سوی کویر سفر کرده و از امکانات بی‌نظیرشان استفاده کنید.

کمپ کویری شهر آفتاب یزد، امکانات تفریحی جذابی برای تجربه تفریحات متنوع در کویر دارد. داشتن امکانات خوب باعث شده تا از تمام لحظات حضور خود در این کمپ کویری لذت برده و اوقات خوش و به‌یاد‌ماندنی را تجربه کنید.  خوب در ادامه بغضی از امکانات رفاهی و تفریحی کمپ کویری شهرآفتاب را عنوان کرده‌ایم:

  • لذت ماشین سواری و موتورسواری بدون محدودیت و قانون

اگر از علاقه‌مندان به آفرود و سفرهای خارج جاده‌ای هستید این تجربه را از دست ندهید. اینجا بدون رعایت قانون و محدودیت تا جایی که دل‌تان بخواهد موتورسواری و ماشین‌سواری (سافاری) می‌کنید بدون اینکه جریمه شدن شوید. حرکت با سافاری‌ روی تپه‌های ماسه‌ای خیلی پر‌هیجان و لذت‌بخش است و آدرنالین خون‌تان را تا مدت‌ها بیمه می‌کند.

  • شترسواری و الاغ‌سواری تجربه عمیقی از کویرگردی

سوار شدن بر روی کوهان شترها و گشت زدن توی شن‌های کویر در کنار آرامش می‌تواند رویای کودکی را واقعی کند و شما را به سرزمین قصه‌های هزار و یک شب ببرد. با شترسواری و هر بالا و پایین پریدن کلی می‌توانید بخندید. تازه بعد از تجربه کلی هیجان، می‌توانید تماشای غروب آفتاب بنشینید و آسمان پرستاره شب‌های کویر را هم ببینید. 

کمپ کویری شهر آفتاب کجاست

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Sanjar Moghbeli

  • زندگی در سیاه‌چادرهایی که حکم آرامبخش دارند

در کنار تفریح در ماسه‌ها، تجربه زندگی در سیاه چادرها هم در کمپ کویری شهر آفتاب یزد چیز جالبی می‌تواند باشد. البته بستگی به سلیقه و روحیه شما دارد. سیاه چادرهای کمپ‌ کویری شهر آفتاب یزد پر از اسباب پذیرائی برای مسافران کویر است تا حالشان را حسابی خوب کند.  شما اگر شب‌ را در چادر بمانید در خنکای کویر با خیال راحت در کنار  هیمه چادر  و صدای سوختن هیزم‌ها چای می‌نوشید. با خوردن همین یک چای بدون شک نمک گیر کویر می‌شوید.


بهترین فصل برای رفتن به کمپ کویری شهر آفتاب یزد

از همه چیز سخن گفتیم و الان وقتش رسیده که از بهترین زمان رفتن به کمپ کویری شهر آفتاب بگوییم تا بیشتر به شما خوش بگذرد. باید گفت اوایل فصل بهار و اوایل پاییز بهترین روزهای سال برای رفتن به این کویر است. چون اگر فصل تابستان به کمپ کویری شهر آفتاب یزد بروید احتمالا از حالت جامد به گاز  می‌رسید و اگر هم توی زمستان راهی آنجا شوید ممکن است به حالت قندیل به خانه خود برگردید. حتی اواخر پاییز هم هوای منطقه کمپ کویری شهر آفتاب یزد سرد است و برای مسافرت مناسب نیست.


در کمپ کویری شهر آفتاب یزد چطور اقامتگاه خوب پیدا کنیم؟

اولین دغدغه هر کس بعد از این‌که تصمیم سفر بگیرد این است که از کجا اقامتگاه خوب پیدا کند تا هم تمیز باشد و هم برای رفع خستگی سفرش آنجا استراحت کند.

برای حل این دغدغه پینورست در کنار شماست. شما کافی است به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و اسم مقصد را شهر یزد بزنید. بعد از جستجوی نام شهر و انتخاب تاریخی که قصد سفر دارید یه لیست از اقامتگاه‌های یزد از رزرو آپارتمان مبله گرفته تا اجاره سوئیت‌های ارزان و اقامتگاه‌ها بوم گردی منطقه را در یک‌جا همه را باهم می‌بینید و با بررسی امکانات، اطلاعات و تصاویر که همگی واقعی هستند متناسب با بودجه و سلیقه خود محل اقامت را رزرو می‌کنید. پینورست تمامی واحدها را گلچین کرده و از فیلتر بازرسی عبور داده تا شما بتوانید در بهترین اقامتگاه‌ها شب‌های خاطره‌انگیزتان را پشت سر بگذارید.

اقامت در کمپ کویری شهر آفتاب یزد

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Hamzeh Khazaei


امکانات رفاهی و تفریحی پارک طبیعت گردی و صحرا نوردی کمپ کویر شهر آفتاب

اگر در میان کمپ های کویری یزد به‌دنبال جایی برای شب‌مانی در شوره‌زارها و تجربه تفریحات کویری هستید، کمپ کویری شهر آفتاب یزد بهترین انتخاب است. امکانات رفاهی و تفریحی و برنامه‌های شاد و جذاب کمپ کویری شهر آفتاب یزد اوقات دل‌نشین و به‌یاد‌ماندنی را برایتان رقم می‌زند. در کمپ کویری خیالتان از بابت اقامت در سوئیت‌ها و اتاق‌های مجزا و مجهز، سرویس بهداشتی و حمام راحت است. در این مجتمع برای لذت هر چه بیشتر گردشگران کویر،‌ تخت‌های سنتی و صندلی‌های راحتی را در محوطه قرار داده شده تا در شب‌نشینی و استراحت مهمانان همراه با اجرای موسیقی زنده ایده‌آل باشد.

 رستوران و سرو غذا‌های محلی و بومی منطقه یکی دیگر از امکانات جذاب کمپ کویری شهر آفتاب است که در دل کویر می‌تواند سرحال‌تان نگه دارد و با نوشیدنی‌ها و غذاهای خوشمزه و لذیذ لحظات‌تان را خوش کند. تازه توی کمپ کویری شهر آفتاب می‌توانید در محیطی آرام و دل‌چسب اقامت داشته و شیرین‌ترین خاطرات زندگی خود را آنجا بسازید.

آدرس کمپ کویری شهر آفتاب

منبع عکس گوگل مپ، عکاس Sanjar Moghbeli


اطلاعات بازدید از کمپ کویری شهر آفتاب

آدرس کمپ کویری شهر آفتاب

 استان یزد، یزد، 12 ‌کیلومتری بزرگراه یزد به تهران، انتهای بلوار شهرک صنعتی ولیعصر زارچ، کمپ کویری شهر آفتاب یزد 

ساعات بازدید از کمپ کویری شهر آفتاب یزد

برای بازدید از کمپ شما می‌توانید همه روزه از ساعت 6 صبح تا 24 بامداد به این مجموعه بروید.

شماره تماس کمپ کویری شهر آفتاب یزد

09133556526

صفحه اینستاگرام کمپ کویری شهر آفتاب یزد

kavir_shahr_aftab_yazd@

خوب حالا زمان آن رسیده تا بار سفر را ببندید و با رزرو اقامتگاه‌های پینورست،‌ راهی شهر دوست‌داشتنی یزد شوید و خودتان را برای شب‌مانی و تجربه تفریحات کمپ‌های یزد آماده کنید. آیا تا‌کنون تجربه حضور در کمپ‌ کویر‌ی شهر آفتاب یزد را داشته‌اید؟ برای ما از تجربیات و خاطرات شیرین خود بنویسید. تیم پینورست و خوانندگان ما از اطلاعات مفید شما در سفر به کمپ کویری شهر آفتاب یزد استفاده خواهند کرد تا بهترین‌ اطلاعات را در سفر و در نوشته‌هایمان داشته باشیم.

علاقه به حوزه گردشگری همراه با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بهترین تفریحات زندگی من است، اینجوری هم میتونم سفر کنم هم بنویسم هم برای بقیه تجربه‌هامو به اشتراک بزارم.

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی