pinorest

به پینورست جدید خوش اومدین!

خیلی خوش‌حال و هیجان‌زده‌ایم که حالا بعد از کلی تلاش می‌تونیم نسخه‌ جدید پینورست رو بهتون معرفی کنیم. راستش بعد از یه سفر طولانی به شما رسیدیم و از ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ منتظر این لحظه بودیم. حالا اینجایم که بگیم اگه اهل سفرین و دلتون می‌خواد برای رزرو ویلا و اقامتگاه یه انتخاب مطمئن داشته باشین، راه رو درست اومدین 🏖.

یه نگاه به سایتمون بنداز

چرا پینورست؟

 ساده و راه‌دست

ساده و راه‌دست

توی پینورست همه چیز رو تا جایی که می‌شد ساده کردیم.

 جور‌به‌جور و پرتنوع

جور‌به‌جور و پرتنوع

هر جا که خواستی بری سفر هرلحظه روی ما حساب باز کن.

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی 24/7

پینورست پر از آپارتمان‌های مبله، ویلاها و سوئیت‌های متنوعه

پینورست برای مهمان‌ها چکار می‌کنه؟

تمام فکر و ذکر ما روی خواسته‌های اصلی شماست: آرامش شما، بهداشت و پاکیزگی برای شما، حفظ امنیت و حریم خصوصی شما و البته صداقت و شفافیت توی تمام ارتباط‌هامون با شما. ولی از همه مهم‌تر برامون اینه که توی هر شرایط بدونین یه «همراه» دارین که بیست‌وچهاری مراقبه و همیشه حواسش به شماس.

رزرو به راحتی آب خوردن

توی سایت جدید با کمک نظرهایی که شما دادین و با تلاش یه تیم خفن از کارشناس‌ها، کاری کردیم که این‌قدر رزرو کردن شیرین باشه که سریع بهش عادت کنین.

خونه‌های استریل

ما خیلی جدی به استانداردهای بهداشتی مدرن مقیدیم و می‌خوایم تا ابد ادامه‌شون بدیم. اگه شما هم اولویت اول‌تون بهداشته، خونه‌های استریل پینورست مخصوص شماس.

زود بیا، دیر تحویل بده

توی سایت جدید ما ساعت‌های تحویل و تخلیه طوری تنظیم شده که می‌تونین با امکان «نیم‌شارژ» کلی توی هزینه و زمان‌تون صرفه‌جویی کنین.

پینورست برای میزبان‌ها چکار می‌کنه؟

اینجایم که بگیم اگه میزبان هستین و توی این شرایط ویژه دنبال یه همراه قرص و محکم و انگیزه و دل‌گرمی برای ادامه‌ی راه‌تون می‌گردین، جاتون اینجاس ❤️.

 مدیریت و قیمت‌گذاری به سبک خودت

مدیریت و قیمت‌گذاری به سبک خودت

تمام قیمت‌ها و قوانین واحد دست شماس. به کمک ابزارهای مدیریتی پینورست میزبانی از همیشه لذت‌بخش‌تر شده.

ایده‌آل برای مجتمع‌های توریستی و اقامتگاه‌های بومگردی

ایده‌آل برای مجتمع‌های توریستی و بومگردی

نرم‌افزاری که ما درست کردیم مدیریت اقامتگاه‌هایی که واحدهای مشابه هم و با تعداد دارن رو خیلی راحت‌ کرده. طوری که نظیرش رو ندیدین.

 از حالا به بعد یه دستیار مطمئن داری

از حالا به بعد یه دستیار مطمئن داری

توی سایت جدید ما کارهای هر روز شما رو کنار هم نشون می‌دیم تا هیچ‌چی از دست‌ شما در نره. شما مدیریت کنین و یادآوری کارهای خرده‌ریز رو بسپارین به ما.

مجله پینورست

توی سفر دنبال چی هستی؟ دیدنی‌ها؟ روستا و ییلاق؟ شکم‌گردی و رستوران؟ بازار و مرکز خرید؟ مسیرهای باحال؟ یا جاهایی که برای خوش‌گذرونی و تفریح عالی‌ان؟ یا اهل طبیعت‌گردی یا موزه‌گردی هستی؟ توی مجله پینورست از همه‌ این‌ها گفتیم و از بهترین‌ها و باحال‌ترین‌های سفری ایران. کلی راهنمای گردشگری درست کردیم و همیشه از قلق‌های سفر می‌گیم و تجربه‌های دوست‌هامون رو باهاتون به اشتراک می‌ذاریم.

یه نگاه به مجله‌مون بنداز